АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Айде пак се почна - "Предишните това, предишните онова.."

Предишните ги НЯМА.
Подобри ли се положението - НЕ. Ще се подобри ли - НЕ.
Ще осъдят ли някой от предишните - НЕ. Както стана и с по-предишните.

Колко са ми смешни "колегите" в тая тема когато всяко тяхно мнение е за герб( което какво общо има с темата незнам ), направо изглеждат жалки в опитите си да изпъкнат като тоя дитроникс по-горе.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

имаше проамериканска глобална насоченост, прокарваше ориенталски интереси

Дано не ти се налага да си вадиш хляба с писане на статии...
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

това кърти!, гледайте го :mrgreen:

[video=youtube;m-GJR6gPZDA]http://www.youtube.com/watch?v=m-GJR6gPZDA[/video]
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Новите мутри

Са по-яки от старите

След като съдът на първа инстанция пусна Брендо под домашен арест, нищо че има да лежи 20 години в Италия.

Сега пускат още 30-тина човека с дела и мярка задържане под стража. Просто парламентът променил едни законче тихомълком. Направо Татянчето Дончева с поправката Ванко 1 взе да ми става симпатична спрямо съпартийците си. Сигурно от нея са се изучли и са я задминали.


http://frognews.bg/news_58896/Kriem_ot_Briuksel_popravki_v_NPK_obslujvashti_banditi/
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

това кърти!, гледайте го :mrgreen:

[video=youtube;m-GJR6gPZDA]http://www.youtube.com/watch?v=m-GJR6gPZDA[/video]

"Крум казва:
19 септември 2013 в 15:59
Както каза др. Местан това е добре обмислено решение.Това решение за Пеевски, тотално отклони вниманието,на избирателите на ДПС,БСП и АТАКА, че е абсурдно върхушката,която е доминирана от ДС в Народното Събрание,да се каращиса избирателите си с душманите им от БСП и АТАКА и това да не отврати избирателите.Подпомогнати от медиите ДПС,БСП и АТАКА ни занимават с някакъв Пеевски,който фактически е ДС лепилото,вместо да установяват за кого и за какво са гласували избирателите им.Така и ГЕРБ помогна,и вместо да каже истината и на протест да излязат избирателите на ДПС и АТАКА,че са са излъгани като са ги залепили към комунистите,така вместо тях излизаха да протестират уж по-умните докато нещата в Народното Събрание се поставят пред свършен факт!"

Някой нещо против?
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Кой назначи Цветанов?
Кой назначи Дянков?
Кой назначи Фидосова?
Кой назначи оня с тефтера?
Кой назначи Цачева?
Кой назначи Калинките?
Кой назначи педал за президент?
Кой назначи мутрата Буда?

Отговорете си на тези въпроси и тогава питайте за очевидни неща
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Боко
Боко
Боко
Боко
Боко
Боко
Боко
Половината бивш електорат на БСП (БКП), който странно забеляза прилика между Боко и Диктатора Бай Шошо!

Т'ва де Тошо извинявам се! АМА АЗ ПАК НЕ РАЗБРАХ КОЙ НАЗНАЧИ ПЕЕВСКИ познат още като ПЕЕВ?
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Отговорете си на тези въпроси и тогава питайте за очевидни неща

Дай жокер :lol: върти ми се в главата едно число - 1 678 583, но не съм сиг :oops:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Какво толкова не ви е ясно кой назначи прасето не мога да разбера. Назначи го Местан, той каза, че предложението идва от ДПС, най-малкото защото свинчо е член на ДПС. Просто никой не иска да го каже ясно за да не обере политическите негативи. Толкова е просто!
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Какво толкова не ви е ясно кой назначи прасето не мога да разбера. Назначи го Местан, той каза, че предложението идва от ДПС, най-малкото защото свинчо е член на ДПС. Просто никой не иска да го каже ясно за да не обере политическите негативи. Толкова е просто!

Де факто в момента управлява ДПС, а не както си мислех - БСП?

Правилно ли съм разбрал?
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Де факто в момента управлява ДПС, а не както си мислех - БСП?

Правилно ли съм разбрал?

Може да управлява СДС, все пак Местан е кадър на СДС. А може да управлява и държавна сигурност, щото знаем, че също е и агент. Официално управлява БСП обаче. Президеншата на тях връчи мандата последно.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Може да управлява СДС, все пак Местан е кадър на СДС. А може да управлява и държавна сигурност, щото знаем, че също е и агент. Официално управлява БСП обаче. Президеншата на тях връчи мандата последно.

нали всичко беше просто и ясно?

Какво толкова не ви е ясно

Просто

офф, видяло се е, че няма да ми отговориш
ще чакам @mantaman :p
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

ДПС е коалиционен партньор в това управление и е нормално да иска да има своите назначения - Не виждам какъв ви е проблема ????

Големи националисти станахте - Що не питате педала дето го направихте президент какво правеше на срещата ифтар на една маса с хора срещу които се водят дела за разпространение на фундаментален ислям ????
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

ДПС е коалиционен партньор в това управление и е нормално да иска да има своите назначения - Не виждам какъв ви е проблема ????

Ще ме прощаваш, но тук си в грешка :)
особено болднатото

ДПС не "искат", те "заповядват". Това е лошото. Каквото решат те - това става.

ГЕЯ си го е казал:

Или гласуваме Пеевски, или кабинетът пада

Ако ДПС управлява - нямаше ли да е по-добре ГЕРБ+Атака?
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ако ДПС управлява - нямаше ли да е по-добре ГЕРБ+Атака?


Тос филм нали го гледахме вече?


На герб заповядват директно от Анкара, Нортране. Няма разлика ДПС герб, в единия случай се работи директно, в другия с посредник. То сега не е ясно дали ДПС са още в тази си роля, но пак са зло за България. Та от тази гледна точка ДПС са малко по-малкото зло.
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

"Крум казва:
19 септември 2013 в 15:59
Както каза др. Местан това е добре обмислено решение.Това решение за Пеевски, тотално отклони вниманието,на избирателите на ДПС,БСП и АТАКА, че е абсурдно върхушката,която е доминирана от ДС в Народното Събрание,да се каращиса избирателите си с душманите им от БСП и АТАКА и това да не отврати избирателите.Подпомогнати от медиите ДПС,БСП и АТАКА ни занимават с някакъв Пеевски,който фактически е ДС лепилото,вместо да установяват за кого и за какво са гласували избирателите им.Така и ГЕРБ помогна,и вместо да каже истината и на протест да излязат избирателите на ДПС и АТАКА,че са са излъгани като са ги залепили към комунистите,така вместо тях излизаха да протестират уж по-умните докато нещата в Народното Събрание се поставят пред свършен факт!"

Някой нещо против?


Може да има нещо вярно :-o
знаели са, че ще има негативен отзвук

търсили са кой да изберат за да има най-голям и продължителен (докато си свършат другата работа - сега дали са вярвали,че ще продължи толкова или само няколко дни - не знам).

Измислили са го - ще сложим свинята, хората ще се разбунтуват - ние го махаме веднага
ще кажем, че е грешка и се извиняваме
дори хората да продължат да протестират - ние няма да ги взимаме на сериозно защото ще мислим, че се шегуват
допълнително ще казваме, че са платени

и така какво постигат: хората протестират срещу назначаването на Пеевски
уволняват го веднага след началото на протестите - по логика би трябвало и протестите да спрат

но те не спират - казваме, че са платени и готово!

вече каквото и да направим то няма да се вземе под такова голямо внимание 8)

Тос филм нали го гледахме вече?

Не съм чул Атака да строи джамии :lol:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ако ДПС управлява - нямаше ли да е по-добре ГЕРБ+Атака?

Се тая.
А като почнат Боко и Болния да си мерят на кой му е по-голям - избори :).

Манта, кажи за кинезитерапевта. Предай и на него един урок по икономика, ще му е нужен с тая нова длъжност дето има...

Или само ще масажира разни работи в това министерство. А може би доста е масажирал, та да се издигне толкова..яко хепи енд на Местан, и заместник министър баси :).
 
От: От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Това не го хванах, разясни ако обичаш!

Е кво не си схванал? Раздават имоти на мюфтийството, да си правят каквото си искат. И джамии де.
Под зоркия мълчалив (напоследък) поглед на болния.
 

Горе