АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

че трябва да трепе руснаци и украинци и да анексира чужди територии.

Ти добре ли си с главата? Кой анексира, като се проведе референдум, а и крим си е Русия по принцип. Значи косово може, крим не може :shock: Аз одобрявам и мисля, че трявба да се анексира и половин украйна, то и без това е неизбежно - украинците са най-пропадналите боклуци и нормалните в източната част никога няма да живеят в мир с тия продажници и подлоги, въпрос на време е да станат субекти на руската федерация.
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ти добре ли си с главата? Кой анексира, като се проведе референдум, а и крим си е Русия по принцип. Значи косово може, крим не може :shock: Аз одобрявам и мисля, че трявба да се анексира и половин украйна, то и без това е неизбежно - украинците са най-пропадналите боклуци и нормалните в източната част никога няма да живеят в мир с тия продажници и подлоги, въпрос на време е да станат субекти на руската федерация.

Утре Ердоган да не анексира южна БГ с мотива 500 години сме били само наши хора там, а Путин да не реши играе мариснаски танц на източна БГ щото тук най-голяма диаспора е руската...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

По-скро трябва ние да анексираме Македония с армия зад гърба в случая Руска понеже нямаме наша. Сега с американска зад гъза сме на тепсия пред Ердоган
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

За къв хуй се чекнете тук вместо да правите нещо полезно?
За Бг е изтървана работата, примерете се. Ако не беше бойко друг щеше да ви чука.

За това си 100% прав, изглежда в Бг са останали само мазохисти-дано не съм прав.
Трябва при всеки опит камо ли издънка, което и да е правителство моментално да си заминава, ако трябва да има избори през един месец, но да се намерят читави и отговорни хора и тая държава да почне да се развива, 30год. тъпчем на едно и също място, дори пропадаме още повече, най-бедната държава в Европа.
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Хайде пак се почна, абе ти малко национално мислене нямаш ли бре?
Ти да не си турчин? Нали знаеш каква е била България. Какво ще ми анексира тъпия туски гей. Ей като почнете така направо нямам думи. :evil:
Утре Ердоган да не анексира южна БГ с мотива 500 години сме били само наши хора там, а Путин да не реши играе мариснаски танц на източна БГ щото тук най-голяма диаспора е руската...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Еййй мама му стара значи точно за такива глупости не говорете, че направо можете да скъсате нервите на човек. Щял да анексира ердоган, ще ми анексира оная работа, да не вземем да си върнем ние пък велика България. Как та не е срам бе блеки да ги говориш тези неща?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Еййй мама му стара значи точно за такива глупости не говорете, че направо можете да скъсате нервите на човек. Щял да анексира ердоган, ще ми анексира оная работа, да не вземем да си върнем ние пък велика България. Как та не е срам бе блеки да ги говориш тези неща?

Щял да си върне Велика България. :lol: Нека първо поне БГ да стигне стандарта на Румъния, преди да се сравнява с Турция. Че чак и пък да се пъчи така, без да гледа армии, БВП, стандарт....

Турция ако икска, още днес може да си анексира България. В момента е супер важна за НАТО, както и за Русия, заради новата тръба. Имат добри търговски отношения и с Китай. За България, никой не й пука.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Да зареди такива като теб сме на това положение.
Щял да си върне Велика България. :lol: Нека първо поне БГ да стигне стандарта на Румъния, преди да се сравнява с Турция. Че чак и пък да се пъчи така, без да гледа армии, БВП, стандарт....

Турция ако икска, още днес може да си анексира България. В момента е супер важна за НАТО, както и за Русия, заради новата тръба. Имат добри търговски отношения и с Китай. За България, никой не й пука.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Да зареди такива като теб сме на това положение.

Който плаща повече данъци, допринася повече за държавата. Ти колко допринасяш?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Отчет ли искаш да ти давам?
Който плаща повече данъци, допринася повече за държавата. Ти колко допринасяш?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Отчет ли искаш да ти давам?

Еми не, не искам. Все ми е тая, казвам ти, ти да си знаеш. Един който плаща 100к данък на година е 100 пъти по-ценен от теб.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

И от къде знаеш кой по колко допринася за държавата? И кой колко е ценен. Аре стига с глупостите вече не ми се слушат.
Еми не, не искам. Все ми е тая, казвам ти, ти да си знаеш. Един който плаща 100к данък на година е 100 пъти по-ценен от теб.
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Хайде пак се почна, абе ти малко национално мислене нямаш ли бре?
Ти да не си турчин? Нали знаеш каква е била България. Какво ще ми анексира тъпия туски гей. Ей като почнете така направо нямам думи. :evil:

Тук само фенове на анексията та затова - в Крим се влезе точно на базата на нищо - имало руснаци и до там, по същата или друга причина, ако феновете на анексията и неспазването на международните договори утре може да няма БГ такава каквато я знаем.

Във всяка страна има диаспори, ако всички вие фенове на анексията се замислите какъв е проблема с Крим ще разберете защо аджеба е такова отношение на целият цивилизован свят към Русия и не щото Путин е велик, а запада прогнил - а чисто и просто неспазване на поети задължения!
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Еййй мама му стара значи точно за такива глупости не говорете, че направо можете да скъсате нервите на човек. Щял да анексира ердоган, ще ми анексира оная работа, да не вземем да си върнем ние пък велика България. Как та не е срам бе блеки да ги говориш тези неща?

Давам пример бе човек - защото и за южна БГ Турция си има основания да я прилапа - давам ти същият аргумент при, който беше прилапан Крим потъпвайки всички договори, значи за тях може, с този прецедент, всичко може да стане за напред.
Следващият път като те обливат топли вълни от анексията и някак си се чувстваш много близко Путин и Кремъл с този акт, се замисли с кого граничиш и се сети за историята си!
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Абе това в шопията тотално са ви промили мозъците. Говорил ли си с някой от южния народ на България, ходил ли си по южна България? Ходи си проповявай тусрските ценности и хамериканските другаде. А се дигнал някой срещу България, а съм излезнал веднага с каквото мога!!!
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Абе това в шопията тотално са ви промили мозъците. Говорил ли си с някой от южния народ на България, ходил ли си по южна България? Ходи си проповявай тусрските ценности и хамериканските другаде. А се дигнал някой срещу България, а съм излезнал веднага с каквото мога!!!

Аз съм живял в Южна България, турците са повече от българите и помаците взети заедно. Биха нямали нищо против да са част от Турция. Може даже референдум да се проведе в Кърджали, точно както в Крим. Ситуацията би била същата.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

:shock: И другото трол се върна, не мога да ви смогвам бре! Бил в южна България на баба ти фърчилото си бил. Къде ги видя тея турци бе? Не ми обяснявай после, че били турци като са си чисти българи потурчени. Баси маоумниците сте. :shock:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Еничери. Как не ви е срам да предавате така България. :evil:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Абе това в шопията тотално са ви промили мозъците. Говорил ли си с някой от южния народ на България, ходил ли си по южна България? Ходи си проповявай тусрските ценности и хамериканските другаде. А се дигнал някой срещу България, а съм излезнал веднага с каквото мога!!!

Каква шопия бе човек?

Вземи чети и се образовай по-темата къде е турският етнос и какъв процент заема от дадена област, както тук:

TurksInBGPercent2011.svg


Или пък да видим къде има ислям в БГ пак по области:

Distribution_of_Muslims_in_Bulgaria_per_Province.svg


Та ей ти прецедент по етнос и вяра да се влезе - следващият път като скачаш като луд от щастие имай едно на ум.

За разлика от теб съм ходил навсякъде в БГ, някой път като отидеш в центъра на Шумен или Търговище не се чуди, че не срещаш български в думите на хората, но няма пак от къде да знаеш, щом ми вадиш аргумент южна БГ.

Създадеш ли прецедент, причините са ти безбройни от исторически подбуди, причини свързани с етнос, вяра и т.н може си измислиш.

А щото скоро време не си ходил из източна БГ, ако някой ден дойдеш на сам, можеш да се очудиш как как пак няма да срещаш много български в думите на хората(най-вече Варна и Бургас) ...

Когато тръгнеш по пътя на потъпкване на международното право и го приветстваш, се опитай да мислиш малко по-напред ...

ПП Специално това да си го пропуснал горе долу като твоят вожд, ама в турски вариант по "исторически факти" чертае пределите на Турция забрави ли го този гаф

63c8f3548279c995f8df22c299157b1a_400x300.jpg


Мисли занапред преди да се радваш когато някой голям прилапа някой малък!
 

Горе