АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Бизнеса с еднотипни (криза е) плакати в Ямбол върви добре:

[video=youtube;iN7EqSpIxZM]http://www.youtube.com/watch?v=iN7EqSpIxZM[/video]

Предполагам, подкрепящите правителството са събрали солидарно помежду си таксата за превоз с автобуса. :mrgreen:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

BPIhGKcCUAAhMln.jpg:large
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Сова Харис: За 51% от хората протестите вече не са граждански
Това сочат данните на изследването на общественото мнение на социологическа агенция Сова Харис направено на 11 и 12 юли по поръчка на БГНЕС. От него става ясно, че най-висок е делът на респондентите, които считат, че трябва да бъде дадена възможност на кабинета "Орешарски" да изпълни кратка програма в максимален срок до изборите за Европейски парламент през месец май 2014 г.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Тази новина е като тази:
София. Протестиращите срещу правителството на Пламен Орешарски пред Министерски съвет към 19.30 часа в столицата са 2000. Това съобщиха от пресцентъра на МВР.

Виж файлът 6845
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Много жалки истории - ама кво да се прави, хорицата не са виновни.


[video=youtube;iN7EqSpIxZM]http://www.youtube.com/watch?v=iN7EqSpIxZM&sns=em[/video]
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

А пък автобусите с 200 гербери, докарани не помня точно откъде, по време на февруарските протести да защитават Бойко, сигурно бяха много по-достойни. За политически неграмотните ще поясня: всяка партия си има членове, които плащат членски внос и са на разположение за мероприятията на въпросната партия. По този начин се процедира в България и по целия свят. Не е измислено у нас това. Също така не сме открили тук топлата вода и колелото. Не е срамно да подкрепяш партията, за която си гласувал. Срамно може да се вижда само на някой болен мозък. За съжаление такива в България има в изобилие и видяхме докъде сме се докарали.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Казах жалка история, а не срамна история.

Има разлика м/у жалък и срамен.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

А това не е ли жалко?

protest%202.jpg
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Кое точно е жалко в картинката?

Според мен е доста идейно и с добро чувство за хумор. :lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Кое точно е жалко в картинката?

Според мен е доста идейно и с добро чувство за хумор. :lol: :lol: :lol: :lol:
Сериозно ли ме питаш? И какви са управляващите:

- разхлабени п*тки?
- сочни малки п*тета?
- мъхлясали прасковки?
- девствени п*тки?
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

А пък автобусите с 200 гербери, докарани не помня точно откъде, по време на февруарските протести да защитават Бойко, сигурно бяха много по-достойни. За политически неграмотните ще поясня: всяка партия си има членове, които плащат членски внос и са на разположение за мероприятията на въпросната партия. По този начин се процедира в България и по целия свят. Не е измислено у нас това. Също така не сме открили тук топлата вода и колелото. Не е срамно да подкрепяш партията, за която си гласувал. Срамно може да се вижда само на някой болен мозък. За съжаление такива в България има в изобилие и видяхме докъде сме се докарали.
Най-просто казано - всеки има право да ходи където иска и да подкрепя/неподкрепя каквото му лежи на сърце.
Ако привържениците на някой футболен клуб отидат на мач с транспорт - организиран и платен от управата, то това е частно мероприятие.
Ако привърженици на политическа партия отидат с автобус, платен от партията, то вече се харчат парите на данъкоплатците. Политическите партии не са частни формирования и ползват пари от националния бюджет.

Двете моми, ако съумеят да ми обяснят какъв е този "въпрос на чест", който ги е довел, може и да им простя субкултурния напън с графити по тялото. :evil:

[video=youtube;TKBiI79OPxY]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TKBiI79OPxY#at=163[/video]


Едни са по площадите, други по пчелините.
Първо ремарке с мед на колега пчелар:

995403_582568001795313_558899693_n.jpg
 
Последно редактирано:
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

",може и да им простя субкултурния напън"

Леле сега сигурно ще се самоубият, че няма да им простите.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Сериозно ли ме питаш? И какви са управляващите:

- разхлабени п*тки?
- сочни малки п*тета?
- мъхлясали прасковки?
- девствени п*тки?


Може да са имали впредвид, че мъхести сливи, знае ли човек :)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Блинки, кое е гордостта? По най-просташкия начин да се опиташ да привлечеш внимание? На такива на английски им се вика "attention whores".

А и управляващите не са п*тки, п*тки сме всички ние, проядени от пацифизъм и либерални идеи. П*тките ги ебат, точно както нас ни клатят от над 70 години и особено след '89та, когато клатенето придоби колосални размери.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Блинки, кое е гордостта? По най-просташкия начин да се опиташ да привлечеш внимание? На такива на английски им се вика "attention whores".

А и управляващите не са п*тки, п*тки сме всички ние, проядени от пацифизъм и либерални идеи. П*тките ги ебат, точно както нас ни клатят от над 70 години и особено след '89та, когато клатенето придоби колосални размери.
Аз иронизирах. :) Колко трябва да ми е акъла, за да мисля това за нормално. :)

Да, за клатенето ще се съглася. Но какво да се прави, материала е такъв. Народа си избра ГЕРБ, народа си избра и другите, А другата част от народа не му се гласува, защото няма смисъл. То не става 10-20 човека да са ти активни, а другите в летаргия и да си мислиш, че всичко ще върви. Както казах, материала не е на ниво. А момичетата скоро, с такъв тип прояви, ще пишат и по други места за тях. ;)

Ето нещо по този повод. Реално е заради възстановката на френската революция, но е подходяща и за сега:

kxa2.jpg
 
Последно редактирано:
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Малоумниците правещи се на интересни с пЪрформънса за френската революция, знаят ли какво е станало след нея? Кой е дошъл на власт знаят ли? За Наполеон чували ли са :lol: Тъпи либерасти.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Въпрос с повишена трудност:

- БСП са на власт
- Десните създават нов съюз
- Едвин Сугарев обяви гладна стачка
- Синдикатите искат Велико народно събрание
- „Доктор Куин – лечителката“ върви по една телевизия
- „Далас“ върви по друга телевизия
- Кеворк Кеворкян води „Всяка неделя“
- Къци е в ефир

Коя година сме?
 

Горе