Идеи за офлайн бизнес

От: Идеи за офлайн бизнес

Между другото по въпроса за млечните автомати горещо препоръчвам този:)

225075_375_282_4x3.jpg


по-добър не знам да е измислен,направо директна консумация с гаранция за качество,евтин за поддръжка,но трябвада се води от време на време на бик да не хване луда крава
 
От: От: Идеи за офлайн бизнес

Това нямам спомени да съм го писал ахахаха :D
 
Последно редактирано:
От: Идеи за офлайн бизнес

Хах сетих се за някакви "плажни" щипки с които да се захваща някак в пясъка пустата хавлия дет ветъра постоянно я влачи, обръща и гнете по плажа :) Това ми се струва голям проблем :D а тия щипки ли кво ще е, биха били супер прости/евтини/достъпни :wink:
 
От: Идеи за офлайн бизнес

Хах сетих се за някакви "плажни" щипки с които да се захваща някак в пясъка пустата хавлия дет ветъра постоянно я влачи, обръща и гнете по плажа :) Това ми се струва голям проблем :D а тия щипки ли кво ще е, биха били супер прости/евтини/достъпни :wink:

Има такова вече и то безплатно. Знам го като 4-ри камъка в краищата на хавлията.

Става и с други тежки предмети.
 
От: Идеи за офлайн бизнес

Да.. и си треснеш тиквата докато се подмяташ на хавлията...а и тия камъни всеки път с муле ли ще си ги носиш на плажа или смяташ първо да се открият "сейфове за камъни" на всеки плаж :D
 
От: Идеи за офлайн бизнес

В рамките на България успех може да има задоволяване на ПЪРВИЧНИ човешки нужди. Българинът не е особено претенциозен за съжаление и е трудно да го съблазниш с разни екстри.

Но имай предвид, че в България в ПЪРВИЧНИТЕ нужди влизат и:

1. БМВ-то или Мерцедес-а.
2. iPhone-a.
3. Кредитите.
4. Лизингите.
5. Турският трикотаж.
6. Мощната аудиосистема.
7. Голямата плазма.
8. Силикона в бюста.
9. Водата в мускулите.

Не е кат да няма "ниши" :), особено кат сметнеш, че повечето са заети от разни играчи тип "пробит гьон" и не би било особено трудно да ги поизместиш...
 
От: Идеи за офлайн бизнес

Е тия ниши са плътно заети... и не смятам че с акъл, креативност или постоянство и разните му там бизнес дерзания, можеш да се намърдаш ако си случаен :wink:
 
От: Идеи за офлайн бизнес

Ако ще инвестирате, инвестирайте в женската насоченост. Жените купуват. Примерно един салон за красота. Аз до сега не съм виждал празен салон, а като им погледнеш цените под 30-40 лв няма услуга.
На мъжете главно секс и алкохол може да им се продава, примерно един масажен салон със секси масажистки.
 
От: Идеи за офлайн бизнес

Да, напълно съгласен, много хубав болд - Жените купуват не кат нас само да цъкаме с език :D
 
От: От: Идеи за офлайн бизнес

Ако ще инвестирате, инвестирайте в женската насоченост. Жените купуват. Примерно един салон за красота. Аз до сега не съм виждал празен салон, а като им погледнеш цените под 30-40 лв няма услуга.
На мъжете главно секс и алкохол може да им се продава, примерно един масажен салон със секси масажистки.

А ше има ли хепи енд :lol:
 
От: От: От: Идеи за офлайн бизнес

А ше има ли хепи енд :lol:

Точно, този тип услуга има търсене :) Само ми е интересно дали са забранени с някакъв закон тоя тип масажи, въпреки че като се замислиш няма нищо незаконно.
 
От: От: От: От: Идеи за офлайн бизнес

Ако искате ме порицайте публично, но за мен един масаж без хепи енд, не е масаж.
Тов авсе едно да висиш в кухнята докато майка ти ти прави крем за тортата и да не ти даде да оближеш миксера баси... :oops:

Точно, този тип услуга има търсене :) Само ми е интересно дали са забранени с някакъв закон тоя тип масажи, въпреки че като се замислиш няма нищо незаконно.
 
От: Идеи за офлайн бизнес

Това секси масажистка да ти направи масаж без да ти пусне си е чист геноцид срещу мъжа, аз не бих отишъл:D
 
От: Идеи за офлайн бизнес

Идея за офлайн реклама - безплатна за вашия район и поръчкова за други градове ;)

972146_630907060272520_1185662145_n.jpg


Тарикати се щамповат на всеки километър, а ние се късаме в интернет... :D
 
От: Идеи за офлайн бизнес

Българина обича да почива:обича да почива повече от колкото да работи ,обича обедната почивка,даже бих казал,че някои хора ходят на работа само заради нея:)тва в кръга на шегата,но в тази връзка е хубаво да има удобно местенце където да отиде през обедната почивка,която задължително почва в 12:00 ни минута по-късно и ако може да продължи над 1 час е най-добре,излиза се групово по възможност целия офис на групички ако са много хора,също така почивки от по 15 минути на всеки час за по цигара,след тежък работен ден продължил не повече от 4 часа като извадим почивките пак се почива в някое заведение или в къщи пред телевизора.
Всичко това разбира се важи само за България и има изключения,а после тук се живеело лошо:)
Та всичко свързано с почивката на Българина носи пари,като се почне от добро заведение около офисите и се стигне до удобен диван пред телевизора и всичко,което асоциирате с думата почивка.
 
От: Идеи за офлайн бизнес

Да, верно си е! И за парцели и места по гробищата се скъсват да дават пари.... бах тая почивка :lol:
 
От: Идеи за офлайн бизнес

Трябваше да го споделя:
"Колеги, някой от вас да прави/печата тениски? Имам дизайни за KLETA MAJKA BALGARIQ, ше ги продаваме на скинарите, ще направим няк'ви пари."
:roll: :D :lol:
 

Горе