АЗ ГЛАСУВАХ на референдума.

От: АЗ ГЛАСУВАХ на референдума.

Аз па съм твърдо ЗА!
Лесно е де си против. Особено като не се налага да предложете алтеранитва?!!

"Не" на този референдум не значи "Не" на ядрената енергетика - или поне така би тр да бъде
след 15 години управляващите и ние ще сме с друг акъл - има време, за какво бързате - аец, та аец :D

Днес май ще са най-скъпите гласове в историята на България. :p
И ако не се достигне 20% - най-безсмислените... :confused:

Без кебапчета глас нанайси!

незнам, но циганите се оплакват, че няма и кюфтета :(
 
От: АЗ ГЛАСУВАХ на референдума.

Защото съм циганин-комунист!!!

И на Мелмак ли има такива? :shock:
Ужас! По целия Космос са си разнесли бацилите.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: АЗ ГЛАСУВАХ на референдума.

Естествено след като нямаш 16 е да не гласуваш!

Яд те е май, а ? Яд ли те е, че 85 % от България са трезво мислещи ? Яддддд... гррр..
 
От: АЗ ГЛАСУВАХ на референдума.

"Не" на този референдум не значи "Не" на ядрената енергетика.

Точно това означава. Прочети пак въпроса.

Яд те е май, а ? Яд ли те е, че 85 % от България са трезво мислещи ? Яддддд... гррр..

Кой трезво мислещ ще е съгласен да хвърли на вятъра 16 милиона (или колкото там струва референдума)? Защото всички негласуващи точно това направиха. Показаха, че не им пука за тия пари.
 
От: От: АЗ ГЛАСУВАХ на референдума.

Точно това означава. Прочети пак въпроса.



Кой трезво мислещ ще е съгласен да хвърли на вятъра 16 милиона (или колкото там струва референдума)? Защото всички негласуващи точно това направиха. Показаха, че не им пука за тия пари.

Дай да не изхвърлим 16 милиона, а да налеем още. После да е пълно мазалото, както и да е. Не ми се навлиза в политически въпроси, всеки си има глава на раменете и си решава за какво да гласува и за какво да не гласува. Ония отгоре явно е компетентен по-всякакви теми и въпроси, щом за 1 година е успял да наспами форума с цели 1000 мнения.
 
От: АЗ ГЛАСУВАХ на референдума.

Ромите не гласували днес по две причини:

1. Не им дали кюфтета

2. Не знаят къде се плаща сметката за ток
 
От: АЗ ГЛАСУВАХ на референдума.

Ромите не гласували днес по две причини:

1. Не им дали кюфтета

2. Не знаят къде се плаща сметката за ток

Да бе това го разбрахме. По всички телевизии дават само ромите защо не са гласували, като че ли само роми има в тая държава. Защо не показаха българите защо не са гласували? Там отговора щеше да е - не му пика. На 100% съм сигурен. Малко са тия, които не са гласували под претекст, че го саботират.
 
От: АЗ ГЛАСУВАХ на референдума.

Къф референдум бре ? Аз пак съм изтървал.... Ама за компота пишете и мен
 
От: АЗ ГЛАСУВАХ на референдума.

СС:
- Категорична победа на привържениците на БСП на референдума! Това на практика е вот на недоверие към това правителство! :lol:

stoineff, тези 60% се знаеха още от миналата седмица. На мен ми е интересно, защо толкова малко поддръжници гласуваха.


СС:
- Българите показаха, че този въпрос ги интересува.


(Текущата пресконференция.)
 
От: АЗ ГЛАСУВАХ на референдума.

Да бе това го разбрахме. По всички телевизии дават само ромите защо не са гласували, като че ли само роми има в тая държава. Защо не показаха българите защо не са гласували? Там отговора щеше да е - не му пика. На 100% съм сигурен. Малко са тия, които не са гласували под претекст, че го саботират.

Българите не гласуваме, защото не сме компетентни, ние не сме атомни физици и не сме правили проучване на пазара, за да знаем дали е на далавера да стройм нещо толкова скъпo тепърва, при положение, че хората вече събарят техните.
 
Последно редактирано:
От: АЗ ГЛАСУВАХ на референдума.

Резултатите: всички казват, че са победили :lol:

Да бе това го разбрахме. По всички телевизии дават само ромите защо не са гласували, като че ли само роми има в тая държава. Защо не показаха българите защо не са гласували? Там отговора щеше да е - не му пика. На 100% съм сигурен. Малко са тия, които не са гласували под претекст, че го саботират.

Едни казват, че сте струва Х милиарда, другия Y милиарда
един, че тока ще поскъпне, друг, че ще поевтинее
и така мога да напиша още 5-6 неща за които си противоречат...това за мен е недопустимо...

всичко е един голям цирк - аз не искам да участвам в него
 
От: АЗ ГЛАСУВАХ на референдума.

Нищо де сега поне знаят, че трябва да купят кибапчета за другите избори.
20 милиона дадоха, за една скара бира ли немаха.

Трагикомедия в Булгарански стил... отново.
 
От: АЗ ГЛАСУВАХ на референдума.

Тия дето гласуваха с "Да", какво точно ще се случи(/няма да се случи), ако "Да" спечели?
Тия дето гласуваха с "Не", какво точно ще се случи(/няма да се случи), ако "Не" спечели?
Тия дето не гласуваха... Как може така?!... да се измъквате от бъзиците на хората, не ви е срам! :)
 
От: АЗ ГЛАСУВАХ на референдума.

Аз само не разбрах, защо е толкова скъп референдума, попринцип толкова ли е при другите?

Ясно бе още от началото, че този референдум ще бъде провал. Имах само малка надежда, че вече българите ги интересува държавата им, явно още не им пука. Явно още повече трябва да се влоши положението.

После пак ревете, че политиците не си вършели работата...

П.С. Процентът на гласуващите по време на избори българи е почти същия, ясно става циганите и турците каква голяма роля играят...
 

Горе