АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

За теб никой не струва. Цяла Европа не струва. И Украинците не струват. Тва е ясно. Щото не можахте да направите далверата с Южен паток и Белене, за тва ние не струваме. А и ся, щото сме Европа и обявихме Русия за враг, съвсем вече не струваме.
На времето Ботев, Захари Стоянов и Левски са си казали мнението за Русия и русите:

Уфф.

И що си мислиш, че това ще ще впечатли? Достатъчно съм запознат с историята на България и почитам нейните истински герои като Васил Левски (Козаря е друга тема, но едва ли си на ниво да опонираш).

Ми тва се среща дори в sportal.bg, егати. Има си определени хаховци и дори да са на по-високо ниво (като extremepoint, например), те все така се издържат от низмени чувства.

И тука имаше една кака, niks й беше никнейма, брокерка недвижими имоти. Тя какви дитирамби пишеше за Доку Умаров - ум да ти зайде.

Навсякъде се среща това. Въпросът е да се усетиш и да направиш разликата. Да избереш накъде ще вървиш. Поне на националния си 22-ри септември.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Последните няколко страници е направо с деца на баня. Все едно да обяснявам на 5 годишния си син какво е база данни или CMS, толкова можете и вие да разберете за какво става дума

Крумов, кажи от къде взе снимката?
Прочете ли ми мнението за разходката ми до Народната Библиотека? Ако не си, да ти повторя: Снимката е фейк.

Недей да ставаш като тук пишещия Щирлиц, който отваря само сайта който са му спуснали от КГБ-то и си верва ..
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Снимката не в фейк, а от филма, който се снимаше там. Просто опорната точка на някои е твърде .. лекичка...
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Коя е тази нация*? Квалифицирам именно вас като отпадък на тази нация, а не нацията. Напротив, дори похвалих нацията за предишните й постижения. Но вие специално не струвате. Навсякъде. Ако ви подхвърлят някакви стинки от НПО, може и да закрепите, но, imho, и за това не ставате.

*никнеймът промени в мнението си думата "нация" на "тема".


За да твърдиш, че това:

"Представител на народ, загубил гордост и достоинство. Представител на народ, преклонената главица на който сабя не я сече. Представител на народ, преди време мачкащ на тестовете за интелигентност, а сега съставен от неграмотни и тъпи лузъри, наричащи се "предприемачи"."


е насочено към "нас", които и да сме ние, е нужно сериозно психическо разстройство, комбинирано с голяма доза форумно мишкарство. Както самият ти каза по-напред, най-логично е да кажеш - абе, сгреших, не исках да квалифицирам целия народ, само тук некви ме дразнят...
Чудно ми е дали имаш топките за такова нещо... :D
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Преглеждайки Марша, открих едно лелче, което е било очевидец на агресията на руските войски в Незалежната. Специално се дигнало до Ростовска област да ги търси:

[video=youtube;HUl6H8gg7fI]http://www.youtube.com/watch?v=HUl6H8gg7fI[/video]

Имаше още едно, което ги е погребвало.

А благ дедо внесе яснота за един от "14-те изтребителя" на хитлероюнда. Бил го съборил некакъв руски студент. С прашка, вероятно.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Поличух я от колега в скайп.

ОК и аз намерих инфо, че са от снимането на филм. Това обаче не оправдава поставянето на знаме на чужда държава на националата ни библиотека
 
Последно редактирано:
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Снимката не в фейк, а от филма, който се снимаше там. Просто опорната точка на някои е твърде .. лекичка...

За опорни точки говори основно един персонаж от българската действителност - Винету от Банкя. Да не си му фен?


Не са нобходими нито опорни точки, нито опорни запетай. Нещата са съвсем прости и без писането на хиляди глупости. Американците искаха да ръководят нещата ввъв вече бившата Украйна. Наляха 5 млрд $ не им се получи и сега спретнаха поредния "демократичен и справедлив" военен конфликт.


Ако не го разбирате жалко за вас, мога само да ви съжалявам.


Когато си извадите главите от задниците и когато спре да ви люти на очите ще видите колко много политици ( западни ), видни общественици ( пак западни ), журналисти ( ужас, отново западни ) и вече милиони хора по целия свят са наясно кой какво е насрал там. Подкрепят и Путин и хората борещи се за свободата си и нормалния си начин на живот. С минимум еврогейско присъствие...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

За опорни точки говори основно един персонаж от българската действителност - Винету от Банкя. Да не си му фен?


Не са нобходими нито опорни точки, нито опорни запетай. Нещата са съвсем прости и без писането на хиляди глупости. Американците искаха да ръководят нещата ввъв вече бившата Украйна. Наляха 5 млрд $ не им се получи и сега спретнаха поредния "демократичен и справедлив" военен конфликт.


Ако не го разбирате жалко за вас, мога само да ви съжалявам.


Когато си извадите главите от задниците и когато спре да ви люти на очите ще видите колко много политици ( западни ), видни общественици ( пак западни ), журналисти ( ужас, отново западни ) и вече милиони хора по целия свят са наясно кой какво е насрал там. Подкрепят и Путин и хората борещи се за свободата си и нормалния си начин на живот. С минимум еврогейско присъствие...


Нещо се опитваш да забравиш снимката, със знамената, която пусна, и в чийто отговор е моето мнение, та избиваш в друга посока?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Айде малко снимки ;)

Какви опълченци само има в Донцецкая Рус или ще кажете, че снимките са фотошопени.

Темата е щото сега по празниците бях до Гърция малко моренце да се поплацикаме. И кво гръцки семейства, български семейства имаше и едно турско семейство и децата, а и възрастните се разбираха добре.


А малко по-нагоре на Путлер му свършили зелените човечета и пратил малко чеченци да освобождават Украйна. После кой финансирал разните фунадаменталисти и как фактически Русия едва ли не била единствената преграда против тях. Мъката е пълна.



1322516_original.png


1322357_original.png
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Айде малко снимки ;)

Отрядът на Моторола. Интернационален отряд от дончани и доброволци, в който освен французи, испанци и сърби, има и чеченци (затова е допълнителният надпис). Чак ми става жал за феновете на обозе почившия Доку и надяващите се, че чеченците вечно ще воюват с Русия.

За да бъда коректен, трябва да уточня, че чеченци се бият и в батальоните на наци-гвардията. Такива са си чеченците - бойци. Много от тях са се били срещу Асад в Сирия, подкрепяни от САЩ, а сега вече се бият срещу САЩ, които така и не разбраха, че "Восток - дело тонкое". Както, btw, стана в Афганистан, Ирак, Либия, Египет и навсякъде, където се навряха тези несъобразяващи се с местния ареал американски цървули. Нищо против обикновения американец, но много против неговите управляващи.

Още въпроси?
 
Последно редактирано:
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Извинявай, че са извън темата /конкретно/, но според мен имат нещо....
Защо се създаде Европейската общност....
Какви са проектите за газопроводите за Европа....и оценките за тях. Колко от тях функционират....
Кой има интерес тези проекти да пропаднат.......
Какво става когато една страна иска неутралитет - Шотландия Каталуния, Украйна, Литва, Латвия......
Нищо лично..... да се вдигне нивото.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Една политическа лекция (учи се в трети курс на МГИМО, ако има кой да я разбере):

Повечето "велики сили" имат опита и възможностите да свалят дадено правителство. В това отношение за Русия като за бивша "велика" и днешна "регионална" (според Обама) сила са оправдани дейтвията на САЩ.

Обаче си има правила. За да махнеш някого (някой диктатор), трябва да си изчислил вариантите, да подготвиш заместник. Както правеха предишните опитни ястреби (подкрепяха Садам, Бин Ладен..., французите подкрепяха Кадафи и т.н.). Докато сегашните лаици махат и всичко след това се превръща в хаос между тези племена и народности. Не можеш да махнеш Кадафи или Садам просто така, без да им подготвиш заместник. Това създава поразии в огромни региони. Демек, ние сме зад океан, тези зони на нестабилност ще подгонят капиталите и инвестициите към нас и няма да ни засегнат.

Тотално грешна позиция, опасна не само за САЩ.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Нещо се опитваш да забравиш снимката, със знамената, която пусна, и в чийто отговор е моето мнение, та избиваш в друга посока?


Отговорил съм в преден пост за снимката със знамената. И още малко инфо по случая. Стоя ли са последните 3 дни там. Махнати са на 22.09 след сигнал на граждани. Тоест гаврата си е гавра. Знамето на световните терористи на фасадата на националната ни библиотека.

Много ми се иска да видя как на някой национален обект в САЩ стой българското знаме на 4-ти юли. Дали ще стане, а?
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Извинявай, че са извън темата /конкретно/, но според мен имат нещо....
Защо се създаде Европейската общност....
Какви са проектите за газопроводите за Европа....и оценките за тях. Колко от тях функционират....
Кой има интерес тези проекти да пропаднат.......
Какво става когато една страна иска неутралитет - Шотландия Каталуния, Украйна, Литва, Латвия......
Нищо лично..... да се вдигне нивото.

Идеята на ЕС бе много добра - свободно движение на хора, стоки и капитали. Както се подразбира вече, тръгна срещу собствените си идеи.

С най-голямо уважение към Германия (винаги съм твърдял за оста Русия-Германия като водеща в бъдещия търговски съюз от Лисабон до Владивосток), но в момента играят на дребно. Независими са от енергодоставките (имат Северен поток + Норвегия) и поради тази причина (освен чисто икономическата си мощ) могат да владеят Южна Европа. А управляващите им са зависими... дет викаше Путин "какво да си говоря с хора, които дори в собствените си къщи шепнат" (визираше Меркел).

Всички тези сепаратистки движения бяха предвидени и имаше предупреждения. Да, при Елцин Русия беше една смешка (още ме е срам като руснак как изоставихме сърбите), но дори тогава успя да предупреди, че Косово ще стане прецедент и това е огромна грешка в световен мащаб.

Стана.
 
Последно редактирано:
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Тоя льольо ми прилича на оня льольо (Алъна)
Сега му четох нервните кризи, ми те еднакви бе!?
Пуснат по някой линк, после кратък анализ и след коментарите почват истерично да псуват и обиждат...
Льольо, събирай си партакешите и се махай в росия, не ни трябваш!
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Свидетел съм, как преди около 30 години, един представител на Германската металургична фирма Круп, обесняваще как западните фирми се обединили и вдигнали цените на тръбите за един от първите газопроводи на Русия, но същевременно подчерта..АКО РУСИЯ ИЗПЪЛНИ ВСИЧКИ ПРОЕКТИ ЗА ИЗНОС НА ГАЗ, ТО НАСЕЛЕНИЕТО ИМ МОЖЕ ДА НЕ РАБОТИ.
Ако проследим и новата история -
Чечня - газопровод, проблем с плащането - война.
Авганистан - газопровод, проблем с плащането - война.
Украйна - газопровод, проблем с плащането - ами там са си руснаци, които пишат и-то с точка.
Европейската общност бе създадена по подобие на Америка, именно за да им се противопостави икономически. Дори фирма като Круп, съществувала от времето на Хитлер, се обедени с Тисен - по богатия. Но за съжаление реформите за създаване на Обединени Европейски щати зациклят - бюрокрацията на Старата госпожа.
За оста Германия - Русия, ами преди известно време именно Меркел предложи на Путин да финансират газопровод на север който да влиза директно в Германия и тя да е като централен разпределител.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Отговорил съм в преден пост за снимката със знамената. И още малко инфо по случая. Стоя ли са последните 3 дни там. Махнати са на 22.09 след сигнал на граждани. Тоест гаврата си е гавра. Знамето на световните терористи на фасадата на националната ни библиотека.

Много ми се иска да видя как на някой национален обект в САЩ стой българското знаме на 4-ти юли. Дали ще стане, а?

Викаш, да не се снимат филми в страната, а? :lol:
Знаеш ли, има твърде малко дейности, в които страната ни е привлекателна към момента. Снимките на холивудски простотии са една от тях. След като в друга тема стана ясно, че трябва да изгоним лекарите, предлагаш да спрем да снимаме, и горе-долу ще останем с едно ИТ и шепа астрономи? Яко...
Наистина ли има хора, на които им пречи снимането на филм?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Свидетел съм, как преди около 30 години, един представител на Германската металургична фирма Круп, обесняваще как западните фирми се обединили и вдигнали цените на тръбите за един от първите газопроводи на Русия, но същевременно подчерта..АКО РУСИЯ ИЗПЪЛНИ ВСИЧКИ ПРОЕКТИ ЗА ИЗНОС НА ГАЗ, ТО НАСЕЛЕНИЕТО ИМ МОЖЕ ДА НЕ РАБОТИ.
Ако проследим и новата история -
Чечня - газопровод, проблем с плащането - война.
Авганистан - газопровод, проблем с плащането - война.
Украйна - газопровод, проблем с плащането - ами там са си руснаци, които пишат и-то с точка.
Европейската общност бе създадена по подобие на Америка, именно за да им се противопостави икономически. Дори фирма като Круп, съществувала от времето на Хитлер, се обедени с Тисен - по богатия. Но за съжаление реформите за създаване на Обединени Европейски щати зациклят - бюрокрацията на Старата госпожа.
За оста Германия - Русия, ами преди известно време именно Меркел предложи на Путин да финансират газопровод на север който да влиза директно в Германия и тя да е като централен разпределител.

1. Преди 30 години беше СССР, а не Русия. Социалистическа, а не капиталистическа държава.
2. Население, което не работи, деградира.
3. Причините за войните в Афганистан и Чечня (тогава Ичкерия) не бяха газопроводи.
4. ЕС не е дорасъл още да се противопоставя на САЩ икономически. Тъй като е зависим от Америка в резултата на двете световни войни (плана Маршал, инвестиции, акции в мултинационалните компании, ефективност и производителност на труда). ЕС спрямо САЩ е като България спрямо Западна Европа.
5. Меркел си получи газопровода (North Stream). Но пречи на South Stream, за да държи в зависимост изпадналата в немотия Южна Европа (Испания, Италия, Португалия, Гърция, България).
6. Нейното не е и намек за ос. За търговския съюз става въпрос за транспортни пътища от Азия до ЕС, безмитни и безакцизни зони и т.н.

ЕС би спечелил огромен платежоспособен пазар за своите стоки, а Русия би спечелила стабилен и постоянен потребител на енергоносители. Всички можеше да са доволни.

А сега дори ЕС и да издържи 4-5 години никой няма да го търпи. САЩ ще натиснат с общата икономическа зона (погребвайки европейските производители), а Русия за тези години ще изгради "Сила Сибири" до Китай. След което ЕС вече ще е само един от големите потребители, а не единственият голям потребител (както е в момента). Съответно, ще бъде лабилен.
 

Горе