АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Точно това означава. САЩ са външен тумор за Европа. Имат си достатъчно територия с много богатства и финансов капитал, имат и световна валута (все още). Какво не им стига? Няма да могат да крадат повече?

В резултат на две световни войни те се напечелиха и наложиха финансово и политическо господство над европейските страни. Докато траеше Студената война тези страни живуркаха благополучно и безметежно (едните ги хранеха Щатите, другите - Съветския Съюз), но след края й и при кратковременен еднополюсен свят се наложи европейците да почнат да мислят. Те не бяха готови за собствено мислене, преминаха към по-лесния вариант и като резултат съсипаха държавите си с неадекватни решения. Кризата, фалитите и безработицата са само външните прояви на тази безпътица. Южна Европа (Испания, Португалия, Италия, Гърция и т.н. отиде на кино. Ще става все по-зле и това би трябвало да го разбират в по-големите европейски страни (Германия и Франция) .

Точно това е, че богатството на САЩ идва само от войни и от събития последващи войни. И сега усещат че западат и се мъчат по всякакви начини да се задържат. А изглежда Китай подкрепят Русия.
А колкото до Европа то работат тук е ясна. Само не ми е ясно какво Украйна драпат за ЕС толкова. Явно са ги промили здраво. Живота на повечето Украинци няма да се подобри от съюз с Европа.
Явно си мислят че ЕС ще ги "оправи", което е фантастика. Или пък може би мислят за емиграция. Не знам.
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Точно това е, че богатството на САЩ идва само от войни и от събития последващи войни. И сега усещат че западат и се мъчат по всякакви начини да се задържат. А изглежда Китай подкрепят Русия.
А колкото до Европа то работат тук е ясна. Само не ми е ясно какво Украйна драпат за ЕС толкова. Явно са ги промили здраво. Живота на повечето Украинци няма да се подобри от съюз с Европа.
Явно си мислят че ЕС ще ги "оправи", което е фантастика. Или пък може би мислят за емиграция. Не знам.

Да, икономически съюз между Русия и Германия ще изхвърли политически САЩ от Европа. Затова толкова се мъчат с опитите да вбият клин и правят грешки в бързината. Операцията в Украйна дори не успяха да я пресметнат като хората (излязоха и видеозаписите за снайперистите, както и свидетелства от висши украински военни какво реално се е случило и кой стои зад убийствата както на полицаите, така и на протестиращите). В резултат на това ускориха не само връщането на Крим в РФ, но дори и на цяла Източна Украйна, евентуално. А после нека Галичина, ако иска, да направи нова държава, наречена Дясносектория, и нека се ръфа с Полша, Унгария, Чехия и Румъния колкото може - не ми пука, но Киев ми е важен.


Нещо подобно (вбиха клин) направиха Щатите наскоро с Китай и Япония. През 2011 тези азиатски гиганти се разбраха да не използват долара в разплащанията помежду си. Успяха да ги скарат сериозно за острови, което отложи това решение.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Е добре бе тези хора не могат ли да разсъждават логично в Китай и Япония, защо се връзват на глупостите на САЩ, това не мога да разбера, кой знае какви гадни методи използват за да си постигнат целите. 100% удрят и на личностно ниво в Япония определени хора на ключови високи позции да им изпълняват поръченията и да развалят отношенията с Китай. В самия Китай надали имат някакво влияние.

Харесва ми че Русия не се поддава на заплахите за санкции и си действат доста добре. Всеки ход е много добре изигран от Русия спроед мен. Добре анализират нещата в бързината. Както е тръгнало ще вземат и западна Украйна, защото логично е че местното население там няма да иска да живее в такава ужасна обстановка. И особено като видят прецедента с Крим и че там Русия ще гарантират всичко на местните, още повече ще искат и те да минат към Русия.
А за Киев как мислиш че ще станат нещата там? Повечето хора там подкрепят запада или Русия?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Днес е референдума в Крим.
Вървял при голяма активност.
При предварителни социологически проучвания
в четвъртък и петък от международната фирма GfK, 70% са за присъединяване към Русия.
В руските сайтове също излезе новина, че е хакнат сайта на изборите - източникът на атаките е от Илинойския университет в САЩ.
Сайта на НАТО пък бил хакнат от симпатизанти на Беркут, които са поели отговорността.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Това звучи повече от добре, но САЩ няма да го позволят докато са живи, защото това ще означава довиждане за тях.

Онзи ден гледах някакво изказване на Обама. Не мога да цитирам точно, но беше нещо от рода на: "Русия трябва да се съобразяват с многопластово устройство на световната политика и със водещата роля на САЩ в света след втората световна война до сега"
Това ми прозвуча просто нелепо. Какво искат те, Русия да им играят по свирката, защото така било прието в света ли? Това ми излгежда нелепо и напълно подкрепям Русия. Време е някой да покаже че политиката на САЩ като световен полицай е неправилна и вредна за света.
Вчера си направих една разходка из нета и доста неща ми станаха ясни.
Първо изгледах няколко клипа с интервюта на академик Николай Левашов за евреите
и от там ми тръгна идеята да се поровя за левити /сега ционисти / и семити.
Ционистите се имат за чиста раса, богоизбрани и искат да управляват света,
като за тази цел избиват и своите - семитите, които считат за нечиста, сива раса.
По времето на Хитлер, ционистите са му изпращали финансова помощ от Америка,
за да избива семитите - евреите са били избивани от него по определени признаци
и като цяло само семити, тоест, не всички евреи са преследвани и избивани.
Най- известните представители на ционистите са родовете Рокфелер и Ротшийлд.
Джордж Сорос бил дясната ръка на Ротшийлд, като от години се действало
по един и същ почерк - пари, подкупи, благотворителни организации и подклаждане на революции.
Поддържа всякакви малцинства - роми, хомосексуалисти, за сметка на мнозинствата.
Малко по малко всички влизали в капана на ционистите.
Най-големият дарител на Демократическата партия в САЩ бил точно Сорос
и диктувал правилата в нея, т.е. групата ционисти диктуват правилата.

Ето линкове от Уикипедия, ако не вярвате:

http://bg.wikipedia.org/wiki/Джордж_Сорос

http://bg.wikipedia.org/wiki/Конспиративни_теории_за_Джордж_Сорос

Това също е интересно:

На 9 ноември 2010 г. консервативният американски телевизионен водещ Глен Бек излъчва едночасова програма със заглавие Кукловодът (The Puppetmaster), атакуваща Джордж Сорос (предаването е рекламирано като „Денят Д за Джордж Сорос“)[SUP][/SUP] В рамките на предаването Бек отправя различни обвинения срещу Сорос, сред които твърдението, че милиардерът е сътрудничил на нацистите като дете и че „много хора биха го определили като антисемит“. Това изказване е посрещнато с осъдителни позиции, сред които тези на Лигата против дефамацията и Американското събрание на оцелелите от еврейския холокост и техните наследници.[SUP][/SUP] Бек продължава да обсъжда Сорос в предаванията си от 10 и 11 ноември 2010 г., добавяйки твърденията, че Сорос, с помощта на други, се опитва да срине икономиката на САЩ, за да съгради нов световен ред[SUP][/SUP]

Прочетете и Теория на Ларуш за „търговия с наркотици“ -
Серия публикации в САЩ, че начело на търговията стои Сорос, за когото е известно,
че е един от най-големите привърженици на легализацията на марихуана.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

По времето на Хитлер, ционистите са му изпращали финансова помощ от Америка,
за да избива семитите - евреите са били избивани от него по определени признаци
и като цяло само семити, тоест, не всички евреи са преследвани и избивани.
Извинявай, но това са пълни глупости. Да не забравиш, че също така е бил гей, с един тестис и е бил пристрастен към кокаина :lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Днес е референдума в Крим.
Вървял при голяма активност.
При предварителни социологически проучвания
в четвъртък и петък от международната фирма GfK, 70% са за присъединяване към Русия.
В руските сайтове също излезе новина, че е хакнат сайта на изборите - източникът на атаките е от Илинойския университет в САЩ.
Сайта на НАТО пък бил хакнат от симпатизанти на Беркут, които са поели отговорността.
Абе, днеска имало и референдум за отцепването на Венеция от Италия. Някой чувал ли е нещо по въпроса от нашите медии? :shock:
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Абе, днеска имало и референдум за отцепването на Венеция от Италия. Някой чувал ли е нещо по въпроса от нашите медии? :shock:

Не е само Венеция. Цялата административна област Венето, в която влизат 7 провинции - 5 милиона население, 600 000 производствени фирми.

593px-Map_of_region_of_Veneto%2C_Italy%2C_with_provinces-it.svg.png
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Извинявай, но това са пълни глупости. Да не забравиш, че също така е бил гей, с един тестис и е бил пристрастен към кокаина :lol:

Не съм забравил, точно в това е цялата работа - обърни 2-3 странички назад и виж второто видео на Левашов.

------------------------------------------------------
Една новина, която звучи почти като виц.

Новата власт на Украйна е пуснала номер за изпращане на sms
с обръщение към обикновените граждани да изпращат по 5 гривни
за въоръжаване на армията им. Коментарите под новината са интересни.

--------------------------------------------------------
За Венето и аз четох вчера в нета - май искат да се махат и те от ЕС,
защото освен за отделяне от Италия щели да гласуват и какво мислят за ЕС и НАТО.
 
Последно редактирано:
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Постът ми беше ироничен. Хубаво е да можеш да отсяваш псевдоконспирациите от истината. Хитлер е е*ал мамата на световната банкова мафия, та за е главно е и войната. Но да не изместваме темата.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Украинските Анонимни хакнали пощата на американския аташе в Украйна и
публикували кореспонденцията му в нета.
Във видеото се вижда по-добре.

Из переписки следует, что собеседники строили планы по дестабилизации ситуации на Украине и пытались дискредитировать российских военных. В частности, Греш обращается к Процику с просьбой нарушить работу транспортных узлов на юго-востоке страны.
Также общественность узнала, что Процик контактировал с представителем "Правого сектора" активистом Василием Лабайчуком, которого попросил организовать нападение на авиационную базу в Мелитополе. Представитель Генштаба даже подчеркивал в переписке: эти действия должны выглядеть как атака российского спецназа. Хакеры выложили документы сразу в нескольких файлообменных сетях.

redrum, нещата - каквито и да са, ще излязат някой ден.
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Поддържа всякакви малцинства - роми, хомосексуалисти, за сметка на мнозинствата.

Точно тия дни спорих по темата - Моята теза е, че това което ни наложи ЕС не е никаква демокрация, щом малцинството взима превес!

Уж преди ми обясняваха, че демокрация е всеки да изрази свободно мнението си, но накрая да се гласува и да си приеме за изпълнение това с повечето вдигнати ръчички!

Да, ама, какво става в същност? Ако някоя малцинствена групичка (няма значение на какви принципи е сформирана) нещо не й харесат общоприетите закони, то може да ревне, че

е дискриминирана и веднага изникват услужливо разни НПО активисти и скъпоплатени адвокати, които защитават "онеправданите".

:cry:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Цялата работа стана че кличко го е страх да се бие с нашия.
гледай от зора да се измъкне от подобен мач, чак революция поведе ей...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Цялата работа стана че кличко го е страх да се бие с нашия.
гледай от зора да се измъкне от подобен мач, чак революция поведе ей...

Нали знаеш, че братята са 2ма и тоя с революцията отдавна е зарязал бокса. Кобрата иска да се бие с другия...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Нали знаеш, че братята са 2ма и тоя с революцията отдавна е зарязал бокса. Кобрата иска да се бие с другия...

оО чувал съм че са двама ама кой кой е не ги знам - а тоя не е ли по известния...
откъде да знам, даже не знам с кого ще се бие от нашите :)

Мислех че е този същия :)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Да, при активност над 85%. Голяма радост е в момента по социалните им мрежи и
много коментари под публикациите на новината .
Ще има неразбории в началото, но мисля, че е за добро.
Управата им казва, че до месец-два ще преминат към заплати и пенсии в рубли,
а дори да получават минималната заплата или пенсия за Русия, както предполагам ще направят,
доходите им ще се качат поне 3-4 пъти.:)
Искрено ги поздравявам за мъжеството, че си устояват интересите!
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Прогноза:

На 16 март референдумът в Крим с 93-95% мнозинство (татарите го бойкотират) одобрява присъединяването на полуострова към Русия.

На 18 март Думата тържествено прогласява новия член на Руската федерация - Кримската руска република. Украйна прекратява електроснабдяването на Крим. На Запад - протестират. Същия ден в източните области - Донецка, Днепропетровска, Харковска почват неспиращи манифестации и митинги с лозунг "Искаме в Русия". Стават насилия, има пребити хора. Украинската милиция успява да арестува някои от провокаторите.

25 март - в Харков се провежда нов конгрес на депутатите от източните области, той решава на 2 април да се проведе референдум за присъединяване към Русия и моли Путин да изпрати войски, които да защитят руснаците в Украйна от "терора на превратаджиите в Киев". Западът протестира и налага санкции - спира вноса на хайвер, пастет, шпроти и водка "Стольичная". С 80% мнозинство референдумът одобрява присъединяването към Русия. Руски части влизат в Харков, Донецк и Днепропетровск. Украйна заплашва да прекъсне газопроводите, но е вече късно - "Газпром" спира потока на газ към Европа. ЕС протестира и налага визови ограничения - на руските министри се забранява да посещават Брюксел, но не и на Путин. САЩ в знак на протест прекъсват научните връзки с Русия, изгонват руските аспиранти от американските университети, но не и студентите, които са хиляди, в Черно море влизат три леки американски крайцера, а над Полша са пратени да патрулират нови американски самолети.

На 8 април трите области образуват "Източноукраинска руска република" и молят за влизане в РФ. Молбата е светкавично удовлетворена от Думата. САЩ и Украйна се оплакват в Съвета за сигурност.

На 10 април това, което е останало от Украйна със столица Киев подава молба за членство в ЕС и в НАТО. От ЕС получава споразумение за асоцииране и обещание за членство в близките 20 години. НАТО отговаря, че ще засили военното сътрудничество с Украйна, но не може да я приеме, поради нерешени териториални проблеми.

На 12 април в Москва Путин приема тържествен Парад на победата и обявява, че отсега нататък ще настъпи вечен мир в Европа и дружба и спокойствие по югоизточните граници на Русия. ЕС протестира и в знак на протест прекратява спортното сътрудничество с Русия. САЩ протестират с налагане на санкции върху вноса на руски ръжен хляб. Завеса. Историята приключва - прогнозата ми е краткосрочна.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

На 10 април това, което е останало от Украйна със столица Киев подава молба за членство в ЕС и в НАТО. От ЕС получава споразумение за асоцииране и обещание за членство в близките 20 години. НАТО отговаря, че ще засили военното сътрудничество с Украйна, но не може да я приеме, поради нерешени териториални проблеми.
И накрая украинските националисти получават наградите Дарвин :lol:
 

Горе