АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Верно ли? И къде съществува? Там където за един пост в туитър могат да те осъдят? Това ли ти е демокрацията.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Като ти казвам че ти е криворазбрана демокрацията ти не ми верваш

Що да не те осъдят - За един пост може и в затвора да те вкарат и да те ебат за назидание.

Демокрацията Редрум не свободия - Демокрацията е да имаш свобода до там докъдето започваш да нарушаваш свободата или засягаш правата на останалите.

Демокрация не е да ръсиш ксенофобски посотве в Туитър и да мрънкяш че са ти набили кашона.

На мен лично тази демокрация ми харесва - Не преча на останалите и те не ми пречат.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ами едно време за един виц вкарваха в затвора. За ксенофобия към партията майка. Разлика има ли? Или едното е хубаво щото го наричаме "демокрация", а другото е лошо, щото го наричаме "тоталитаризъм". Ама нали знаеш, не е важно кое как наричаш, а е важно кое какво е.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Едно време по комунистическо и за кражба вкарвах в затвора сега и за 6 апартамента не вкарват.

Изкривена ти е рамката на Демокрацията - Пак ще повторя - Демокрацията свършва там където започваш да нарушаваш личното пространство на другите около теб.

Никой не ти пречи да викаш че дадена политическа партия са некадърници но не можеш да обясняваш как ще въведеш образователен ценз за гласуване и ще забраниш на по тъмно зелените да гласуват - Това му се казва дискриминация.

Показваш мислене като на персонажа от аватара ти - Все пак не забравяй че Алеко е създал този герой за да се присмее на българите не да ги поощрява.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Едно време по комунистическо и за кражба вкарвах в затвора сега и за 6 апартамента не вкарват.
Не вкарват, защото е демокрация - т.е. по-зле и от комунизма.

За ценза - не е мой проблем, че някой е решил да не учи. Дали са зелени, бели или сини - няма значение. Не може неграмотник да избира който и да е. Кое му е дискриминационното?

А за персонажа, не ти понася на инглизкия вкус ли? :lol:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Подкрепете правителството на БСП-ДПС с куклата на конци П. Орешарски!

Станишев чрез правителството на Орешарски започна да разчиства неудобни експерти и специалисти, които са се занимавали с проверки и далавери по време на тройната коалиция. Стана ясно, че миналата седмица шефът на финансовата инспекция е била повикана от новия финансов министър и помолена да се оттегли от поста, защото покрай нея имало създадено напрежение. Това обяви по Нова ТВ сама Теменужка Петкова.

Тя е категорично, че в случая не става дума за професионални грешки, защото е професионалист и е от 25 години в системата на финансовия контрол, а най-вероятно заради участието й в разкриването на далаверите “Хохегер”, където е замесена жената на Станишев – Моника, както и с разплитането на кражбите около АЕЦ”Белене”.

Именно Петкова извади през февруари на бял свят резултатите от ревизията на незавършената Белене. По думите й проверката е започнала още през 2009 и е обхванала периода 2012. Така стана ясно, че в незавършената АЕЦ са налети 1.300 000 000 лева по счетоводни данни, като голяма част от тях са отишли за консултанти. Теменужка Петкова бе категорична, че най-големият фал по този проект е ,че няма договор между българската и руската страна, а само едно споразумение. Тоест, харченето на всички пари е ставало незаконно. Според бившият шеф на финансовата инспекция са констатирани и множество нарушения при възлагането на обществените поръчки. Тя потвърди също така факта, че един от консултантите е получил над 200 млн. лева. По непотвърдени данни става дума за енергийната акула Богомил Манчев.

Попова обясни, че длъжността й е мандатна и според правилата и законите на този пост е трябвало да бъде до 2014 година. Но тя е убедена, че е отстраняват, защото се е занимавала с далавери, свързани със Сергей Станишев.

img_1-18

А някои хора са силно впечатлени от 50 000 лв за страница в социален сайт...
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Хайде честит Ви заем от 1 млрд, явно това това имаха предвит в изборната си кампания. Много ми интересно ако Президентът наложи вето. Иска ми се да как Сидеров гласува "против" ветото заедно с ДПС и БСП, защото ще трябват 121 гласа, за да се преодолее или ще "обеснява" как дал нещо си тъй или иначе заради нещо си... Гледката ще си заслужава
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Хайде честит Ви заем от 1 млрд, явно това това имаха предвит в изборната си кампания. Много ми интересно ако Президентът наложи вето. Иска ми се да как Сидеров гласува "против" ветото заедно с ДПС и БСП, защото ще трябват 121 гласа, за да се преодолее или ще "обеснява" как дал нещо си тъй или иначе заради нещо си... Гледката ще си заслужава

Който има деца, да ги обучава на пестеливост, че ще трябва да ги изплащат.
Ще ни оправят като Гърция...
Догодина вдигат данъците.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Който има деца, да ги обучава на пестеливост, че ще трябва да ги изплащат.
Ще ни оправят като Гърция...
Догодина вдигат данъците.

Реално ако написаното е вярно, че част от парите ще се ползват да се погаси заема и да покрие някакви си нужди, неясни и един господ знае.....
Този заем за 1 година грубо ще струва 500 лв на тези 2 230 612 работещи. За да го покрият както както "говорят" догодина, това е сумата която всеки един от нас ще трябва да се "раздели" за не "висим" с още 1 млрд дълг догодина по-това време.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Как иначе ще захранят избирателите си, пък и какво им пука все пак, те скоро няма да са на власт друг ще обере парсата както става винаги.

Що ми се струва обаче, че този път няма да хапваме постна пица ами солена баклава :)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Подкрепете правителството на Орешарски! То въведе нещо забравено от преди две хиляди години - гладиаторски борби:

1069375_10153032978080366_1112023882_n.jpg
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ей Вискяре, забрави ли зимните протести от тая година, забрави ли януари 2009. Кой по-точно е въвел какво?
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Благодаря за припомнянето за януари 2009.
На 14 Януари 2009та година, пред Парламента се състоя митинг срещу правителството на Станишев и възможността комуникациите ни да бъдат безконтролно и тотално подслушвани. След като нарочно докарани футболни агитки предизвикаха сблъсъци, полицията използва с нищо неоправдано насилие, за да разпръсне протестиращите.

На 14ти Януари 2009 бяха бити хората, които излязоха решени да не допускат превръщането на България в държава, доминирана от мракобесна полицейщина, в която безконтролното подслушване и контрола на личния живот са главните властови инструменти. На 14 Януари 2009 Михаил Миков използва насилие срещу хората протестиращи срещу превръщането ни в каквото сме днес.

Премиерът Сергей Станишев и вътрешният министър Михаил Миков, със съдействието на тогавашния кмет Борисов, изпратиха полицията да смаже тези хора. Те носят пълната отговорност за случилото се и няма да им бъде простено.

Ако след три дни има оставка на Орешарски, ще се съглася и за зимните протести. Мисля, че толкова време мина, след като полицията проля кръвта на протестиращите тази зима.

А графиката я сложих, защото хората вече имат по друго тълкувание за случващите се неща. За разлика от 1997 година. Когато всичко се тълкуваше само като синьо и червено. За 16 години хората еволюираха. Към по-добро.
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

@ Вискяр

Такааа, много обичам незапознати хора, които отнякъде са чули нещо да го публикуват. Хайде малко да ви поразкажа, понеже темата Александровска ми е доста ясна
1. Е, не е назначена д-р Сема Колева на мястото на декана на медицинския факултет, а е назначена д-р Людмила Димитрова, която е шеф на клиника в Александровска и е един от най-известните ни международни специалисти в областта си!
2. Болниците са ТЪРГОВСКИ ДРУЖЕСТВА. На областните и университетските болници принципал е министърът на здравеопазването и като принципал може да променя по целесъобразност и изцяло по своя преценка съвета на директорите на всяка една болница.... Все едно си главен акционер в АД и да ти се отнема правото да променяш управлението му. То даже не е "все едно" защо е точно така. Държавата като главен акционер в дружеството, има право чрез принципала министъра на здравеопазването да променя ръководството на дружеството както намери за добре
3. Александровска болница е една от болниците с най-гигантските задължения в България като става дума за мнооого милиони - това обикновено значи, че управлението й не е било от най-прекрасните
4. Макар и университетска болница, Александровска си остава търговско дружество, а не университет и това, че си декан на медицински факултет ама изобщо не означава, че си пожизнен член на съвета на директорите или пък че изобщо е необходимо да си в някой борд, който и да е
5. Маринов е от 2008 г. до 2013 г. в борда на Александровска и за този период, като виден университетски кадър, не е повдигнал на нито един съвет на директорите темата за обучението и развитието на специализантите и студентите
6. Съставът на борда на директорите няма никакво отношение към това кой какъв е: лекар ли е, "меринджей" ли е, юрист ли е, икономист и каква му е специалността и т.н. Бордът на директорите не оперира, а управлява търговско дружество. И дори "управлява" не е точната дума, тъй като управлява изпълнителният директор, а Бордът го контролира при извършването на сделки в по-големи размери, за да не бъдат извършвани еднолично, контролира болницата да не си разпродава имуществото или "подарява" без санкция и потвърждение на Борда, т.е. директорът да не си бракува някой скенер и да си го премести в частния кабинет, например
7. Маринов се опита да си впрегне студентските съвети и факултетните видиш ли каква нередност се е случила, ама после се позамисли, че ще вземе някой да реши да инспектира какво са натворили тези години в Александровска и ще му се подпали дупето, та реши, че е време да позамлъкне...

..ако някой има допълнителни въпроси, мога да допоясня някои неясни неща
 
Последно редактирано:
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ако след три дни има оставка на Орешарски, ще се съглася и за зимните протести. Мисля, че толкова време мина, след като полицията проля кръвта на протестиращите тази зима.

И хайде да си припомним отново точно какво стана през тези 3 февруарски дни - ББ беше абсолютно категоричен как оставка няма да подаде и се изявяваше къде що има медия в България и го повтаряше "Оставка няма да подам!". Изведнъж Барак Обама го покани на среща!!!!!!!!!!!!!!! Отново да повторим - президентът на САЩ го покани на среща от днес за утре! Програмата и срещите на президента на САЩ се организират месеци предварително, с размяна на ноти между външни министерства, посланици се вълнуват седмици наред, трепнат леко пръстите, докато пишат писмата, текат трескави организации и след около половин година след началото на организацията срещата току-виж взема че се случва. След срещата, ББ се прибира в България и обявява как подава остава "заради доброто на народа" ;) .... хихи или хаха мога да допълня. Накараха го да подаде оставка, мисля, че трябва да нямаш логична мисъл, за да не го проумееш.

Нека помислим и върху причините: подава оставка, служебно правителство, което където което успя да позамаже позамаза, който нямаше в ресора си много какво да замазва просто спа дълбок пролетен сън, нови избори (опити да се върне по-бързо ББ на власт вече с нов кредит на доверие, ама намериха пустите му бюлетини!), ново правителство, начало на опити за дестабилизация на държавата, с цел ББ отново на бял кон в управлението и САЩ отново разполагат с надупен премиер...

То не са майки с колички и знаменца, то не са ръгбисти избрани чрез спорните си клубове (критерий за подбор на протестиращ - над 97 кг и пълнолетни, мой познат милият много жалеше, че няма 18, нищо че е над 97 кг. не можа да си подсигури морето), то не са набрани организатори и протестиращи чрез сайтовете за статисти за различни продукции, и най-големият хит - 10-годишни момиченца в 1 през нощта в челните редици до полицейските кордони.....
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Добра комунистическа агитация!!!
Браво, ще изкараш кинти за море! :D
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Добра комунистическа агитация!!!
Браво, ще изкараш кинти за море! :D
Човекът ти обяснява с факти и ти пак неадекватен. WTF? :О Като започнеш така да се аргументираш и ти, тогава ще ти четем писанията, до тогава си драскай. ;)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Гледам човека е писал за бюлетините.
Как ще коментира фактите за тях?
12.05.2013 23:41 Мая Манолова подала сигнала за 350 000 бюлетини
27 юни 2013 Прокуратурата преброи 351 075 годни бюлетини от печатницата в Костинброд
Явно другарката манолове е много добре запозната с поръчаните бюлетини!
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Гледам човека е писал за бюлетините.
Как ще коментира фактите за тях?
12.05.2013 23:41 Мая Манолова подала сигнала за 350 000 бюлетини
27 юни 2013 Прокуратурата преброи 351 075 годни бюлетини от печатницата в Костинброд
Явно другарката манолове е много добре запозната с поръчаните бюлетини!
Еми запозната е, как да не е. То целият народ е запознат....тяхната олигофрения не се прикриваше с нищо. Не е толкова трудно да се стигне до тези бюлетит, нужно е само да се пусне проверка кой, аджеба, печели принт поръчките на големите проекти. Като изплува една фирма и тя има нещо общо с властта, то ти светва и за какво иде реч. Както каза @milave, моля ви, мислете логически и навръзвайте фактите. Направо не знам за какво си говорим, ако цитираме без да мислиме. Особено нашите медии. Идеята е ти да имаш позиция, а не медията да ти наложи такава.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Добра комунистическа агитация!!!
Браво, ще изкараш кинти за море! :D


Това клише не се ли изтърка бе? Който не вика за Тиквоций значи е комунист:) Човека е написал съвсем верни неща, не виждам къде видя комунистическа агитация.
 

Горе