АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Е как защо - Путин ги е утрепал лично.

Наричаш хората КОМУНЕТА и путинчета и как ли не - а ти си най-долния боклук в тоя форум

Аланчо, то не става с копиране от блекхата само нали, трябва и акъл.

Щеше да разбереш, че има понятие като политеческа и икономическа цена, която населението плаща от самосиндикланите комунистически решения. Човек, който богоговее под такава система как да го нарека инак различно от комуне или путинофил?

Я да те питам аз теб като една видна политическа проститука почна от ГЕРБ, после през БСП, за малко при Кунева, после Дудука и забравих още кои, сега при бялата златка - та намери ли най-накрая, кой да ти дава правилните неща да ги копираш?
Питам не за друго щото твоя вожд нали каза Май месец ще има война с Русия? Нали теглихме заеми за военна техника и правиха справка на запаса, че ще се бием! Та най-големият продажник в политика твоят вожд какво ново ще измисли сега или най-накрая ти дойде акъла и спря да го слушаш?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Мисла, че в тъз тема хората без мозък могат да се изявят, което нема лошо дажи напротиф

Тук съм на едно мнение с теб - ти му даваш обективен и абсолютен факт, онзи се амбицира да прояви мозъчната си дейност, защото няма опорни точки и какви бисери ги ражда.
Тя темата от отдавна загуби всякакво значение, неща които казахме преди 1 година вече са факт и още по зле ще става като трябва - голяма част от близо 100-те милиарда дълг падежира от другият месец до края на годината - руските компании не могат да го рефинансират и се пита от къде ще го вземат ... нищо де руснаците им дай национализъм и няма да им пука, че ще получват по-малко пари за пенсии и всякакви други облаги.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Бластера за теб говореше, ама как и да е.

Аланчо, не е добре да правиш индукции, когато трябва да правиш дедукции - но си трябва акъл ... я иди в блекхата да копираш някой друг модел да изкрънкаш системата за някой друг долар, че рублите нещо пак почнаха да се обезценяват. Ти все пак нямаш проблем да взимаш в долари нали :)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Украйна може да влезе в ЕС, но ще е позле от България, шото и при тях руснаците ще си вземат вкичко, ама там е повече от нашия Нефтохим, Кремиковци и Булгартабак
И сигурно тогава няма да сме най бедни в ЕС, ама това е много малка радост, поне спорид мени
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ходи обяснявай на руснаците Путин колко бил зле - що да не повярват на някъв мангал от България , ще вземеш да им отвориш очите.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Украйна може да влезе в ЕС, но ще е позле от България, шото и при тях руснаците ще си вземат вкичко, ама там е повече от нашия Нефтохим, Кремиковци и Булгартабак
И сигурно тогава няма да сме най бедни в ЕС, ама това е много малка радост, поне спорид мени

След някое друго десетилетие, ако има още ЕС, може и да стане.
Надявам се до тогава ние поне да чукнем златната среда, но както виждаш масата трябва да почне да поема лична отговорност, но не да чака на държавата. Все пак ти си от село, знаеш че няма държавата ти прекопа нивата, а ти сам на къра - и пак накрая ти ядеш качествената храна, а държавата снабдява по социалните си линии, хората с най-големите боклуци ...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ходи обяснявай на руснаците Путин колко бил зле - що да не повярват на някъв мангал от България , ще вземеш да им отвориш очите.

Аланчо, Аланчо нали ти казах да не правиш индукции, това че около теб само черни, не значи, че в България всички са черни като теб.

На никого нямам потребност да отварям очите, още по-малко на руснаците - те мюсилманите скоро време ще ги отворят като я превърнат рушия в северният си халифат с водач Кадиров, но това е друга тема. А самите руснаци и олигарси преди това ще почнат да вдяват - само да няма московски майдан финансиран от руската олигархия?
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

След някое друго десетилетие, ако има още ЕС, може и да стане.
Надявам се до тогава ние поне да чукнем златната среда, но както виждаш масата трябва да почне да поема лична отговорност, но не да чака на държавата. Все пак ти си от село, знаеш че няма държавата ти прекопа нивата, а ти сам на къра - и пак накрая ти ядеш качествената храна, а държава снабдява по социалните си линии, хората с най-големите боклуци ...

Така е, ама са замислям вечи дали да съм селянин в БГ или да бегам у Франсето,,, шото по тивито гледах кък стачкуват селските франсета и са въодушевих
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Така е, ама са замислям вечи дали да съм селянин в БГ или да бегам у Франсето,,, шото по тивито гледах кък стачкуват селските франсета и са въодушевих

Аз те мислих за наш човек, земеделец не кравар - но няма значение.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не ми са извинявай, офчар съм ама пак сме колеги, няма си опонирами, даже във Франция имат профсъюз за смесване на млякото
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не ми са извинявай, офчар съм ама пак сме колеги, няма си опонирами, даже във Франция имат профсъюз за смесване на млякото

Аз съм фен на земеделието все пак Добружата е на една крачка разстояние изляза ли от Варна и съм там, а и съм фен на високо ефективните кравеферми стил лицензиите на Gea, ама това с мешене на млякото хич не съм му фен :)

Тази тема съвсем у киреча замина обаче ...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Темата можи да е заминала в киреча, ама пропагандата не спи
Сига ши дойди Страната и темата ши са путнови,,, гъранция, ама бас не фащам
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Темата можи да е заминала в киреча, ама пропагандата не спи
Сига ши дойди Страната и темата ши са путнови,,, гъранция, ама бас не фащам

Аз също, той страната е в невидим режим и пак ще се появи - сигурно когато долар рубла пак мине 70 рубли за 1 долар - не е далеко има няма 10 рубли още ...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Аз също, той страната е в невидим режим и пак ще се появи - сигурно когато долар рубла пак мине 70 рубли за 1 долар - не е далеко има няма 10 рубли още ...

Уф, ама да видиш колко е силен тогаз, голем кеф,,, чекам с нетърпение бляда да ни смъмри,,, ну, давай бляд
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Круме, голяма комуне си обаче шапка ти свалям - аз му давам официални данни, които показват последиците от богоговенито ви към Путин, нашият ме оборва с аргумент България, където не съм го споменавал - хвала такива комунета като теб.


Дадох ти инфо за Българи в ЕС мрат толкова колкто и в Русия. Право каза колегата лично Путин ги е изтрепал. В една друга тема ти казха може да си се напълнил с цитати и материя, но не разбираш механизма които движи масите. Там твойте иконимечски ала бала не важат и никога няма да важат.

Верно си болен анти-комунист ама колкто и да ви боли вашата порода, хората като Путин и Ципрас пишат историята.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Дадох ти инфо за Българи в ЕС мрат толкова колкто и в Русия. Право каза колегата лично Путин ги е изтрепал. В една друга тема ти казха може да си се напълнил с цитати и материя, но не разбираш механизма които движи масите. Там твойте иконимечски ала бала не важат и никога няма да важат.

Верно си болен анти-комунист ама колкто и да ви боли вашата порода, хората като Путин и Ципрас пишат историята.

Ох теб трябва те вземат за крило на коми интерна - пишат история :D Да в Русия увеличава смъртността и спада раждаемостта и то за 1 година това са проявленията на политиката на Путин.
Знам, че ти е трудно да мислиш, но когато говорим в тема за Русия, даваме руски аргументи, когато говорим за тема за България даваме БГ аргументи - явно вашите са те възпитавали по комунистически с липса на всякаква аргументация - с основен стълб кради и заблуждавай - сигурно си гордостта на вашите, успя ли да станеш пионерче или гадният капитализъм е осрал тази лелеена мечта на вашите?

Пак ти казвам моли се на Путин всеки ден Кадиров или Олигархията му да не махне от власт скоро време. А Ципрас си предаде народа и по-голямо предателство не съм гледал, дори вашата бяла златка бледнее - та щом това са ти идолите, направо ти е тотален миш маш в главата ти, ама така е като си възпитавам с комунистическите ценности. Не ти прави никакво впечатление, че от политиката на лидера страната влиза в негативен прираст - не е важен човек, а национализма и лидера. Не ти прави никакво впечатление предателството на един лидер на целият си народ, след като комунистическите принципи са именно такива. Жалка работа си Круме, поне успя ли да си продадеш онзи магазин дето му искаше в пъти приходите за година? Разбрах ме, че по политическа идеология си заклето комуне, сега остава и по бизнес те видим, сигурно и там ще е същата работа - ех защо го няма тато да ти осигури една работа и нищо да не правиш ...

Я кажи що така в рушия силно се засилва отрицателният прираст и има нови разводи - къде са ценностите, които ги прокламират?

Знам, че сложни неща те питам, ако ти е трудно я кажи колко яко огнено кълбо стана след пуска на ракетата, нищо че после цопна като талпа във водата - това не трябва да удря несломият морал на великата руска армия, гледай само огненото кълбо :)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Аз , че не съм комнист не съм. Обаче ти удряш всеки партиен скеретар по време на събрание в земята. Казах ти и преди перфектен си всеки малоумник можеш да омаеш. Не разбираш обаче съществени неща в човешката природа. По-малко наблягай на теориите за твое добро е. В дебелите книги пише едно, но живота и човешките желания и страсти казват винаги друго.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Аз , че не съм комнист не съм. Обаче ти удряш всеки партиен скеретар по време на събрание в земята. Казах ти и преди перфектен си всеки малоумник можеш да омаеш. Не разбираш обаче съществени неща в човешката природа. По-малко наблягай на теориите за твое добро е. В дебелите книги пише едно, но живота и човешките желания и страсти казват винаги друго.

Те и вашите велики вождове Ленин и Сталин, решиха да прилагат на практика теорията на Маркс, ама ... както и Путин реши да играе контра и изолация, като на практика той не плаща нищо, така че на теория е ок в Русия, нали така :)

Е как не си комуне, като възхваляваш именно политика, която на практика води до ръст на отрицателен прираст и спад на жизнен стандарт? Ти направо си за Северна Корея!
 
Последно редактирано:

Горе