Вчера продажниците от парламента отказаха да развалят концесиите за злато

ReminD

Well-Known Member
Вчера за пореден път парламента си показа истинското лице. Беше внесено проекто решение да бъде прекратена концесията с дънди."За" гласуваха 48 депутати, 43 бяха против, а 47 се въздържаха. "Против" и "въздържал се" гласуваха от ГЕРБ, ДПС и Патриотичния фронт. Останалите ги подкрепиха. 20- тина депутата от БСП + 1 от герб + няколко независими бяха ЗА. Решаващите гласове бяха от ПАРИЧНИЯ фонТ - които казаха НЕ.
Национални предатели, мишки, защото дори не искаха да дебатират ЗАЩО са против разваленето на тези договори. Мишки - гласуват въздържали се. Естествено оказионните медии почти не отразиха ставащото вчера. Браво на ДПС+ ГЕРБ + РБ + Паричен ФОНД + БСП - национални предатели.

https://www.ataka.tv/видео/герб-дпс-рб-и-пф-оставиха-българското-злато-в-чужди-ръце-г-c10547.html


Сериозно ли подкрепяте такива???
 
От: Вчера продажниците от парламента отказаха да развалят концесиите за злато

Пусни още 1000 теми. С унито ли се конкурираш или на това вие партийна максима?
 
От: Вчера продажниците от парламента отказаха да развалят концесиите за злато

Тролове да не пишат, темата е сериозна. Впрочем същият проеко закон е внесен по времето на Орешарски - и ГЕРБ + ДПС + БСП - гласуват против ПАК. Теб ако не те интересува, че изнасят златото и още доста руди и метали, мен ме интересува.
 
От: От: Вчера продажниците от парламента отказаха да развалят концесиите за злато

Тролове да не пишат, темата е сериозна. Впрочем същият проеко закон е внесен по времето на Орешарски - и ГЕРБ + ДПС + БСП - гласуват против ПАК. Теб ако не те интересува, че изнасят златото и още доста руди и метали, мен ме интересува.
Какво е трол? Аз съм "хамериканска подлога" и ест гледам да "осера" темата ;)
 
От: Вчера продажниците от парламента отказаха да развалят концесиите за злато

Дай поне нормален източник на информация. Атака са по-долу и от блитц.
 
От: Вчера продажниците от парламента отказаха да развалят концесиите за злато

http://www.ideyazabulgaria.org/obshti/vazhni-fakti/226-100-750-

""
100 килограма злато отиват за концесионера срещу 750 грама за България""
ти си прави сметка колко е изгоден тоя договор. Аз не знам някоя друга страна с такива проценти за концесии.
 
От: Вчера продажниците от парламента отказаха да развалят концесиите за злато

А освен да пуснеш темата тук нещо друго предприе ли?
 
От: Вчера продажниците от парламента отказаха да развалят концесиите за злато

Темата е пусната за дискусия, престани да разваляш темата, казанлъшки мангал
4
 
От: Вчера продажниците от парламента отказаха да развалят концесиите за злато

Стандарта в света точно за златните мини е концесионна такса от 1 до 5%, като дори някой от най-големите мини в света са в долната граница до 1%(да не кажа, че на някой места няма такова понятие като концесионен данък или че в някой страни какво имаш в земята си е твоя собственост не както при нас намираш х материал и орди от държавни чиновници ти налитат и иземват каквото могат). Нашенци са под този 1%, да се напънат и да преминат пустият процент.
 
От: От: Вчера продажниците от парламента отказаха да развалят концесиите за злато

Стандарта в света точно за златните мини е концесионна такса от 1 до 5%, като дори някой от най-големите мини в света са в долната граница до 1%(да не кажа, че на някой места няма такова понятие като концесионен данък или че в някой страни какво имаш в земята си е твоя собственост не както при нас намираш х материал и орди от държавни чиновници ти налитат и иземват каквото могат). Нашенци са под този 1%, да се напънат и да преминат пустият процент.

И каква е логиката да даваме златото на американска фирма? ( не е канадска, реално е американска ) ??? Каква е логиката? Защо трябва да ни изнасят ресурсите?
 
От: Вчера продажниците от парламента отказаха да развалят концесиите за злато

Темата е пусната за дискусия, престани да разваляш темата, казанлъшки мангал
4
Аха, ти си поредния псевдо патриот пишещ само по форумите и фейсбук.
 
От: Вчера продажниците от парламента отказаха да развалят концесиите за злато

А ти си поредния казанлъшки мангал, който тролва форумите 24/7, който никога няма мнение, но е важно да троли и да съсипва чужди теми. Мангал
 
От: От: Вчера продажниците от парламента отказаха да развалят концесиите за злато

И каква е логиката да даваме златото на американска фирма? ( не е канадска, реално е американска ) ??? Каква е логиката? Защо трябва да ни изнасят ресурсите?

Ще ми обясниш ли как е реално американска? Като е основана в Канада, централата е в Канада, а акционерната до колкото си спомням не е 51% Хамериканска!

Защото явно държавата сама не може.

То каква е логиката да имаме БДЖ като го дотираме по 200 милиона на година и вече БДЖ товарни превози обърна за загуба.
В последните няколко години се сформираха няколко държавни компании по света в злато добива и те изпофалираха или са на силна дотация.
 
От: Вчера продажниците от парламента отказаха да развалят концесиите за злато

А ти си поредния казанлъшки мангал, който тролва форумите 24/7, който никога няма мнение, но е важно да троли и да съсипва чужди теми. Мангал
гОСПОЖИЦЕ, Полека с нервите.
Такива сте ми най=смешни - пуснат ви нещо от кораба майка и като овце почвате да разпространявате и защитавате без грам мисъл да вложите в това. Язък, че волен не ти плаща.
 
От: Вчера продажниците от парламента отказаха да развалят концесиите за злато

Световната практика е силните и богати държави да крадат от ресурсите на бедните. В миналото направо пращаха армията, окупираха територията и извозваха всичко ценно до родината си. Сега се ползват по-модерни и ефективни методи. В най-мекия случай, като в България, чрез подкупи и избутване до върховете на властта на удобни политици се стига до сключване на договори, които са изключително неизгодни за държавата, в която се намират полезните изкопаеми. Ако това не проработи изкуствено се подклаждат граждански военни конфликти, а когато няма време пак се прибягва до груба сила.

Примери от последните години. Ирак и Либия ги разсипаха от американски бомби без никакъв повод и разумна причина. В резултат на това от държави със средно икономическо ниво сега там е тотална бедност, глад и беззаконие. Либия на практика не съществува вече, а половината Ирак също го няма. Същата работа е и със Сирия. Наемническа армия, издържана с натовски пари, която по новините наричат "опозиция". Каква беше целта? Нестабилност в региона, водеща до драстично падане на цената на петрола, за да могат американските пенсионерки да продължат да ходят на кафе с мощни джипове, които харчат 20 на 100. НАТО в момента има за цел да поддържа равен баланса между Ислямска държава и армиите на Ирак, Либия и Сирия, за да ползва евтини ресурси. Не забравяйте, че водещите сили в НАТО са същите, които затриха цял човешки етнос, за да му откраднат земята. Хитлер се провали с евреите, но американците успяха с индианците. В Африка тази западна тактика да се разсипва всичко никога не е спирала. Там целта са злато и диаманти. Има толкова много филми по въпроса, че няма смисъл да обяснявам. Диамантите и златото са кървави.
 
От: Вчера продажниците от парламента отказаха да развалят концесиите за злато

Атака за пари и задника ще си продаде... това да ми се говори за национализъм и да се дава за пример Атака е смешно и нагло.
 
От: Вчера продажниците от парламента отказаха да развалят концесиите за злато

ГЕРБ за пари и задника ще си продаде...

Чудно ми е ГЕРБ за колко се продадоха на ДЪНДИ, че не искат да развалят договорите? И защо шефа на дънди се вози в правителствения самолет при плевнята
 
От: Вчера продажниците от парламента отказаха да развалят концесиите за злато

Предлагам да се затрие секция "политика", че големи резили стават. И без това тук смятам , че се събираме интелигентни хора с технически а не партийни пристрастия !
 

Горе