CREMABOX - УЕБ И ГРАФИЧЕН ДИЗАЙН

cremabox

Active Member
Рейтинг - 100%
5   0   0






Здравейте, Колеги!
Видях, че има подобни теми и реших вече и аз да публикувам.
Без ревюта, защото имаше достатъчно...
Последните ми изработки бяха от кампанията #DesignWeekTwo
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: fifi
От: CREMABOX - УЕБ И ГРАФИЧЕН ДИЗАЙН

Аз също бях от късметлиите и се уверих в качествена и професионална изработка на нещата. Препоръчвам колегата. Няма да останете разочаровани! Силно с двете ръце - ЗА.
 
От: CREMABOX - УЕБ И ГРАФИЧЕН ДИЗАЙН

Професионализъм, контакт с клиента, качествени резултати. Силно препоръчвам :)
 
От: CREMABOX - УЕБ И ГРАФИЧЕН ДИЗАЙН

Не съм ползвл услугите, но да изкажа мнение за портфолиото - моля ви сменете го тоя бутон English за смяна на еизка. Все едно някой второкласник го е рисувал в училище, абсолютна грозотия, а все пак се занимавате с уеб и графичен дизайн.
 
От: CREMABOX - УЕБ И ГРАФИЧЕН ДИЗАЙН

naviprewt.png
 
От: CREMABOX - УЕБ И ГРАФИЧЕН ДИЗАЙН

Не съм ползвл услугите, но да изкажа мнение за портфолиото - моля ви сменете го тоя бутон English за смяна на еизка. Все едно някой второкласник го е рисувал в училище, абсолютна грозотия, а все пак се занимавате с уеб и графичен дизайн.
This ^
И малко променете порфолио дизайна, че е едно към едно е със оригинала : http://themeforest.unitedthemes.com/wpversions/nevada/1/
Иначе, успех : - )
 
От: CREMABOX - УЕБ И ГРАФИЧЕН ДИЗАЙН

This ^
И малко променете порфолио дизайна, че е едно към едно е със оригинала : http://themeforest.unitedthemes.com/wpversions/nevada/1/
Иначе, успех : - )

Като съм си го купил какъв е проблема -> само да кажа, че не препоръчвам таз Nevada, защото е много бъгава.. Скоро, ако остане време ще го сменя, че тук подготвям много по - симпъл дизайн.
 
Последно редактирано:
От: CREMABOX - УЕБ И ГРАФИЧЕН ДИЗАЙН

coolshopprewww1.png


Едно старо лого, което намерих преди малко из архивите ми, но много ми харесва.
Мисля, че беше за някой тук от форума (да се издаде :) ) и за това реших да го публикувам.
 
От: CREMABOX - УЕБ И ГРАФИЧЕН ДИЗАЙН

Готино и разчупено. Не знам защо си се спрял на синьо и червено - това ме узадачава?

coolshopprewww1.png


Едно старо лого, което намерих преди малко из архивите ми, но много ми харесва.
Мисля, че беше за някой тук от форума (да се издаде :) ) и за това реших да го публикувам.
 
От: CREMABOX - УЕБ И ГРАФИЧЕН ДИЗАЙН

По повод на показаното, аз съм сигурен, че можеш да изработиш нещо по-яко и стилно от моето...
 
От: CREMABOX - УЕБ И ГРАФИЧЕН ДИЗАЙН

coolshopprewww1.png


Едно старо лого, което намерих преди малко из архивите ми, но много ми харесва.
Мисля, че беше за някой тук от форума (да се издаде :) ) и за това реших да го публикувам.

За мен беше логото.
Цикламено беше старото лого и за това ;)
Иначе използвам цикламено / черният вариант :)
Но и 4те са много добри :)
 

Горе