Обжалване на негативен iTrade

VAsk0

Well-Known Member
Най-вероятно сте видели в черния списък спора ми с UpHero. Ако не сте, може да го видите ТУК. След като писах в темата за нашия случай, изпрати 4-те лева, но изпрати и още нещо.
Сега искам да представя цялата ни хронология, за да се изясним.




На тази снимка се вижда, че съм се забавил с изпълнението на услугата. Но се вижда и датата, когато съм му изпратил репорта.
Забележете вече, коя дата сме. Това е последното съобщение, което имам. Днес вече е 15-ти февруари. Минали са 2 седмици, от както услугата е извършена и UpHero е получил репорта. Минали са повече от 10 дни, от както ми обещава, че ще ми прати парите. Писах сутринта в темата за черния списък на потребителите и веднага си получих 4-те лева, но заедно с тях получих и отрицателен iTrade. Честно ли е това?

P.S. Бях обещал, че при всяка поръчка ще има бонус от 5 линка от блог коментари. UpHero не получи този бонус. Но всички виждате от снимките за колко линка от каталози е платил. Мога да кача публично или да изпратя на администратор репорта, където се вижда, че получава регистрация на линка му в 50 бизнес каталога.
P.S. 2 Искам да отбележа, че не става въпрос за 4 лева. Става въпрос, за това, че е потребител от доста време, изглеждаше да е честен, а се опитва да мине метър.
P.S. Съжалявам за качеството на снимките.
 
От: Обжалване на негативен iTrade

Мисля вече някъде беше обяснено , че за неразбирателства между 2 страни (забавяне или непълно/незадоволително изпълнение) се слага неутрален айТрейд. Червения е за имама , която в случая няма.
 
От: Обжалване на негативен iTrade

Мисля вече някъде беше обяснено , че за неразбирателства между 2 страни (забавяне или непълно/незадоволително изпълнение) се слага неутрален айТрейд. Червения е за имама , която в случая няма.
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=57990 Ето тук е обяснено. Отново UpHero е замесен.
 
От: Обжалване на негативен iTrade

Мисля вече някъде беше обяснено , че за неразбирателства между 2 страни (забавяне или непълно/незадоволително изпълнение) се слага неутрален айТрейд. Червения е за имама , която в случая няма.
Колегата да удари един сърч и да провери колко от тези 50 линка стоят.
 
От: Обжалване на негативен iTrade

Колегата да удари един сърч и да провери колко от тези 50 линка стоят.
Ти си безобразен. Аз изпълних ли услугата? Регистрирах ли ти сайта в бизнес каталозите? Рапорт пратих ли ти?
 
Re: От: Обжалване на негативен iTrade

Ще се радвам да се изясни ситуацията. Ще следа, за да вземем и ние решение за трейда.

Колегата да удари един сърч и да провери колко от тези 50 линка стоят.

Колега, нали знаеш, че добавянето и одобряването са 2 различни неща? Не взимам страна, но не е лошо да се прави разлика. ;) И човек за 4 лева е направо абсурдно да се стига до тук.

Така и аз ще си кажа.....дай на нас репорт или нещо да се види, че има някаква извършена услуга и това със забавянето не ОК също.
 
От: Обжалване на негативен iTrade

Карай да върви, трийте му трейда а на мен отржете достъпа до него, че ту мъч драма.
Пийс брадърс (peace)
 
От: Обжалване на негативен iTrade

Не се предавай така лесно, колега...та това са 4 лева, трябва да си преследваш интересите...днеска са 4, ами утре ако стане проблем за 5...какво правим?
 
Re: От: Обжалване на негативен iTrade

Карай да върви, трийте му трейда а на мен отржете достъпа до него, че ту мъч драма.
Пийс брадърс (peace)

Но искам преди това да сте се оправили и да сте си стинали ръцете, защото сме в един форум и се гледаме тук едни и същи хора. Хубаво е да има разбирателство. ;)
 
От: Обжалване на негативен iTrade

Не е толкова важен, че да си губя времето с него.
 
От: Обжалване на негативен iTrade

За какви позвънявания става въпрос? Само това, че са ти звъняли от тези каталози, трябва да ти идва на мисъл, че услугата е валидна.

писал си :
Значи ако още един ми звънне (дал съм ти срок до 20-ти) и ще имаш отрицателен трейд от мен. Ако не ще си получиш парите. Сори ама да ми звънят в 8 сутринта за глупости.... А за спама по имейл да не говоря."


и това:
Под спам по имейла имам предвид изнудване за пари!!! Демек ако не платя линка си заминава.
Е аз за какво да плащам? Че линка ми е стоял ден/два?
Подбирай малко къде слагаш линкове.




Имам чувство, че за първи път влизаш в интернет, та дори при вида на мейлите и позвъняванията, това говори за изпълнена услуга. Ти си поискал сайта ти да е там, той какво може да направи, че някой ти звъни да ти предлага платен линк?
are you new to the internet?



http://uphero.biz/uslugi/ - имаш грешка
форум в вашия сайт - преправи го на форум ВЪВ
 
Последно редактирано:

Горе