АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Няма доказателства, че боко не е на снимката или снимката е монтаж. :)

Нещо невярно да съм казал? Ненавиждам опитите за манипулации и подмяна на истината. That's all.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Test е прикрит бесепар, но сега нещо не му издържаха нервите :D сигурно са го натиснали (ахаа) отгоре
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Аз ако съм бесепар от какъв зор ще се крия? Не се сещам и за една причина.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Някой е излъгал Капута с тази снимка и той се е вързал

ето я същата публикувана преди 1 година
http://www.capital.bg/blogove/dosieta/durjavna_sigurnost/2012/12/13/1968322_istoriiata_na_mutrite/

абсолютно сигурен съм, че като му е даденатой си е помислил, че никой не я е виждал досега и ще направи сензация
хахахаххаха :lol:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Той и норта преди беше против Гроб ама се врътна като пaлачинка. :D
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Знаех си, че тази снимка вече съм я виждал някъде.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Той и норта преди беше против Гроб ама се врътна като пaлачинка. :D

сега да не съм ЗА тях бре
цитирай ми един пост в който съм излъгал с нещо:)

Знаех си, че тази снимка вече съм я виждал някъде.

Капута е толкова елементарен, че са го метнали с една снимка
представям си какво ще стане ако "управлява" България :lol:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

"А понеже сме в темата за Орешарски, на някой намират ли му се негови снимки с топ мафиоти?"

Някои сме добре с паметта и си спомняме за какво СДС оттегли кандидатурата на Пламен Орешарски за кмет на София. За съжаление в съвременната политика всички имат зависимости, по този начин са управляеми. В някой джоб си има компроматче за всички тези честни и отрудени хорица с които ни облъчват от малкия екран.

Най-тъжното с прословутата снимка е, че май от 4 имена само едно е уцелено.
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Оффф, аман от експрети кажи ми колко снимк си обработвал защото аз лично две години и половина съм се занимавал с това?

При това не за Българска фирма а за Белгийска.

Най-тъжното с прословутата снимка е, че май от 4 имена само едно е уцелено.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Тест, ти като радетел на справедливостта, защо приемаш обвинението на бюрека като чиста монета?! Малко ми е двулично чакаш експертиза да се докаже, че не е но с чисто сърце приемаш, че е ББ - въпроса е принципен защото дали е или не без експертиза не може, но да се говори ей така си е чиста форма на манипулация и пропаганда.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Тест, ти като радетел на справедливостта, защо приемаш обвинението на бюрека като чиста монета?!
Прегледах си мненията от последните две страници и не виждам някъде да съм писал нещо подобно. Щом имам съмнения, че снимката може да е истинска това равносилно ли е на "приемаш обвинението на бюрека като чиста монета"? Или нямам право да се съмнявам и щом го е казал Бареков, значи автоматично е 100% лъжа? Изобщо не ме интересува личността на Бареков, а и вече стана ясно, че снимката е била публикувана в интернет доста по-рано, много преди въпросният изобщо да знае, че я има.

Коментирай фактът, че ГЕРБ първо твърдяха, че е монтаж, а после изведнъж се извъртяха и установиха, че на нея не бил Борисов.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Е не си ли радетел на справедливостта? Имаш съмнения, но пък пък по категоричен начин показа, че е картинката била истинска, а сега си имал съмнения не знам последно. Няма, значение кой е дал или казал, просто ми направи впечетление, как говорише и после като се пусна инфо, че не е веднага писа искаш анализ за потвърждение, защо не искаше и анализ преди това, както и да е. Благодаря, че ми отговори.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ако говориш за мнението с двете снимки там никъде не твърдя, че снимката, показана от Бареков е истинска. И не съм радетел за справедливостта. Просто си казвам мнението във форума.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Явно съм се объркал, че искаш справедливост - сори.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

"Оффф, аман от експрети кажи ми колко снимк си обработвал защото аз лично две години и половина съм се занимавал с това?"

Някъде да съм твърдял, че снимките са обработвани. Написах, че много е вероятно от 4 имена само 1 да е вярно.

Според капитал, които са правили снимката "на нея не присъстват нито Кирилов, нито Славов, още по-малко Бойко Борисов."

Тоест от четирите цитирани имена, които Бареков обяви, че са на снимката: Бойко Борисов, Иво Карамански, Кирил Кирилов - Японеца и Стоил Славов, само Иво Карамански присъства на снимката. И не защото снимката е манипулирана, а защото лицата не са тези които се тиражират от "бъдещия премиер".
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

%D0%B1%D0%BE%D0%B9%D0%BA%D0%BE-%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%B2-%D0%B8-%D1%86%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B0.jpg


:lol::lol::lol:

Zlatev11ob.jpg



%D0%91%D0%BE%D0%B9%D0%BA%D0%BE-%D0%9F%D0%B0%D1%88%D0%B0%D1%82%D0%B0.jpg



SIK-BB.jp



Много ми е смешен тоя капут да му гледам снимки от миналото, особено това са анцунга :lol:


Иначе ВСЕКИ ЗНАЕ, дори МАЛКО ДЕТЕ, че бойко е имал контакти с такива хора - това е ФАКТ.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Объркал се е човека ( Бареков ), случва се да се греши. За сметка на това има доста снимки с бойко от миналото със странни фигури, пък и приятелствата му ги знаем.
Traktor_s_Pojarogasitel-299x329.jpg





Що за кретен трябва да си, за да си мислиш, че някой ще има ОХРАНИТЕЛНА ФИРМА с размерите на ИПОН, без да се занимава с престъпни дейности и да няма въпросни контакти с хора от подземния свят и то през 90-те години !!!!
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Объркал се е човека ( Бареков ), случва се да се греши. За сметка на това има доста снимки с бойко от миналото със странни фигури, пък и приятелствата му ги знаем.
Traktor_s_Pojarogasitel-299x329.jpg





Що за кретен трябва да си, за да си мислиш, че някой ще има ОХРАНИТЕЛНА ФИРМА с размерите на ИПОН, без да се занимава с престъпни дейности и да няма въпросни контакти с хора от подземния свят и то през 90-те години !!!!



Що за кретен трябва да си, за да си повериш охраната на фирма, която има връзки с подземния свят!!!!

Ипон-1 е сред най-големите охранителни фирми в страната, членува в Световната организация на охранителите IAPPA, а Бойко Борисов е персонален член на организацията.

:p :p :p :p

Нали разбираш, че ако има и съмнение за връзки с подземния свят ББ и фирмата му за охрана няма да са членове на IAPPA и да охраняват всички холивудски звезди дето идват да снимат филми тука.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Абе излез от измисления си свят, тук едни комшии, които са от София попринцип, лятото идват на почивка, единия няма да казвам на кой подземен бос е роднина ( убит ) , но се познава лично с бойко борисов от едно време, сега не са приятели, та колко е разправял какъв боклук е и как си вкарал всичките приятели в затвора и натиска и рекетира, даже ми е разправял ипон къде са крили коли като са крали в някакви складове обясняваше точно къде дори, та рекетирали. Какво ми говориш глупости, все ми е тая на какво е била член ИПОН. то така се прави охранителна фирма от нищото нали? От прост пожарникар, няма случайни неща в тея бизнеси.

Не ми говори за лицензи - лицензи се купуват с пари.


http://aigg.wordpress.com/2011/09/04/1-270/ - да се прочете задължително.
 

Горе