bet365 спира да приема Българи

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
днес получих емайл на който пише че бет365 спира да приема нови клиенти от БГ и иска да се махнат всички реклами и линкове.. това друг да е получавал?
 
От: bet365 спира да приема Българи

Туреха ли ви го а? А тъй сега да ви откажат и от цигарите (нали ще стават 7 лева) и ще заживеете един по-добър живот :D
 
От: bet365 спира да приема Българи

Уважаеми партньор,

След държавната забрана на достъп до уебсайт на bet365, компанията реши да прекрати временно своя реклама в територията на България.
Молим Ви да деактивирате всичките рекламни банери и/или линкове който пренасочват клиенти към bet365.

Оставаме на Ваше разположение,
Affiliates Support

това е емайл адреса..
 
Re: От: bet365 спира да приема Българи

това е емайл адреса..
Тъкмо гледат да го оправят и те се дръпнат. Няма по готин маркет от нас - хем сме бедни, хем разчитаме на бързо забогатяване, ей така. ;)

Да си кача честно, щом тези се отказва така бързо, значи не са за нашия пазар. ;)

И сега какво, Всичко при Черапа. Баси кефа направо. ;)
 
От: bet365 спира да приема Българи

Хмм, странно и аз съм с техен банер, но не съм получавал нищо. Пък и те много рано се сетили, че има забрана :lol: пуснаха 5 огледални сайта и чак сега се усетиха, че имало закон, па то щели да го отменят...и това ако е сериозен букмейкър...нямам думи. Спортингбет отново доказаха, че са номер 1 (поне за мен)
 
днес получих емайл на който пише че бет365 спира да приема нови клиенти от БГ и иска да се махнат всички реклами и линкове.. това друг да е получавал?

Баце, май имат нужда от мейл, да обяснят поне за какво става дума, защото: Светлина в тунела за хората, които се занимават със СПОРТНИ сайтове! . Поправете ме, ако няма отношение. ;)
 
Re: От: bet365 спира да приема Българи

това е емайл адреса..

ама те ти имат имената защо да ти пишат ужаеми партньор и защо на български виж хедърите на мейла
 
От: bet365 спира да приема Българи

То и самия имейл е написан с гъз. Точно тея, дето на чата пишат на перфектен български да сътворят такова нещо силно ме съмнява. 100% някой си прави ташак:)
 
От: bet365 спира да приема Българи

Братле някой те пързаля... На мен преди месец някъде ми пратиха мейл за някакви бонуси, депозити с линк към италианската, неблокирана версия на сайта....
 
От: bet365 спира да приема Българи

Сори за офтопика, ама не се сдържах.

Имаше ли картинка на череп най-отдолу вместо подпис? :D
 
От: bet365 спира да приема Българи

Аз също имам подобно писмо. Пратих запитване до официалния email и ми отговоиха през същият през който получих писмото. Реално им обясних, че нямам линкове към bet365 защото така или иначе не работят, но сега искат да махна и линка и към друг аддрес. Липсва каквато и да информация за тази фирма, реално съм написъл и че информация не се отнася за българи.
 
От: bet365 спира да приема Българи

Смисъл, писал си до официалният мейл на бет365 от сайтът им?
 
От: bet365 спира да приема Българи

Писах до bet..5 до адресът който са дали и получих отговор от подателя на въпросното писмо. искаха да няма линкове към aff линкове към bet365, махнах ги така или иначе не работят...
 
От: bet365 спира да приема Българи

Какво се доверявате на тия мейли, влизаш в сайта, влизаш в онлайн чата и питаш. Или звъниш на телефоните, които са безплатни са стационарки и питаш. Не е толкова трудно :)
 

Горе