БСП приеха мандата и ще управляват

От: БСП приеха мандата и ще управляват

Той може да каже, че от утре няма да имаме нужда от ток, но това няма как да стане. Цената на тока не може да се намали, защото има подписани договори, с които сме пре****и за цял живот, че и децата ни ще плащат. Затова трябва да се помисли за правилното решение и заплатите ни наистина да станат европейски, щот целия свят ни се смее, а българите си мишкуват и обичат да бъдат мачкани

що не излезе преди 2 месеца на площада да го кажеш това на хората?
то и аз не вярвам да намалят тока...писах за това
 
От: БСП приеха мандата и ще управляват

За какво аз да им го казвам. Това всеки го знае, само че протестите се политизираха, появиха се платени мушмороци и темата тотално се измести с тези оставки на правителството. Това в България не са протести, а разходки по улиците. Виж Гърция, Франция, Испания, Египет дори, там хората са организирани, водени от идея, а тук ти казват на ти 100 лв. и викай "оставка" на площада и готово. Така ли ще се оправим, а да не говорим, че именно от БСП се почнаха простотиите с тока и сега щели да го оправят :lol: успех
 
От: БСП приеха мандата и ще управляват

Че да не съм ги подписвал аз тия договори. Да не мислиш, че на мен ми е кеф да плащам подобни сметки. Въпроса е, че ако вземаш еропейска заплата, примерно 1500 евро, няма да те бърка, че си дал 150 за ток нали? Но като вземаш 300-400 лв. и сметката за ток ти е долу-горе толкова, става проблем. Ей затва говоря :twisted:
 
От: БСП приеха мандата и ще управляват

...просто ще се превърнем в една престъпна и циганска държава.
 
От: БСП приеха мандата и ще управляват

Браво на Бойко те тва му е играта...
 
От: БСП приеха мандата и ще управляват

remind, честито. Най-после мечтата ти се сбъдна :)

Впрочем аз съм оптимист за това управление.
 
От: БСП приеха мандата и ще управляват

remind, честито. Най-после мечтата ти се сбъдна :)

Впрочем аз съм оптимист за това управление.
Максимум година!
 
От: БСП приеха мандата и ще управляват

Оптимист съм за това, че трудно ще се краде. Партиите вътре толкова се мразят помежду си, че ще се дебнат непрекъснато.

Ще видиш, че БСП ще успеят да издържат цял мандат. Не съм им симпатизант и не гласувам за тях, но така ще стане. Веднъж избрано, правителството ще бъде несменяемо, а искрата на протестите угасна.
 
От: БСП приеха мандата и ще управляват

Оптимист съм за това, че трудно ще се краде. Партиите вътре толкова се мразят помежду си, че ще се дебнат непрекъснато.

Ще видиш, че БСП ще успеят да издържат цял мандат. Не съм им симпатизант и не гласувам за тях, но така ще стане. Веднъж избрано, правителството ще бъде несменяемо, а искрата на протестите угасна.

Като вдигнат цената от ДКЕВР и дойде зимата с ново увеличение, ще си говорим пак, но мисля че до есента ще е ясно. Иначе БСП и ДПС те не се мразят те са анални дружки, само атака още се чуди каква поза да заеме, че и за нея да има. Само стой и гледай!
 
От: БСП приеха мандата и ще управляват

Няма да я вдигнат, ще видиш. Ще обещаят нещо на доставчиците на ток, което ще им дадат на по-късен етап, а вдигането ще е следващата пролет или лято.
 
От: БСП приеха мандата и ще управляват

то атака мрази всички, герб мрази всички, бсп и дпс мразят всички, освен себе си.
 
От: БСП приеха мандата и ще управляват

Няма да я вдигнат, ще видиш. Ще обещаят нещо на доставчиците на ток, което ще им дадат на по-късен етап, а вдигането ще е следващата пролет или лято.

Замразяването на цените е пагубно и само отлага проблемите, като ги прави още по тежки.
ГЕРБ ще са в опозиция така, че те да крадат няма как да го допуснат а и те нямат да имат нищо, Атака остава ги видим др седмица кво ще правят. Но цените ще се качват и хората ще излизат, в момента БСП-то, като и Атака са чисти демагози, ДПС-то що годе имат наченки, но за пред изборите всичко може, а ББ ясен, така че готви се за нови.
БСП и ДПС, нищо няма да променят, освен да влошат и да изхарчат едни пари и да вземат други!
 
Блеки ББ си подаде оставката предварител щото това уеличение на тока за следващия месец е планирано предварително и ако се беше случило след зимните протести и тои още беше на власт на изборите на есен ГЕРБ щеше да е изметен...

иначе незнам дали ще удържат дълго ама поне заплахата за демокрацията я няма ( и надявам се наистина да пробват да посъживят малкия бизнес че толкова тежко не го помня да е било от 97 година)
 
От: БСП приеха мандата и ще управляват

га ще стигнете до извода, че БСП е едробуржоазна партия...
 
От: БСП приеха мандата и ще управляват

га ще стигнете до извода, че БСП е едробуржоазна партия...

Га почнат да мислят със собствения си мозък, а не с цитати от Мрежата!

Оптимист съм за това, че трудно ще се краде. Партиите вътре толкова се мразят помежду си, че ще се дебнат непрекъснато.
И за какво да се дебнат? Вътре няма нищо за крадене, освен копирна хартия и периферни устройства за гласуване.
 
От: БСП приеха мандата и ще управляват

Всички депутати са си оправили живота, има десетки фирми и милиони в банкови сметки извън България. Тъпото в случая е, че винаги им е малко и продължават да мислят за себе си, а не за народа. Не осъзнават, че на хората вече им писна и в скоро време може да стане гражданска война. То хубаво да крадат, ама поне малко и за избирателите си да мислят, ама тва българите сме нагло племе...:(
 
От: БСП приеха мандата и ще управляват

А ние продължаваме да бистрим политиката,това е демокрацията всеки се оправя както може,някой го наричат див капитализъм,а понеже сме свикнали все някой да ни оправя и не спираме да рИвем и всъщност за кво рИвем те правят с нас каквото искаме-оправят ни:)
Ако всеки сам не помисли за себе си няма кой друг,оцелява всеки както може и колко багаж има в главата,то и да крадеш се иска кураж и акъл,от всеки чеп за зеле не става
 
От: Re: БСП приеха мандата и ще управляват

Блеки ББ си подаде оставката предварител щото това уеличение на тока за следващия месец е планирано предварително и ако се беше случило след зимните протести и тои още беше на власт на изборите на есен ГЕРБ щеше да е изметен...

иначе незнам дали ще удържат дълго ама поне заплахата за демокрацията я няма ( и надявам се наистина да пробват да посъживят малкия бизнес че толкова тежко не го помня да е било от 97 година)

Защо си мислиш, че казвам няма да е дълго още от протестите знаех за планираното увеличние - а ако кажем че ЕРП иска около 40% увеличение познай.
Е точно от теб не очаквах да кажеш БСП-то и компания да направят нещо, трябва се молим да не правят нищо, защото всичко ще стане още по зле - ще почне с контрол на цените и то на тока!
 
От: БСП приеха мандата и ще управляват

Цената на тока и водата в други държави е по-ниска от тази в БГ.
Виждал съм фишове за платен ток в Германия - около 30 евро на месец на семейство.
Знам също колко долу-горе плащат в Англия, Чехия и Турция - по-ниска е издръжката на апартамент,
отколкото у нас. На фона на заплатите там, плащането на основните пера изобщо не притеснява хората.
При нас е парадокс - ниски заплати и високи цени. Нагло е това пладнешко обирджийство.
Първата работа като дойде някое правителство е да качи цената на тока.:(
По този начин и другите цени скачат, а вносните продукти стават по-евтини от българските.
После само дрънчат защо фалирали или си изнасяли производството в други държави българските фирми.:mad:

П.П. Приказките, че сме плащали най-евтин ток в ЕС са пълна лъжа.
Основната цена може и да е по-евтина, но всякаквите там измислени добавки,
които хитро начисляват / пренос, достъп, зелена енергия и прочие простотии /
вдигат основната цена в пъти. Отворете една подробна фактура и ще разберете за какво иде реч.:!:
И как така някои пишете, че нямало било значение каква е цената на тока,
като това е едно от най-основните пера за издръжката на всеки бизнес.
Така направиха нещата, че заплатата и осигуровките може и да забавиш / осигуровките плащаш после с някакви лихви /,
но ако не платиш тока до 10-то число те резват и...Сбогом, бизнес!
 
Последно редактирано:

Горе