Търся дизайнер за рисуване на сайт за запознанства

bobbydigital

Active Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Преди да дам конкретно задание трябва да ми изпратите портфолио и приблизителна цена.
Изисквания:
1. Флат дизайн, респонсиве (responsive) ще бъде в 3 резолюции, трябва да е добре нарисуван за мобилни и тъч устройства, както и за монитори.
2. Дизайнът трябва да е подходящ за възраст 16+, мъже и жени
3. Дизайнът трябва да е окрасен с векторни елементи и да е весел

За да кандистаствате за работата ми пратете
1. Портфолио. (по възможност подчертайте подобни проекти които сте правили)
2. Приблизителна цена (става въпрос за дизайн на около 20 страници + 1-2 мейл шаблона) както казах, ако си харесам някой ще предоставя спецификация и ще прецезираме цената.
3. Начин на работа и начин на плащане (предпочитам човека да е от София) за по - лесна работа
4. Препоръчки (ще се радвам ако предоставите препоръки и/или контакти на бивши работодатели за да проверя дали сте коректен)

Чакам вашите оферти на лично. Ако не ви отговоря значи или не сте ми пратили портфолио и цена или не ми е допаднала вашата работа.

Поздрави

п.с. както знаете един сайт непрекъснато се развива, така че се предполага че след първоначалния дизайн ще има още работа, така че може да се каже че работата е дългосрочна.
 
От: Търся дизайнер за рисуване на сайт за запознанства

Може би трябва да дадеш някаква насока за очкавана цена. Примерно някакъв диапазон. Във фрилансъра е така, даваш някаква цена, пък дизайнерите си дават техните цени, дори и да надвишават твоето очакване.
 
От: Търся дизайнер за рисуване на сайт за запознанства

Много ли е сложно това което искам? Нямам нито една оферта? Или няма дизайнери във форума?

Сложното е да намериш графичен уеб дизайнер за векторните елементи (в случая - рисувани) и уеб дизайнер да изгради респонсив сайт. И двамата трябва да се сработят, за да напаснат проекта. Да предположим, че се изградят статични HTML5 уеб страници, разполагат се графиките - ок. Мисля, че сайт за запознанства изисква динамична система - в случая програмист. Вероятно за целта е нужен хибриден дизайнер - съвкупност от горепосочените 3 специалности. Надявам се, че с малко повече подробности около изработката на проекта, ще се намерят и точните изпълнители.
 
От: Търся дизайнер за рисуване на сайт за запознанства

Сложното е да намериш графичен уеб дизайнер за векторните елементи (в случая - рисувани) и уеб дизайнер да изгради респонсив сайт. И двамата трябва да се сработят, за да напаснат проекта. Да предположим, че се изградят статични HTML5 уеб страници, разполагат се графиките - ок. Мисля, че сайт за запознанства изисква динамична система - в случая програмист. Вероятно за целта е нужен хибриден дизайнер - съвкупност от горепосочените 3 специалности. Надявам се, че с малко повече подробности около изработката на проекта, ще се намерят и точните изпълнители.

-> Изрично съм написал, че ми трябва само дизайнер, защото рязането и програмирането ще го правя аз :)
-> Относно векторните елементи, обикновенно се ползват четки или патерни във фотошопа, дори и да не ползва тези неща, не е толкова трудно да се направи от 1 човек стига да знае какво прави.
-> Смятам че подробностите които съм казал до сега са достатъчки за да се придобие представа за проекта (какво трябва да се рисува)
 
От: Търся дизайнер за рисуване на сайт за запознанства

Защо не си купиш просто някой готов и да си го пригодиш към твоята система.
 
От: Търся дизайнер за рисуване на сайт за запознанства

За такъв тип проект се обърни към freelance сайтовете(надявам се знаеш английски) иначе просто ще си изгубиш времето. Ако държиш да е от БГ и тук има страшно добри дизайнери които биха ти свършили работата просто тези хора не киснат по форуми за да си набират клиенти. Разпитай познати , приятели потърси в google някоя персонална страница на дизайнер.Възможности много.
 
От: Търся дизайнер за рисуване на сайт за запознанства

ЗАко държиш да е от БГ и тук има страшно добри дизайнери които биха ти свършили работата просто тези хора не киснат по форуми за да си набират клиенти. Разпитай познати , приятели потърси в google някоя персонална страница на дизайнер.Възможности много.

Вярно е това, добрите, можещи дизайнери не влизат в този форум и не разчитат от тук да си намират клиенти. А още повече за такова задание " да се рисува сайт", защото това е много по-сложно от обикновен дизайн, не всеки дизайнер може да рисува! Наскоро Noke беше пуснал точно такава обява, каквото се търси тук в заданието - търсеше изрично дизайнер да рисува.
 
От: Търся дизайнер за рисуване на сайт за запознанства

Вярно е това, добрите, можещи дизайнери не влизат в този форум и не разчитат от тук да си намират клиенти. А още повече за такова задание " да се рисува сайт", защото това е много по-сложно от обикновен дизайн, не всеки дизайнер може да рисува! Наскоро Noke беше пуснал точно такава обява, каквото се търси тук в заданието - търсеше изрично дизайнер да рисува.

Аз пък си мислех че се навъртат тук компетентни хора. Иначе не знам какъв друг глагол да използвам освен "рисува" защото дизайнерите обикновенно това правят. По принцип дизайна си е рисуване.
 
От: Търся дизайнер за рисуване на сайт за запознанства

..По принцип дизайна си е рисуване.
Мне. .::.::.
 
От: Търся дизайнер за рисуване на сайт за запознанства

Работата с фотошоп си е... работа с фотошоп. Много малък процент го ползват за рисуване.
Ако имаше някой тук да рисува на Фотошоп, щях да съм го заел и нямаше да има време за други поръчки.
 
От: Търся дизайнер за рисуване на сайт за запознанства

Работата с фотошоп си е... работа с фотошоп. Много малък процент го ползват за рисуване.
Ако имаше някой тук да рисува на Фотошоп, щях да съм го заел и нямаше да има време за други поръчки.

Добре, вече ще знам че дизайнерите не рисуват, а просто работят на фотошоп.
 
От: Търся дизайнер за рисуване на сайт за запознанства

Човек да беше обявил някаква рамка за очакваната цена. Така как някой да ти направи оферта, ако не те мисли за сериозен.
 
От: Търся дизайнер за рисуване на сайт за запознанства

Photoshop e програма за обработка на снимки.
Хахаха Това ще влезе във вечните изцепки на форума!
 
От: Търся дизайнер за рисуване на сайт за запознанства

Photoshop e програма за обработка на снимки.
Оооооооооох! Ивинявам се на автора на темата, но не мода се сдържа просто.

<offtop>
А Internet Explorer е една програма с, която си сваляш Firefox :D
</offtop>
 
От: Търся дизайнер за рисуване на сайт за запознанства

Добре, вече ще знам че дизайнерите не рисуват, а просто работят на фотошоп.
Това, че тук народът под дизайн разбира мацане на фотошоп, си е локално явление.

Обявата ти е много странно формулирана като цяло.
Примерно как се 'рисува респонсив дизайн' и на мене ми стана интересно и затова следя с интерес...
 
От: Търся дизайнер за рисуване на сайт за запознанства

Хахаха Това ще влезе във вечните изцепки на форума!

Айде сега да се образоваме.

"Adobe Photoshop is a graphics editing program developed and published by Adobe Systems."
ЦЪК

Това че можеш да рисуваш с нея неозначава че е предназначена за това.

Както и този форум не е предназначен за идиоти като теб, но го ползват нали ;)
 

Горе