АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Тя темата отдавна е офтопик, вместо за Украйна пишете за търговските взаимоотношения между Русия и Китай
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

С този ник,при това жена...Първите 3 месеца от военната си служба бях във В.Търново към военното училище и имаше 5-10 девойки-курсантки и примерно 200-300 момчета и доколкото си спомням,си почиваха 5 или 6 дни в месеца откъм секс ;) :lol:
В Германия не беше точно така :) .

Не че потенциалът ми за късане на шорти е за подценяване, но няма как да си припиша незаслужени подвизи.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Тя темата отдавна е офтопик, вместо за Украйна пишете за търговските взаимоотношения между Русия и Китай
И за късане на шорти.:)

Да върнем темата с една новина:

Донецка и Луганска реп. се обединиха в Новорусия.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Забравил си да сложиш линка само, ама аз това го предричах, че тъй ще стане, целта беше да се раздели Украйна, отделно от това че ще си примерят геополитическото влияние
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Честит 24 Май и на руснаците!

Все пак и те намазаха от цялата работа. Ако не бехме ние да ги светнем на четмо и писмо, и досега можеше да си чертаят руни с клечки в Днепърската кал.
 
Последно редактирано:
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Честит 24 Май и на руснаците!

Все пак и те намазаха от цялата работа. Ако не бехме ние да ги светнем да четмо и писмо, и досега можеше да си чертаят руни с клечки в Днепърската кал.
И аз да честитя празника на руснаци и украинци и на Страната, наздоровье за светлия празник
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!


Близо 3000 мнения преди да се стигне до същността на темата...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Noke, деградираш. :mad:
От към аватар.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Noke, деградираш. :mad:
От към аватар.
Как тъй, супер ми е аватарят :D .
Гледай:

[video=youtube;uBdszT5myn0]http://www.youtube.com/watch?v=uBdszT5myn0[/video]
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Част от изказването на Путин на Международния икономически форум в Санкт Петербург:

Русия и Китай трябва да гарантират сигурността на златния и валутния си резерв и рационалното му използване. Двете страни трябва да обмислят по-нататъшни стъпки за преминаване към използването на националните валути при двустранни операции.

Долара трябва да стане 20 стотики,даже и това му е много.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

10414443_782760691735920_4226475705303154003_n.jpg
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Новината е малко стара вече, но да я споменем все пак.

Чеченците на Рамзан Кадиров по поръчка на Путин освободиха задържаните журналисти на Life news.
От хунтата казаха, че били помолени от ООН да пуснат журналистите и те се отзовали на молбата им.:-o
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Този Порошенко е същият идиот като Турчинов.
Както пишат по руските СМИ - Украйна смени милионер с милиардер.
Днес първата му работа беше да изпрати войска да обстрелва Донецкото летище и Славянск.
Отново летят с хеликоптери на ООН, а уж било забранено.
Иска и Крим да си връща чрез международен съд, на всичкото отгоре поиска и отстъпка за газа, дето не го плащат.:-o
На Путин докога ли ще му издържат нервите, викам пак да праща чеченците, че с тези убийци няма оправия по друг начин.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Резултата от украинската "революция" - на власт дойде еврейски олигарх, а за кмет на Киев доказан олигофрен - Кличко. Държавата е с половин територия общо взето.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Скоро и тази територия няма да имат. Няма да им се получат сметките с Русия, такива чалъми на Путин няма да му минат. Все пак, Путин не е Елцин пинядето. В лицето на Путин ЕС и УСА си намериха май майстора.
Ама ше видим де, щото то обикновено когато се ритат атовете магаретата от страни реват. Та дано да не ревем и ние. Нещо много зеха нашите управници да се надуват на Русия, та може и да ядем големото дрЪво.
Все пак, все още зависим на 100% от Русия, газ и гориво за АЕЦ-а ни, все от там идват. И ако решат руснаците... ние ше измрем от студ и ще бъдем а тъмно. Интересно, до кога ли ще му издържат нервите на Путин!
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Класика баце :lol: :lol: :lol:

Понеже някой питаше как може Путин да го сравняват с Хитлер. В случая не е Путин ми Сталин. А Путин е същия чекист като Сталин. :lol: :lol: :lol:


http://www.extremecentrepoint.com/archives/2952
 

Горе