Форума се бъгна

Re: От: Re: Форума се бъгна

Не е само до логика. Това са и научни изследвания. Който иска - да се блещи на светъл фон. Като дойдат очилата, може и да се замисли. Евентуално.


Ето и сега не ми даваше да те цитирам. Направих релойд, и позволи. Но днес и релойда не помагаше.

с кой брузър си и ъпдейтван ли е ? аз съм с файрфокс 25 от преди малко пиша с черния засега нямам проблеми

питам защото по старитр файърдокси даваха някави грешки с аякса на уиндоус като го ползвам от дъжд на вятър забелязах че не ме пита за ъпдейт и ръчно скочих няколко версии нагоре :)

Някой трябва да пробва да броузва на Киндъл. Там белият фон би стоял перфектно :) Ама рефреша на екрана е малко нервиращ.

ако има да пробва :) мен киндъл ми се струва по смислен от таблет някой ден ще си купя :)
 
От: Форума се бъгна

Хром, Version 31.0.1650.57 m
Боза 7, ултимейт.
 
От: Форума се бъгна

Хайде да не отварям нова тема, значи проблема е следния: когато отворя форума през адреса http://predpriemach.com/ и цъкна върху Предприемач.ком горе в менюто, ми дава 404 , дефакто адреса http://predpriemach.com/forum.php липсва. Когато адреса е с www такъв проблем няма, отваря си се заглавната.
 
От: Форума се бъгна

Не, не ме изхвърля. Обаче ми се случи по-рано днес докато си разцъквам из форума, пак так измежду заглавните, ме разлогна. Но не мога да се сетя обаче от кой адрес се случи.
 
Re: От: Форума се бъгна

Не, не ме изхвърля. Обаче ми се случи по-рано днес докато си разцъквам из форума, пак так измежду заглавните, ме разлогна. Но не мога да се сетя обаче от кой адрес се случи.
Да, защото при www и без мен ме разлогва, исках да видя дали е само при мен. Но явно ще го видим и това. ;) Ако има нещо друго нередно, което е изскочило, кажете. Ще гледаме да го фикснем.
 
Контрония панел като си прави авторипеър ми пренаписва конфиг файловете иначе съвсем по правилния начин го правя даже без ифове :)




Код:
server {
    listen       80;
    server_name  predpriemach.com;
    return       301 http://www.predpriemach.com$request_uri;
}


сега ще го оправя :)
 
От: Форума се бъгна

Възможно ли е Хрома да ми прави мизериите?
Сега пиша през К-Мелеон, а ето защо пиша пак в тази тема:

Като цъкнах да дам репутация, и ме изхвърли от страницата. Отвори ми се нова страница - на снимката.
 

Прикачени файлове

  • Проблемче.jpg
    Проблемче.jpg
    62 KB · Преглеждания: 12
От: Форума се бъгна

Този път не ме изхвърли на нова страница, но полето за отговор пак е мъртво.
Явно нещо е от Хрома. В К-Мелеон нямам никакви проблеми.

Нещата отиват на преинсталация. Снега вече падна. Ще си сложа ХР (оригинален) и онзи линукс, дето ти го бе препоръчал. Записани са на СД.

От месец и нещо Хрома първо ми превежда на английски, и чак след това вече има възможност за превод на други езици. Въпреки, че по всички регионални настройки пише България.
 
Re: От: Форума се бъгна

Нещата отиват на преинсталация. Снега вече падна. Ще си сложа ХР (оригинален) и онзи линукс, дето ти го бе препоръчал. Записани са на СД.

НЕееееее. Такова ли ще сложиш? :)

аз бих разчитал на линукса, не че форума не се вижда добре през всички браузъри и ОС, но все пак. ;)
 
От: Форума се бъгна

Това, че подкарах Тиликс в мрежа с уин ХР домакински вариант, не ме прави познавач на Линукс. Ползвам доста дребни програми, за които не съм сигурен, че имат вариант за Линукс.
 
Re: От: Форума се бъгна

Това, че подкарах Тиликс в мрежа с уин ХР домакински вариант, не ме прави познавач на Линукс. Ползвам доста дребни програми, за които не съм сигурен, че имат вариант за Линукс.
Да, точно за това от части и на мен ми липсва Windows-а. Но няма как. Мисля да взема някакво умряло XP може би, за да сложа и двете операционни системи. Някаква виртуализация. И ще се получи така.

П.П: Абе форума изглежда много добре в тези цветове. ;)
 
Re: От: Форума се бъгна

Този път не ме изхвърли на нова страница, но полето за отговор пак е мъртво.
Явно нещо е от Хрома. В К-Мелеон нямам никакви проблеми.

Нещата отиват на преинсталация. Снега вече падна. Ще си сложа ХР (оригинален) и онзи линукс, дето ти го бе препоръчал. Записани са на СД.

От месец и нещо Хрома първо ми превежда на английски, и чак след това вече има възможност за превод на други езици. Въпреки, че по всички регионални настройки пише България.

Линукс минт има софуерен център като апп сторе с 50 000 програмки и освен това wine емулатора му е инсталиран фабрично само цъкаш на уиндоуското екзе инсталираш даже ако се налага (има виртуално ц и папка в старт менюто) и си тръгва (даже игри вървят та някакви малко програмки няма)

пп като нищо проблема си е от хром след последния ъпдейт ми прави 80% цпу само с 20 таба бъгаво та няма на къде...
 
От: Форума се бъгна

Дали и това е от Хрома?

%25D0%2593%25D1%2580%25D0%25B5%25D1%2588%25D0%25BA%25D0%25B0+%25D0%259F%25D1%2580%25D0%25B5%25D0%25B4%25D0%25BF%25D1%2580%25D0%25B8%25D0%25B5%25D0%25BC%25D0%25B0%25D1%2587.jpg
 
От: Форума се бъгна

При мен пак се ебава. Изчезват иконите от "бърз отговор", също до кат пишеш полето зацепва - изчезва всичко и чак след 30на секунди пак става активно за писане
 
клаудфлеъра пак е бавен днес зарежда джавите от него затова цикли полето...

ъплоуда през мозила е ок ама на новия минт и новата мозиал ми е отватително вместо бутонче излиза миниатюрно линкче за цъкане точно про browse

vbulletin4_logo.png
 
От: Форума се бъгна

Да полето за писане поне 20 секунди му трябват, а и бутоните от аддтхис от седмица ми се появяват като линкове
 
Re: От: Форума се бъгна

Да полето за писане поне 20 секунди му трябват, а и бутоните от аддтхис от седмица ми се появяват като линкове

Да, полето за писане бавно "удря" след рилода. Сега е ОК. Как е при вас?
 
От: Форума се бъгна

Код:
<table class="tborder" cellpadding="6" cellspacing="1" border="0" width="100%" align="center">
<tr>
<td class="thead" align="left"><a href="http://www.adx.bg" target="_blank" rel="me">Реклама</a></td>
</tr>
<tr>
<td class="alt1" align="center">
{ADX}
</td>
</tr>
</table>
На тоя ред ударете ме един style="height:90px;"
да стане:
Код:
<table class="tborder" cellpadding="6" cellspacing="1" border="0" width="100%" align="center">
<tr>
<td class="thead" align="left"><a href="http://www.adx.bg" target="_blank" rel="me">Реклама</a></td>
</tr>
<tr>
<td class="alt1" align="center" style="height:90px;">
{ADX}
</td>
</tr>
</table>
Че сега форума е като харлем шейк :p
 

Горе