Нов заем от 8 милиарда евро!!!

От: От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Липсват само Сокола, Зидаров и ДП с по едно пръстче боданто в лакомите дупета на тия петимата убавци.. ;)
Е, както си почнал, липсват Цветан Василев, Пеевски, Орешарски, Искров и Цацата - поне тия директно участваха в другата сценка от преди НГ с другите 4 милиарда.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

как бе, пеевски си гласува с герб и другите от дпс, не липсват
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

е не бе, гербавите подкрепят всичко, квото и да стане, те пак ще са гербаджии, недей така
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

10368439_10205094841924479_6974291334903958284_n.jpg


Фалитът е неизбежен :-o:lol:
 
От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

е не бе, гербавите подкрепят всичко, квото и да стане, те пак ще са гербаджии, недей така

Както пее Георги Христов в една песен- даже в гроба ще ровят, за да измъкнат партията...
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Заслужава тиквен медал или златен скункс . :lol:
10368439_10205094841924479_6974291334903958284_n.jpg


Фалитът е неизбежен :-o:lol:
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Бърнииииии, или Барни, когато ти казах, че ДПС управляват заедно с лидерчето ти. Ти не вярваше, хайде сега ме опровергай. :-o :lol:
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Бърнииииии, или Барни, когато ти казах, че ДПС управляват заедно с лидерчето ти. Ти не вярваше, хайде сега ме опровергай. :-o :lol:

Опровергавам те :) ДПС до секоро пищяха , че им изхвърлят кадрите от всички топли места където се бяха набутали. Е това е коалиция - ти им гониш кадрите , те ти гласуват заема :D
Тоя Бойко много умен бре
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Ами с толкова пара вече и за теб има голяма заплата. :lol:
Опровергавам те :) ДПС до секоро пищяха , че им изхвърлят кадрите от всички топли места където се бяха набутали. Е това е коалиция - ти им гониш кадрите , те ти гласуват заема :D
Тоя Бойко много умен бре
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Ама иначе нямаше да е дългосрочна :lol:
Моята и без заем пак си е голяма :D
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Ама иначе нямаше да е дългосрочна :lol:

Като гледам опозицията в лицето на ДПС, БСП и Атака, бая дългосрочна ще е.... много още мандати ни чакат.... или какво беше зимата пада Герб , пък ей го Баба Марта дойде не ги виждам милионните протестиращи :D Мишо Шамара вече е тираджия в САЩ и няма кой да поведе бабите и уни :D
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Гледам червените тролове реват на умряло за новия заем. Трябва да е на добро :D

и кое е за добро ве да ти *** пут**** маичи** педераст смачкан? обясни кое е хубавото на тоя заем мършо. Ебаси и платения трол ей теб заслужаваш да те баннат от целия интернет, ти си най-простото копеле, което може да има в интернет, по-точно вие сте доста, гербавите боклуци, където всеки несъгласен с боко тиквата е трол, ще ви *** майк*** на сичките гербави боклуци, обясни ми кое е хубаво на тоя заем, педераст, ако беше орешарски и трябваше да тегли тоя заем щеше да оревеш света, щото ти нямаш мнение, квото каже бойко и тва е, ще ти и** майк*** проста.

И каква опозиция е дпс след като чрез ДПС си прокарвате исканията, ще ви *** майк*** нагла ей боклуци, колко закона вече минават заради ДПС, ей мизерник, няма да се правиш на ощипане девойка, мърша такава, много дразните гербавите боклуци в тоя форум, платени педерасти, всеки несъгласен с бойко бил трол, ай да ти и майката ....


 
От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

и кое е за добро ве да ти *** пут**** маичи** педераст смачкан? обясни кое е хубавото на тоя заем мършо

Нямам какво да добавя , чак пяна излиза от устата. А кога Орехчо теглеше мед ти капе на сърцето :D
Най-хубавото от тоя заем знаеш ли какво е - че няма да го окрадат БСП и ДПС ;)
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Тоя Реминд няма кой да го прибере в специализирано заведение. Вижда се че не си е пил хапчетата и не знае къде се намира. Момче не си в обора на село :D дай малко по цивилизовано....
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

какъв мед ми е капел от устата ве копеле нещастно платено, ще ти *** майка** проста, никога не съм бил съгласен с тоя заем, който теглиха, върни назад темите да видиш какво съм писал за тоя дълг, че ги командват от америка/ европа, ама за теб щом е бойко всичко е окей да ти *** майка** проста гербава, никога не си признавате, аре обясни ми кое е хубавото на тоя заем ве нали си голям капут, обясни ми бе
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

аре ве напил съм се, обясни сега на сички, не само на мене, кое е хубавото на тоя заем, щото аз знам защо -щото бойко ти казва, че е хубаво, затова - ти нямаш мнение, ти си КАПУТ, ти си една мъжка курв* на бойко, е тва сте вие гербавите, нямате мнение, квото каже боса, трябва да се съгласите с него, ако е друго - човека е платен, човека е трол, човека има опорни точки, ти си боклук пълен
 

Горе