АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Голяма драма в цял свят... Докато не стане някой апокалипсис и не умрат милиарди надали ще ни дойде акъла на хората. Иска ми се да видя дали ще съществуваме след 1000 години например и какви ще сме...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Би трябвало да съществуваме. Акълът малко по малко е започнал да идва.. е, в някои страни по-бавничко, такъв им е материала, но като цяло посоката е една. Еволюцията винаги върви със спадове и възходи. Мисля, че ще ни има, а светът ще изглежда коренно различно.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Украйна е миниатюрен, незначителен проблем в сравнение с това, което идва откъм Ислямска държава. Знаете ли, че това е станало почти като истинска държава с градове, инфраструктура, приходи от петролни кладенци и т.н. Дори събират данъци. Печалбата им от петрол на ден е над 10 милиона долара и това са терористи. Представяте ли си какво могат да направят фанатизирани терористи с толкова пари? Биологично оръжие, ядрени бомби, високотехнологични атентати... Нострадамус може би тях е имал в предвид за началото на Трета световна война.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Украйна е миниатюрен, незначителен проблем в сравнение с това, което идва откъм Ислямска държава. Знаете ли, че това е станало почти като истинска държава с градове, инфраструктура, приходи от петролни кладенци и т.н. Дори събират данъци. Печалбата им от петрол на ден е над 10 милиона долара и това са терористи. Представяте ли си какво могат да направят фанатизирани терористи с толкова пари? Биологично оръжие, ядрени бомби, високотехнологични атентати... Нострадамус може би тях е имал в предвид за началото на Трета световна война.

Според мен пък хамериканците плашат гаргите.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Две важни (за "международната общност") изказвания на Сергей Лавров от снощи (1. реч пред ООН и 2. интервю за Россия 24 i RT):

[video=youtube;HeUbbMBLpCU]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HeUbbMBLpCU[/video]

стенограма

[video=youtube;ZRnLWfm9Rso]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZRnLWfm9Rso[/video]

стенограма
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Щях да пропусна и повтори небесната мантра - как ЕС трябвало да се откъсне от САЩ и да вземе да се съюзи с добричките Русия и как всички щели да спечелят от това. :lol: :lol: :lol:

Ха, ха - тоя че ме умори от смях. Бе кой иска да се съюзява с държави дето не си изпълняват договорите и си нападат съседите.

Свърши вече, коня отиде у ряката. Докато Путин седи в Кремъл никой няма да инвестира и 2 рубли в икономиката ви, а като търгува с вас ще иска предплата. Обръщайте се към Китай, ако те нещо се смилят да ви пуснат някое юанче инвестицийка.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

И кво?

Лавров официално свали гащите. :lol: :lol: :lol:

Много бързо клекнаха тея яки руснаци бе. :lol: :lol: :lol:


http://news.ibox.bg/news/id_1657610914

А после се цупите що ви се подигравам...

Дал съм видео, дал съм стенограми..., на всекиго, умеещ да ползва очите, ушите и мозъка си, е ясно какво е казал Лавров. Да ама не. Тукашният "математик" ме "оспорва" с някакъв уникално прост български преразказ от интервюто с 5-и канал и 6 смайлита.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

А после се цупите що ви се подигравам...

Дал съм видео, дал съм стенограми..., на всекиго, умеещ да ползва очите, ушите и мозъка си, е ясно какво е казал Лавров. Да ама не. Тукашният "математик" ме "оспорва" с някакъв уникално прост български преразказ от интервюто с 5-и канал и 6 смайлита.



Казал го е. Има и записи и клипчета, че искат рестарт на отношенията с Вашингтон.

Нещо май се объркаха нещата. Москва да иска рестарт на отношенията с пиндостан и евро гейовете. Аууу мъката е пълна. :lol: :lol: :lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Казал го е. Има и записи и клипчета, че искат рестарт на отношенията с Вашингтон.

Нещо май се объркаха нещата. Москва да иска рестарт на отношенията с пиндостан и евро гейовете. Аууу мъката е пълна. :lol: :lol: :lol:

Ми докажи, че е казал точно това, вместо да трупаш смайлита. Дай ги тези "записи и клипчета" (тук има възможност за видеоклипове).

Толкова ли не разбираш, че това, което ти смяташ, че е било "казано", вече не само, че е прослушано внимателно от експертите, а дори вече е било анализирано нощес и сутринта. Събуй за малко тези цървули, ако искаш да те приемат като възрастен човек, а не като клоун. Не може от камбанарията на твоите мизерни познания (не само за Русия, но и за света, политиката и икономиката като цяло) да ръсиш недоказани небивалици.

от стенограмата на интервюто за Пети канал (тъй като пряката реч едва ли ще я разбереш, а за текста поне може да ползваш Google Translate"):

С.В.Лавров: Мы разговариваем. Я регулярно беседую с Госсекретарем США Дж.Керри, есть другие каналы общения. От этих контактов мы не уходим, но не можем заставить американцев с нами дружить или хотя бы слышать нас. Контакты есть, есть диалог, пусть и в очень усеченной и урезанной форме, но он сохраняется. Главная проблема в том, что мы абсолютно заинтересованы в нормализации этих отношений, но не мы их разрушали. И теперь требуется то, что американцы, возможно, назовут «перезагрузкой», термином, придуманным при администрации Президента США Б.Обамы после серьезного отката наших отношений в последние годы нахождения у власти Дж.Буша. Сегодня уже нынешняя Администрация разрушает во многом ею же создававшиеся совместно с нами структуры сотрудничества. Наверное, будет придумано что-то еще: «перезагрузка №2» или «перезагрузка 2.0».

http://mid.ru/brp_4.nsf/newsline/F4F1A53D17B13D6B44257D6100260C50

[video=youtube;9NIY5EaVxoQ]http://www.youtube.com/watch?v=9NIY5EaVxoQ[/video]
 
Последно редактирано:
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Казал го е. Има и записи и клипчета, че искат рестарт на отношенията с Вашингтон.

Нещо май се объркаха нещата. Москва да иска рестарт на отношенията с пиндостан и евро гейовете. Аууу мъката е пълна. :lol: :lol: :lol:


Ами нормалмно бе паралелепипед. Искат да им вземат паричките на гей дружинките в ЕС и зад океана. Да не са луди да не им намажат ските след като могат в момента. И ЕС И САЩ нямат кой знае какъв избор.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Щях да пропусна и повтори небесната мантра - как ЕС трябвало да се откъсне от САЩ и да вземе да се съюзи с добричките Русия и как всички щели да спечелят от това. :lol: :lol: :lol:

Ха, ха - тоя че ме умори от смях. Бе кой иска да се съюзява с държави дето не си изпълняват договорите и си нападат съседите.

Свърши вече, коня отиде у ряката. Докато Путин седи в Кремъл никой няма да инвестира и 2 рубли в икономиката ви, а като търгува с вас ще иска предплата. Обръщайте се към Китай, ако те нещо се смилят да ви пуснат някое юанче инвестицийка.
Момче, ти май живееш още във времето на студената война - близо 30 години назад????????
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Има връзка между трите серизони световни конфликта в момента - Африка, Ислямска държава, Украйна. Тази връзка се нарича въглеводороди.
В Африка китайците наляха 40 млрд долара с единствената цел да се възползват от въглеводородите.
Русия се старае да изтрепе де що има човек в Украйна, само и само да запази пътя на въглеводородите.
Ислямска държава печели по 10 млн/ден от въглеводороди.

Не се заблуждавайте, че Адолф Путин се различава по нещо от американските колонизатори. О не, по-лош е. Някой помни ли какво направи Русия в Чечня? Същото и пак със същата цел. Движещата идея за войната в украйна е пътя на нефта. А Русия иска да задържи кокала до последната капка кръв на украинците. Дали ще се пребори с другата ламя - САЩ? Съмнявам се. САЩ са прекалено големи и богати, а и доста по-алчни. Пак добре, че в конфликта не се намеси Китай.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Според мен пък хамериканците плашат гаргите.
Ислямска държава е творение на американците. Подкрепяха ги срещу Асад, за да могат да разцепят Сирия. По-късно разбраха грешката си, но вече беше късно. По същия начин американците първо бяха съюзници с талибаните, Саддам Хюсеин, Кадафи и т.н., а после тръгнаха да ги свалят от власт. Американската външна политика до голяма степен е причина за повечето войни в момента. Ако не се бяха месили, където не им е работа сега светът щеше да е доста по-добро място за живеене.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Както се изцепи един от участниците: "отвечу по Соединенным Штатам":

[video=youtube;ec7SljXVUKM]http://www.youtube.com/watch?v=ec7SljXVUKM[/video]
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Има връзка между трите серизони световни конфликта в момента - Африка, Ислямска държава, Украйна. Тази връзка се нарича въглеводороди.
В Африка китайците наляха 40 млрд долара с единствената цел да се възползват от въглеводородите.
Русия се старае да изтрепе де що има човек в Украйна, само и само да запази пътя на въглеводородите.
Ислямска държава печели по 10 млн/ден от въглеводороди.

Не се заблуждавайте, че Адолф Путин се различава по нещо от американските колонизатори. О не, по-лош е. Някой помни ли какво направи Русия в Чечня? Същото и пак със същата цел. Движещата идея за войната в украйна е пътя на нефта. А Русия иска да задържи кокала до последната капка кръв на украинците. Дали ще се пребори с другата ламя - САЩ? Съмнявам се. САЩ са прекалено големи и богати, а и доста по-алчни. Пак добре, че в конфликта не се намеси Китай.
Много учено звучиш!!! :clap::D Как човек да не ти повярва? Да беше дал нещо за доказателство, че направо да ги избием до крак тия руснаци. Песента ви я знаем - тя и по телевизията се върти - като папагали повтаряме каквото чуем от американската телевизия. Всичката ви антируска пропаганда е пълно посмешище, лишена от творчество. Спрях да чета вицове вече - не ми остава време от вашите :) В Донбас имало руски танкове и това било доказателство за намесата на Русия :) само пример за виц. Добре де - в Украйна някъде има ли Украински танкове???? Оръжейните заводи в Украйна работеха за Русия и произвеждаха техните танкове. Това всеки го знае .... А така щяха да публикуват видео от спътници как танкове от Русия влезли в Украйна. Къде са? Някаква връзка??? И за Боинга щяха да публикуват как са го свалили руснаците. Защо млъкнаха? Нещо? К'во стана? Дайте бе ... що мълчите? или нещо само страха ви от Русия е голям
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

За миячите на чинии не знам. То тва го работят предимно мангалите и турците. Но примерно в Германия можеш да сглобяваш битова техника - перални, печки, хладилници, бойлери, съдомиялни в някой от големите им заводи - Bosch, AEG, Siemens за доста добри пари. Стартовите им заплати са по 800-1000 евро. За 2 години можеш да стигнеш 1600 евро. За 5 години минаваш 2 000 евро и нагоре, ако си съвестен.
В заводите им за коли е малко по-високо заплащането. Мой приятел сглобява някакви неща в завод на BMW вече втора година и взима над 2000 евро. Проблема му е с квартирите. Иначе условията са супер.
Ако имаш образование и знаеш добре езика, спокойно можеш да кандидатстваш по специалността. Заплатите на специалистите са доста по-високи. В момента специално за Германия се търсят доста инженери.

Да го духат всички бачкатори на заплата! Щели ми минават, след 5 години на по-голяма заплата:)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ами нормалмно бе паралелепипед. Искат да им вземат паричките на гей дружинките в ЕС и зад океана. Да не са луди да не им намажат ските след като могат в момента. И ЕС И САЩ нямат кой знае какъв избор.

Ами нормално. Ама като искат да ги вземат, трябва да спазват правилата на бизнеса.

Ако се държат като селски бегове в пернишка дискотека, дето тормозят по-дребните си съседи, няма да им вземат паричките. Ще си седят без парички. :lol: :lol: :lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Момче, ти май живееш още във времето на студената война - близо 30 години назад????????

Не знам аз или путкино поклонниците. :lol: :lol: :lol:

Те си мислят, че е мъжко да ходят да бият по-слабите си съседи и после да им се размине.

Видя се, колко пара изтече от Русия и чуждите инвестиции и без санкциите удариха на нула.

И заеми вече не им дават. Сега руските държавните компании като имат падежи на заеми, от къде ще рефинансират, за да ги връщат.

Нещо Путин щеше да ходи до Япония за бизнес да говори, ама го отрязаха жълтурковците. Що ли не искат и те да си играят с него (да му купуват газта и нефта). :lol: :lol: :lol:


Та не знам кой къде живее. Но реалностите сега са съвсем други. Икономиките са омотани като свински черва. По време на Студента война не беше баш така.

Сега великата икономика на Русия, ако един месец не изнася нафта и газ няма да има да плати пенсиите Путин следващия месец.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ислямска държава е творение на американците. Подкрепяха ги срещу Асад, за да могат да разцепят Сирия. По-късно разбраха грешката си, но вече беше късно. По същия начин американците първо бяха съюзници с талибаните, Саддам Хюсеин, Кадафи и т.н., а после тръгнаха да ги свалят от власт. Американската външна политика до голяма степен е причина за повечето войни в момента. Ако не се бяха месили, където не им е работа сега светът щеше да е доста по-добро място за живеене.

Най-голямата грешка е Ленин и СССР-то, ама това е друга тема.

Ако ги нямаше Ленин и СССР-то сега САЩ нямаше да се налага да се месят насам и натам. Ама някой трябва да оправя бакиите на Света.
 

Горе