АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Точно за тях ще ги използвам не се притеснявай. ;)
Използвай ресурсите, за нещо, което ще е от полза на обществото.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Точно за тях ще ги използвам не се притеснявай. ;)

Манипулациите не носят полза.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Е как да не носят с тях са на власт и гроб и обама.
Манипулациите не носят полза.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Уни, почвай я манипулацията голяма конкуренция има в тази проруска пропаганда в БГ, нали си в бизнеса хайде запълни нишата - хем ти е кеф да четеш пропаганди, хем много не мислиш какво ти се спуска, ще имаш чудесен ресурсен сайт!
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Нямаш грижи, даже си нямаш и на идея колко бързо и лесно ще стане!!! ;)
Уни, почвай я манипулацията голяма конкуренция има в тази проруска пропаганда в БГ, нали си в бизнеса хайде запълни нишата - хем ти е кеф да четеш пропаганди, хем много не мислиш какво ти се спуска, ще имаш чудесен ресурсен сайт!
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Нямаш грижи, даже си нямаш и на идея колко бързо и лесно ще стане!!! ;)

Е аз не се и съмнявам, ти си част от това! Кажи кога почваш само. То на секундата ще си проличи какъв си що си, но ще направиш некой леф - кво да правим пазарна икономика има ниша трябва се запълни, пълно с путинофилчета гладни за знания трябва ги нахраниш.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Те опорните точки са спуснати, само трябва да ги генерираш в сайта :D Очаквам с нетърпение...

Ей го взима си домейна istinatazanas.com слага един WP и само канализира опорни точки за величието на Русия и прогнилият капитализъм, еврогейските ценности и деяния на ЕС и пропаднала Хамерика, за спасението на Путин и християнските ценности и още една камара от редовните глупости, слага им пълнеж и готово раздухва ги из социалките.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Мечтана работа, хем ти доставя удоволствие хем пари ше искара, мед направо. Може и покана от младежкото БСП или АТАКА да получи, има преспектива.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Идеята не е лоша. Ситуацията в държавата показва, че все повече ще се харчи популизма и на никой няма да му пука. Обществото затъпява и се циганизира. А "лидери", като Бюреков и Болен ще се ползват с все по-широка популярност.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

На мен WP, не ми е нужен нали се сещаш, а ще започна когато аз реша и преценя, това не е твоя работа. ;) Ти си гледай там герберската хамериканофилска пропаганда, за мен се не бой. ;)
Ей го взима си домейна istinatazanas.com слага един WP и само канализира опорни точки за величието на Русия и прогнилият капитализъм, еврогейските ценности и деяния на ЕС и пропаднала Хамерика, за спасението на Путин и християнските ценности и още една камара от редовните глупости, слага им пълнеж и готово раздухва ги из социалките.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Аз да не съм като теб бе лигоч, опорните точки са ви пуснати на вас. Аре бегай да се мяташ на учения в черно море.
Те опорните точки са спуснати, само трябва да ги генерираш в сайта :D Очаквам с нетърпение...
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Така върви с гробарчета като теб. Какво ме интересува мен БСП??? Тиквеник то и опорните ви точки са смешни като вас самите.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

На мен WP, не ми е нужен нали се сещаш, а ще започна когато аз реша и преценя, това не е твоя работа. ;) Ти си гледай там герберската хамериканофилска пропаганда, за мен се не бой. ;)

До сега не съм видял нещо сериозно от теб, така че сигурно ще е на WP. Иначе пак го почваш добре с гледането, проблема е че пет пари не давам и за нея пропагандата, трудно ще ти е с хора, които не са на час по лъжичката като теб, но пък и ние няма да сме таргета ти.

Даваме ти зор, щото и други пишман тролове като теб има, могат да ти вземат нишата, после да не ревеш пак Хамерика ти виновна, ЕС ти виновен или нам си кой.
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ами то сляп няма как да види. Аз пък не съм видял нищичко от теб като изключа философските ти и глупави изказвания на тема финанси в форума нищичко друго не си направил или правил. Иначе си много "начетен" и разбирач на всичко. ;)
До сега не съм видял нещо сериозно от теб, така че сигурно ще е на WP. Иначе пак го почваш добре с гледането, проблема е че пет пари не давам и за нея пропагандата, трудно ще ти е с хора, които не са на час по лъжичката като теб, но пък и ние няма да сме таргета ти.

Даваме ти зор, щото и други пишман тролове като теб има, могат да ти вземат нишата, после да не ревеш пак Хамерика ти виновна, ЕС ти виновен или нам си кой.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Типично за комунист, без аргументи само с клевети. :) Чрез кой според теб се пускат опорните точи от Москва? :D Как какво общо имате, проевразийските възгледи ви съвпадат, както и любовта към майка Русия. Напиши в Гугъл "опорни точки" и виж какво ще ти излезе. И ми кажи, къде са Хамериканските опорни точки, дето ми ги спускат. :D (освен ако гугъл и медиите в България, не са соросиди и ЦРУ им казва, какво да пишат) :D
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ами той господинчото си ги има и доказателствата и фактите, но като не са му угодни и върти задника на 180 градуса. Пък надали ще тръгна да ги споделям с теб. Нито си ми на нивото нито на нищо за да се занимавам с тиквеник като теб.
Типично за комунист, без аргументи само с клевети. :) Чрез кой според теб се пускат опорните точи от Москва? :D Как какво общо имате, проевразийските възгледи ви съвпадат, както и любовта към майка Русия. Напиши в Гугъл "опорни точки" и виж какво ще ти излезе. И ми кажи, къде са Хамериканските опорни точки, дето ми ги спускат. :D (освен ако гугъл и медиите в България, не са соросиди и ЦРУ им казва, какво да пишат) :D
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Кой господинчо? Какво въртене, какви 5лв, по-някога е трудно да те разбере човек :D Разбрах само, че ти знаеш мойте опорни точки, ама не искаш да ми ги споделиш. :D :D А за това, че не съм ти на нивото, искрено се радвам. :)
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ами то сляп няма как да види. Аз пък не съм видял нищичко от теб като изключа философските ти и глупави изказвания на тема финанси в форума нищичко друго не си направил или правил. Иначе си много "начетен" и разбирач на всичко. ;)

То се иска горе да има някой да види какво съм направил. До вчера само пишеш за какъвто и да е въпрос по икономика и финанси се допитваш че ще се допитваш до мен, не ме карай да ти търся поста, а днес вече съм бил с глупави изказвания. Комунистическата риторика си я овладял чудесно - това, че си нямаш понятие от темата и не веднъж си го казвал това да ми вадиш аргумент за глупави изказвания е малко смешно но както и да е - платеният трол няма възможността да мисли независимо.

Знам, че имаш компелкс за малоценност но не си го избивай по този селски начин, само в тази тема преди година съм писал неща, които вече се материализираха още когато вождовете ти говориха различни неща, а сега обърнаха палачинката.
Като цяло от платени тролове да чакаш валиден аргумент ще е трудно, а от платени комунета още по-малко, а от такъв като теб хабер си нямащ от материята да дава определение от висша инстанция е някак си достойно за трагикомедия - трагикомедията на трола Уни :)

ПП. Виждал съм ти сайтовете и качеството им - моите програмисти, ако видят какво правиш направо ще те съдерат от базици, за стандарт и качеството за което мислиш, че притежаваш.

ПП 2. Много станахте политически проституки в този форум от заклет фен на БСП-то сега се отлъчваш от тях и стана Атакист, след време ми е чудно какъв ще станеш :D
 

Горе