Отвратих се от Гугъл

trader

Member
Януари се прибрах от Германия, като си потърсих самолетен билет. Сега е март, но в който и сайт да вляза ме гони реклама - Полети Хановер-София.

Цената на клик в EN сайтове от адсенс падна на 5-10 цента. Цената за реклама в България в адуърдс не пада под 50 стотинки на клик.

Вчера търсих фирма за боядисване и понеже нямах кирилица написах boyadisvane. В серпа на първо място ми излезе boyadisvane.com, в който няма нищо, освен един линк. Десетте думи които има на индекса са пълни с грешки. Това ли качествен серп според Гугъл?

Е не станаха ли много нагли тия, иначе си разпределят милиарди?
 
От: Отвратих се от Гугъл

При мен не излизат такива резултати, сигурен ли си, че не си направил някаква грешка при писането? Иначе си прав, определено се получават огромни глупости в СЕРП-а, всеки ден ми излизат най-различни неадекватни резултати без никаква оптимизация...
 
От: Отвратих се от Гугъл

Е не си го измислям

ScreenShot002.jpg

Не ми се занимава да режа и други размери

ScreenShot003.jpg
 
Последно редактирано:
От: Отвратих се от Гугъл

Виж файлът 13486 Виж при мен как излиза, може би си от друг град и по локалното търсене така ти го изкарва. От София резултатите са доста различни :)
 
От: Отвратих се от Гугъл

trader - грешката е в твоя телевизор. Иначе казано Гугъл ти показва реклами и сайтове специално за теб. Правите сайтове, а не знаете как Гугъл показва резултатите в търсенето и рекламите?
 
От: Отвратих се от Гугъл

Със сигурност е в моя телевизор, за чий ми е реклама за билет от Хановер до София, като съм в София. Така преебват рекламодателите или другояче казано нефелен алгоритъм.

Тия панди и пингвини пак нефелен алгоритъм. Серпчето е мазало.

Деленето на приходите в адсенс мисля, че беше 52/48, което май не е вярно изобщо. Демек крадене и то по много.

А, и друго в webmaster tools или по-модерното сега search console ми дава 7000 грешки в сайт, който е променен от 2 години. Е та за 2 години не можаха ли да видят, че няма нищо общо с предишния.

Най-голямата компания в света май се задъхва от помия и я излива на потребителите.

И няма значение, че е безплатно, по-добре да беше платено, но да получиш качествена услуга.
 
От: Отвратих се от Гугъл

На моя Chrome пък докато изписвам boyadisvane още на петата буква ми излиза като първо предложение боядисване - http://prntscr.com/ai2gde Избрах боядисване и не ми излиза сайта boyadisvane.com, излизат резултати все едно че съм написал боядисване - http://prntscr.com/ai2oq7
На Firefox и IE ми се случва така както си написал, въобще не прави връзка между boyad и боядисване. В Chrome ползвам uBlock Origin и съм забранил third party бисквитките, ама едва ли тия неща правят разликата.
 
От: Отвратих се от Гугъл

Вчера търсих фирма за боядисване и понеже нямах кирилица написах boyadisvane. В серпа на първо място ми излезе boyadisvane.com, в който няма нищо, освен един линк. Десетте думи които има на индекса са пълни с грешки. Това ли качествен серп според Гугъл?
При мен същия ком ми излиза на 1-во място.
Сайтът на boyadisvane.com е в процес на разЛаботване.
Ако желаете може да се свържете с нас

Както беше лафа - контент ис дъ кинг:lol:
Да си признае тъз, който я е написал тази ''статия'' без бой:)

Иначе това с преследването на рекламите е стар пиниз на гошо, няма се отървеш скоро от туроператорски рекламки...
 
От: Отвратих се от Гугъл

Бутона Х върху банера > да не се показва тази реклама > един от трите радио бутона по избор > настройки > Control your Google ads. Като изключиш "Ads based on your interests on websites beyond google.com", би трябвало да предлага реклами избрани на по случаен принцип.
 
От: Отвратих се от Гугъл

Ти и рекламите ли им гледаш, при мен от години са блокирани :D, а иначе каквото и да напиша на български с латински букви, веднага ми предлага думата на кирилица и то в 99% предложението е изписано правилно. Chrome е по-умен от мен деба :)
 

Горе