АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

дано зимата да е истинска ЗИМА! 8)

Ето това е еманацията на гербераста - да потъне държавата да гладуват и студуват хората само и само гробарите да получат морално удоволетворение че може и да е по зле от тях
 
От: От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ето това е еманацията на гербераста - да потъне държавата да гладуват и студуват хората само и само гробарите да получат морално удоволетворение че може и да е по зле от тях

Не бъди такъв егоист!
Еманацията на бесепарите бе няколко зими - при управлението на БСП с министър председател Жан Виденов.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Има къде, къде по гнусни неща - Като например как Дянков стана милионер - Ето четете и се радвайте герберастчета как си напълниха гушите докато вие дремете по форумите да ги защитавате

http://www.glasove.com/dyankov-koy-stana-milioner-ot-sdelkata-s-dulga-na-bulgariya--29644
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Протестирайте пред Констутиционния съд бе.

Или пред централата на герб, се тая

И на 2мата ви пожелавам да ви го отпори по веднъж пеевски, изглежда сте му фенки...
 
От: От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Протестирайте пред Констутиционния съд бе.

И защо да протестирам там? Би ли ми обяснил?
Според правилникът на този съд се "задейства" по инициатива на:

Код:
Чл. 17. Конституционният съд действа по инициатива на:  1. най-малко една пета от народните представители;  
2. президента на републиката;  3. Министерския съвет;  4. Върховния касационен съд;  5. Върховния административен съд;  
6. главния прокурор;  7. страните по спорове за компетентност по чл. 149, ал. 1, точка 3 от Конституцията, включително и общинските съвети.

Честно казано едва ли ще успея да намеря кой точно праща "казуса" да се решава в Констутиционния съд, НО ПОДОЗИРАМ че по чл.1. най-малко една пета от народните представители;.

И едва ли някой е очаквал "друго" решение г-н Пеевски да остане без имунитет. Отлагането беше с цел печелене на време и за момента успяха.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Има си органи в тая държава, така е отсъдил КС, ако сте недоволни - отивайте там да протестирате, не да бутате държавата.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Има къде, къде по гнусни неща - Като например как Дянков стана милионер - Ето четете и се радвайте герберастчета как си напълниха гушите докато вие дремете по форумите да ги защитавате

http://www.glasove.com/dyankov-koy-stana-milioner-ot-sdelkata-s-dulga-na-bulgariya--29644

В цялата схема има въпрос - кой бие по главата българските инвеститори да купуват от чужденците тоз дълг? Да си го оставят да си го стискат чужденците.

И да си купят сега от на БСП-то дълга. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ама нещо и той се оказва по-затворен. Директно търсят пари от банка, не им стиска за облигации. А, да и въпросният дълг ще е с/у залог. Дано като не можем да го платим да шътнат БДЖ-то като залог. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Има си органи в тая държава, така е отсъдил КС, ако сте недоволни - отивайте там да протестирате, не да бутате държавата.

Е баси органите в държавата. Всичките червени до един.

И съда и прокуратурата и тя. За НС да не говорим. Червени та алени. С привкус на ДПС, ако може така да се каже.


Дано изкарат БСП цял мандат, че да осерат едно хубаво пейзажа и да държи влага на избирателите 2-3 мандата после да не ги избират. Както изцепката на Виденов държа влага за 2 мандата и БСП-то стоя извън властта.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Я си признайте, че КС беше на Цветанов, че и още е или не си спомняте как герб бяха окупирали всички власти.
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Е баси органите в държавата. Всичките червени до един.

И съда и прокуратурата и тя. За НС да не говорим. Червени та алени. С привкус на ДПС, ако може така да се каже.


Дано изкарат БСП цял мандат, че да осерат едно хубаво пейзажа и да държи влага на избирателите 2-3 мандата после да не ги избират. Както изцепката на Виденов държа влага за 2 мандата и БСП-то стоя извън властта.

Кой е виновен, бе математик? БКП-то ли е виновно
Много сте смешни с тези изказвания, от далечните 90-те годин
Дисиденство, СДС и секви простотии, па най-после се виде, че сички са в кюпа, ама некой не виде кат тебе

И аз бех за СДС и след туй пак с/у комунистите, и все с/у комунистите гласувах, ма видех, за разлика от тебе, видех как се граби с фалшиви лозунги за 'демокрация и свободен пазар'
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Чл. 72.
(1) Пълномощията на народния представител се прекратяват предсрочно при:
.
.
3. установяване на неизбираемост или несъвместимост;

Конституционния съд може да прекрати пълномощията на народен представител предсрочно само при, установяване на неизбираемост или несъвместимост.

Част от мотивите на Конституционният съд от днешното решение.

"Текстът на чл. 72, ал. 1 от Конституцията трябва да се разбира в съгласие и подчиненост на материалноправните разпоредби на чл. 8 и чл. 68, ал. 1 от Конституцията. Този текст очевидно изисква решение на Народното събрание, респ. на Конституционния съд, но това се отнася до несъвместимост, ако тя действително бъде установена, случаите на която не обхващат изключителната хипотеза: когато с един правен акт - именно решението на Народното събрание едновременно се поражда и прекратява правоотношение. Тук прекратяването е станало по силата на акта на избор на длъжност, различна със заеманата и особения характер на този акт и положението на Народното събрание, което е орган с най-висше доверие и власт. Тъй като Народното събрание формално с отделен акт е конституирало новото правно положение и отрекло съществуващото до избора, не е необходимо констатиращото действие на Конституционния съд. Защото то е изключено със самия факт на избор. Член 72, ал. 1 има процесуално значение и е приложим, само ако е налице несъвместимост. В случая няма такава. Най-многото, което Конституционният съд може да установи е това, което вече е налице, т.е., че с избора за председател на ДАНС Пеевски престава да е народен представител. А щом не е народен представител още с избора, не може да има несъвместимост. По изложените съображения и на основание чл. 72, ал. 1, т. 3 и ал. 2 от Конституцията на Република България и чл. 12, ал. 1 т. 9 и чл. 14, ал. 4 ЗКС Конституционният съд"

Иначе казано според някои Пеевски не се връща като народен представител, а се произнася, че не може да прекрати предсрочно пълномощията на народния представител Делян Пеевски, на основание несъвместимост на положението му на народен представител с изпълнявана друга държавна служба – председател на Държавна агенция „Национална сигурност, защото той не е народен представител.


п.п. Гласували Пеевски да се върне в парламента са Димитър Токушев (назначен от Георги Първанов), Пламен Киров (назначен от Георги Първанов), Красен Стойчев (назначен от мнозинството на Тройната коалиция), Стефка Стоева (от квотата на съдебната власт (2009)), Борис Велчев (назначен от Росен Плевнелиев) и Гроздан Илиев (назначен от мнозинството на ГЕРБ).

Ако има институция която никога не е била под властта на ГЕРБ, това е КС.
 
Последно редактирано:
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Дано изкарат БСП цял мандат, че да осерат едно хубаво пейзажа и да държи влага на избирателите 2-3 мандата после да не ги избират. Както изцепката на Виденов държа влага за 2 мандата и БСП-то стоя извън властта.


Ебахти колко злоба - такава концентрация на злоба само герберастията може да предизвика

Какви хора са това какво е това чудо - Да желаят глад и мизерия на цялата държава само и само да се върне вожда на власт - Това е сектантска история.

Единствена им утеха е да се нядяват че някой може да се насере повече от тях та да се успокояват че има и по зле от тях
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

горкия
не е лесно да си кукла на конци :(

IMG_9530-1024x646.jpg
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

ето един пример за това какво следва след загубено доверие

[video=youtube;qG3TzBF2iNA]http://www.youtube.com/watch?v=qG3TzBF2iNA&feature=youtu.be[/video]


той жертва "Атака" за да си отмъсти на Борисов :lol: това е смешно и жалко
вече 6 месеца Герб не управляват, а всички продължават да говорят за Борисов

което показва, че жертвата която направи Сидеров ДОри е малка :shock:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Да, не са спрени.

Само са замразени, докато правителството си оправи бакиите.

Преведено на език за хора с по-малко умствен багаж "Не ви вярваме, че може да се справите, затова ги спираме временно. Като си оправите бакиите, ще преценим дали да ги пуснем".


Ако не се оправите парите ще изгорят - щото този проект трябва да се завърши до края на 2014 година. То и предния път не бяха спрели парите за Дунав мост и за Тракия, просто ги бяха задържали докато се появи някой дето вдъхва повече доверие и не лъже и не краде така масово като предишните. Ооопс - каква изненада - ама те били същите като сегашните. :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Горе