Нова услуга - дистанционно решаване на компютърни проблеми - хардуерни, софтуерни

Ivo94

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
15   0   0
Ново попълнение на екипа (работил няколко години във фирма за компютърна поддръжка и ремонти на компютри) ще ви обърне внимание в часовете от 9.00 - 17.00 и след 21.00 часа след предварителна уговорка.
Предлага се онлайн помощ по всякакви софтуерни (без програмиране) и консултиране при хардуерни компютърни проблеми.
Работи се с teamviewer или ammyadmin.
Помага се в срок на всеки който се нуждае от компютърен специалист, без значение от сложността на задачата.

Windows 98,2000,NT,XP,Vista,7,8
Linux Ubuntu,Debian

Часовете в които се работи са 9.00 - 17.00 и след 21.00 часа
...

Даваме две безплатни ревюта по дребни ваши проблеми като изискваме всеки възползвал се от тях да остави своя коментар за качеството на услугата, която е получил.

Плащане PayPal или банков превод. За контакт ЛС
 
Последно редактирано:
От: Нова услуга - дистанционно решаване на компютърни проблеми - хардуерни, софтуерни

Здравей, по принцип не се правя на трол, но съм на летището и си нямам работа следващите 5 часа, та - как се решава дистанционно един хардуерен проблем? Примерно на мен ми е дефектна едната плочка на RAM паметта и не знам как да си отворя компютъра. Или като го пусна и изписуква 2 пъти бързо и 1 път по-дълго и не показва картина монитора? Как ще се реши такъв проблем ако пича е в Малко Търново а вие сте в София?
 
От: От: Нова услуга - дистанционно решаване на компютърни проблеми - хардуерни, софту

Здравей, по принцип не се правя на трол, но съм на летището и си нямам работа следващите 5 часа, та - как се решава дистанционно един хардуерен проблем? Примерно на мен ми е дефектна едната плочка на RAM паметта и не знам как да си отворя компютъра. Или като го пусна и изписуква 2 пъти бързо и 1 път по-дълго и не показва картина монитора? Как ще се реши такъв проблем ако пича е в Малко Търново а вие сте в София?

Тъкмо и аз това щях да питам, но явно са измислили някакъв начин. Телепортация на ръце, + хардуера или нещо от сорта. :D

И то твойто не е тролване, ами просто нека хората се усетят малко, че като се види нещо такова направо си е за смях.
 
От: Нова услуга - дистанционно решаване на компютърни проблеми - хардуерни, софтуерни

Праща се компа по Еконт :p
 
От: Нова услуга - дистанционно решаване на компютърни проблеми - хардуерни, софтуерни

Ако ми гръмне видео/харда/рама/цпу-то/прецака ми се wi-fi-a или lan-a как ще се свържим? Не ме разбирай погрешно, просто това с хардуера е малко смешно, като си го дал :)
 
От: Нова услуга - дистанционно решаване на компютърни проблеми - хардуерни, софтуерни

Да и не само решаването на хардуерни проблеми. Например като му гръмне на някой уиндолса, не виждам как ще окажете съпорт през тима или админа :wink:

Има смисъл в подобно начинание (и аз съм го мислел едно време), но обезателно трябва да е по 24ч телефон и от много, мнооого добри специалисти. Освен че трябва да разбират в детахли харда и софта, трябва да имат огромен опит с обслужване на клиенти и телефонен съпорт. Много нерви са необходими за обслужване по телефона, но не е невъзможно да се решават огромна част от проблемите на юзерите имено по тела.

Тествайте нещо с импулсен телефон на по-тънка тарифа. Най-добре е и с централа за първоначални указания за проблема, за да можете да реагирате своевременно, както и самият клиент да може да бъде ориентиран за проблемът си и дали изобщо може да бъде разрешен само по телефон. Така ще избегнете много недоволни, защото при нова услуга ако се започне с недоволни, то гърменето е 100% сигурно :)
 
От: От: Нова услуга - дистанционно решаване на компютърни проблеми - хардуерни, софту

Аааа и не забравяйте, че места като това тук, трябва да са последните които ви идват на ум за реклама :D
 
От: Нова услуга - дистанционно решаване на компютърни проблеми - хардуерни, софтуерни

Ако ми гръмне видео/харда/рама/цпу-то/прецака ми се wi-fi-a или lan-a как ще се свържим? Не ме разбирай погрешно, просто това с хардуера е малко смешно, като си го дал :)

А когато имате проблеми с духове на кого ще се обадите.

[video=youtube;KvkKX035484]https://www.youtube.com/watch?v=KvkKX035484[/video]

Сори на колегата за активното повдигане на темата му, но да корегира обявата и после да помоли да ни делнат мненията!
 
От: Нова услуга - дистанционно решаване на компютърни проблеми - хардуерни, софтуерни

Така, значи софтуерните проблеми са ясни. Хардуерните проблеми също се решават естествено когато не трябва сам да поправите дъното си или видеокартата (които и в сервиз рядко ще се наемат да направят). Става въпрос за проблеми, които може и сами да си отстраните с точната консултация. Случвало ми се е един от компютрите ми да рестартира сам и с подобна помощ да отстраня проблема за 5 минути (в случая беше единия RAM). Последния път на един от компютрите беше заминал харда, пак с такава консултация успяхме да го залъжем софтуерно (да тръгне) и се смъкна цялата информация от него. Повечето от нас знаят кое е видео карта, кое е дъно, кое е рам, къде е процесора и всички основни компоненти на едно PC. Проблеми съм имал и с видеокарта, която просто не беше поставена добре. Вече предполагам ви е ясно, че става въпрос за дребни проблеми, които може да си отстраните сами под ръководството на професионалист.
 
От: Нова услуга - дистанционно решаване на компютърни проблеми - хардуерни, софтуерни

Така, значи софтуерните проблеми са ясни. Хардуерните проблеми също се решават естествено когато не трябва сам да поправите дъното си или видеокартата (които и в сервиз рядко ще се наемат да направят). Става въпрос за проблеми, които може и сами да си отстраните с точната консултация. Случвало ми се е един от компютрите ми да рестартира сам и с подобна помощ да отстраня проблема за 5 минути (в случая беше единия RAM). Последния път на един от компютрите беше заминал харда, пак с такава консултация успяхме да го залъжем софтуерно (да тръгне) и се смъкна цялата информация от него. Повечето от нас знаят кое е видео карта, кое е дъно, кое е рам, къде е процесора и всички основни компоненти на едно PC. Проблеми съм имал и с видеокарта, която просто не беше поставена добре. Вече предполагам ви е ясно, че става въпрос за дребни проблеми, които може да си отстраните сами под ръководството на професионалист.

Тогава, пиши и дистанционни хардуерни съвети, че така си е направо малко смешно. ;)
 
От: Нова услуга - дистанционно решаване на компютърни проблеми - хардуерни, софтуерни

Вече е поправено в първия пост :)
 
От: Нова услуга - дистанционно решаване на компютърни проблеми - хардуерни, софтуерни

Да взема тогава едното Ревю. Проблема е следния :
Машина с инсталиран Windows 7. Няма рестор поинт. Safe мод е изключен. При стартиране на Widnows-a всичко си зарежда нормално, НО всички асоциации на файловете са насочени към winamp-а (натискате на снимка, опитва се да я отвори с winamp, натискате на .exe пак същото). Как ще го решиш този проблем (аз вече съм го решил, но да видя мисленето ви). Това означава, че не може да пускаш абсолютно нищо на машината (не може да отвориш explorer.exe, regedit и т.н. абсолютно нищо).Преиснталацията не само, че е нежелателна, НО поради независещи обстоятелства е ЗАБРАНЕНА на 100%.
 
От: Нова услуга - дистанционно решаване на компютърни проблеми - хардуерни, софтуерни

Това означава, че не може да пускаш абсолютно нищо на машината (не може да отвориш explorer.exe, regedit и т.н. абсолютно нищо)
Можеш стига да знаеш как :)
 
От: Нова услуга - дистанционно решаване на компютърни проблеми - хардуерни, софтуерни

а Mac оправяте ли?
 
От: Нова услуга - дистанционно решаване на компютърни проблеми - хардуерни, софтуерни

След 21.00 часа ще мога да отговоря, когато човека е на линия :)
 
От: Нова услуга - дистанционно решаване на компютърни проблеми - хардуерни, софтуерни

MAC не, само споменатите. dertre имаш ЛС :)
 
От: Нова услуга - дистанционно решаване на компютърни проблеми - хардуерни, софтуерни

Ако имаш проблем с MAC-а ми драсни едно лично, ще се опитам да ти помогна и да те насоча към правилното място.
Работя по цял ден на mac, така че съм запознат с Операционната система
 
От: Нова услуга - дистанционно решаване на компютърни проблеми - хардуерни, софтуерни

Да взема тогава едното Ревю. Проблема е следния :
Машина с инсталиран Windows 7. Няма рестор поинт. Safe мод е изключен. При стартиране на Widnows-a всичко си зарежда нормално, НО всички асоциации на файловете са насочени към winamp-а (натискате на снимка, опитва се да я отвори с winamp, натискате на .exe пак същото). Как ще го решиш този проблем (аз вече съм го решил, но да видя мисленето ви). Това означава, че не може да пускаш абсолютно нищо на машината (не може да отвориш explorer.exe, regedit и т.н. абсолютно нищо).Преиснталацията не само, че е нежелателна, НО поради независещи обстоятелства е ЗАБРАНЕНА на 100%.
Изпратих ти ЛС за да се свържеш с човека. Няма установен контакт с него и за това отговора му е тук:
Като имам предвид това, че си решил вече проблема и искаш просто да ме изпиташ и без да мога да си направя анализ на проблема или да говоря с теб малко по-подробно, отговорът ще е по-скоро като съвет.
Подобни проблеми имат нужда от кратък анализ, защото могат да се нуждаят от просто решение или да се окажат доста сложни.
1.Желателно е машината да се провери за зловреден софтуер, защото подобни проблеми често са в следствие на такива гадове.
2.Въпреки че не можеш да пуснеш regedit, има начин да се работи с регистрите.
3.Понеже нямам поглед върху машината не знам и дали се отваря "open with..."
Така поставен въпроса ме караш да стрелям малко на сляпо.
 
От: Нова услуга - дистанционно решаване на компютърни проблеми - хардуерни, софтуерни

Гледам има още едно ревю, преди време ми изгоря дънота и хард-а на лаптопа, смениха ги гаранционно от Dell. Последната седмица обаче лаптопа доста забива, даже клип от vbox не може да се гледа нормално забива от време на време, днеска пуснах една проверка и има bad сектори на хард диска. Ако може да ми помогнете да установим причината на забиванията и ако е хард-а вече или нещо което не е е софтуерно и можем да решим с преинсталация или нещо такова, ще ходи в сервиза, гаранционен е още, най-важното ми е да установим от къде идва проблема.
 
От: Нова услуга - дистанционно решаване на компютърни проблеми - хардуерни, софтуерни

Бе кви ревюта кви глупости :)
Бави, забива: (стъпка по стъпка)
-Видео драйвери и кодеци
-Преинсталация с формат
-Търкане на харда на ниско ниво (бед секторите НЕ БАВЯТ машината)
-Чек на температурата на цпу/видео/випсет - съответно почистване със смяна на паста и мейби вентилатор
 

Горе