Копиране на новини

poriazov

New Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Трябват ми хора които да копират интересни новини в мой сайт.
Аз ще ви дам сайтовете от които да копирате новините.
Трябва само да копирате заглавие, да качите снимката(и нея копирате) и да копирате новината.
Под новината трябва да напишете и източника(пример Източник: haskovo.net)
Сайта е wordpress, правя ви акаунт в администрацията на сайта, но само ще можете да публикувате статии.
Пускайте оферти колко искате за 1 новина.
 
От: Копиране на новини

10 лева на новина, минимум новини, за които можеш да ме наемеш 200.
Плащане предварително.
 
От: Копиране на новини

Здравейте, сега виждам в темата, че още събирате оферти, а на мен ми беше отговорено, че вече сте си намерил човек. Можеше просто да ми напишете, че не ви допада моята оферта, вместо да ме лъжете.
 
От: Копиране на новини

Здравейте, сега виждам в темата, че още събирате оферти, а на мен ми беше отговорено, че вече сте си намерил човек. Можеше просто да ми напишете, че не ви допада моята оферта, вместо да ме лъжете.
Намерил съм човек, просто съм забравил да напиша и в темата
 
От: Копиране на новини

10 лева на новина, минимум новини, за които можеш да ме наемеш 200.
Плащане предварително.

Много сте ми интересни :D
Като нещо не ви отърва веднага почвате с червените репутации. И какво, света ли променихте с тях??
Не е нормално да искаш 10лв за копиране на новина при условие че някой пишат за 5лв, Само се правите на интересни.
 
От: Копиране на новини

Много сте ми интересни :D
Като нещо не ви отърва веднага почвате с червените репутации. И какво, света ли променихте с тях??
Не е нормално да искаш 10лв за копиране на новина при условие че някой пишат за 5лв, Само се правите на интересни.

И това СПАМ ли го наричаш?

Нееее... Просто си имам цена, много си беден, че да ме наемеш просто.
 
От: Копиране на новини

Е, то и това е новина (че се събират оферти още), къде трябва да я копна и колко ще ми се плати за това? Или да го дам като ревю?
 

Горе