АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

То за някои като тебе ЕС е като господ БОГ днес санкции, утре ще ти чук* жената и ще те учи как да я чука* по-добре.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Бай Ганьо кво ще прай, ще гледа как руснака чука или ще ревне като лев балкански
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не вярвам на никакви комисии и политици от ЕС, че нещо уж ни защитавали.
Всеки си гледа интересите, а нашите гледат чуждите и личните си.
На бг медии също не вярвам, статиите им са 99, 99% поръчкови.
Тези 22 години не ми се виждат реални, мненията в статията са противоречиви -
единият казал едно, вторият друго, третият коментирал първият и прочие български му работи.:)
Разбира се, че е най-добре да сме си самостоятелни, но нямаме политици за това.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Да ама Бай Ганьо е национален герой, събирателен образ, няма ли да се прояви според вас и да ревне като балкански Лев в защита на бългаския келепир???
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Лъвовете, да поспаланковци, доказано е с годините. За да се събуди и изреве то трябва голям екшън да се стори. За жалост такава е истината, а и почти ги няма лъвовете вече...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Лъвовете, да поспаланковци, доказано е с годините. За да се събуди и изреве то трябва голям екшън да се стори. За жалост такава е истината, а и почти ги няма лъвовете вече...

Лъвовете ни са в страните от ЕС - мият колите на "европейците".
Лъвиците ни пък им чистят къщите и им гледат старците.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Маай не ме разбрахте, говорих за бай ганьовското в политиците, ако нямат файда що да гласуват нещо, което друг дърпа масрафа
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

То за някои като тебе ЕС е като господ БОГ днес санкции, утре ще ти чук* жената и ще те учи как да я чука* по-добре.


За секусалните ти проблеми си има различни КУРифеи, за жалост огромна част от тези КУРфеи ни го начукват почти всеки ден именно заради подобни договори и ЕС ти е най-малкият проблем в случаят. Като ти е кеф да ни резнат в дългосрочните енергийни договори стил мегапроектите на тройната предишна, аз не искам и си казвам мнението. Аз не съм против ЮП, а против нашето малоумно участие - рискове за десетилетия и имагинерни ползи. Но като цяло отнемане на вниманието. Бг трябва си развие своите проекти, а не да е васална на руските или западните или каквито си ги изберете там. Проблема е че всички енергийни договори за последните 25 години БГ винаги е от наебаната страна, каква е гаранцията, че сега ще е по различно?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не вярвам на никакви комисии и политици от ЕС, че нещо уж ни защитавали.
Всеки си гледа интересите, а нашите гледат чуждите и личните си.
На бг медии също не вярвам, статиите им са 99, 99% поръчкови.
Тези 22 години не ми се виждат реални, мненията в статията са противоречиви -
единият казал едно, вторият друго, третият коментирал първият и прочие български му работи.:)
Разбира се, че е най-добре да сме си самостоятелни, но нямаме политици за това.

Така си е, интереси чужди но не и за нас, то дори и да не бях за нас, поне да нe ни го слагаха ....
А противоречия нормално, има медии подържащи правителството и такива на опозицията, както и антимейстрийм медии. Но пък и нашите малоумници в политика говорят във всички медии, като цяло това което го говорят го изтъкват като клаузи ето най-важната:

Министърът обърна внимание и на въпроса с годишния лихвен процент. "Водихме изключително тежки разговори. По никакъв начин не можеше да приемем, че лихвеният процент по заема на БЕХ да бъде 8%. Договорихме се той да бъде 4,25%", подчерта министър Стойнев. Той каза още, че срокът на погасяване на заема на БЕХ ще бъде 22 години, а българската компания ще получава дивидент от първата година, когато се запълни капацитетът на газопровода. "Това означава, че приблизително от 2018г. ние започваме да получаваме дивидент, който само за България ще се равнява на приблизително 715 млн. евро до 2035г.", обясни министърът на икономиката и енергетиката.

http://3e-news.net/българия/620-млн-евро-заем-взима-бех-от-газпром-за-южен-поток_25501

И вече сам можеш да си направиш проста сметка - сложи 22 години креди на сума от 620 милиона на лихва от 4,25, после раздели приходите от 2018-35 на 18 и ще видиш колко са ни ползите на година, като към тези 18 години бутнеш и 4 години от преди да почнем горе долу чукваш заветните 22 години да чистиш кредити. И това е ако няма никви промени и оскъпявания и разбира се ако ти е на такава лихва :)

А колко е лесно да кажем строите си го вие все пак това е договор между Италия и Русия, ние ще ви гарантираме транзита и ще вземем по-малка такса.
Колко щеше да е лесно да си разработим интерколекторите си със страните и да даваме колкото се може на повече места лицензии за проучване на газ/нефт и т.н и т.н неща, но уви не стават така както го мислим и както националистите го искат в наш интерес.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Искам българска Газ и то без посредници, Южния Поток само да ми го облизва и да ми прай кеф
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Искам българска Газ и то без посредници, Южния Поток само да ми го облизва и да ми прай кеф
Природните дадености не можеш да си ги избираш. Нямаме достатъчно източници, които да ни захранят икономиката.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Искам българска Газ и то без посредници, Южния Поток само да ми го облизва и да ми прай кеф

Всички искаме да се открие в България находище с газ и да не зависим от никой.
Дано това се случи,но находището да се разработва от БГ компания.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Има такова находище, но да видим на кой ще го подарят или ще се подсигурим бъдещето потребление като румънците
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Природните дадености не можеш да си ги избираш. Нямаме достатъчно източници, които да ни захранят икономиката.

Еми не е вярно, защото газовото находище в Черно Море може до подсигури България за един век напред, което не е малко и като сложим златните залежи, които са най големи в Европа, значи сме си паднали на х*я
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Еми не е вярно, защото газовото находище в Черно Море може до подсигури България за един век напред, което не е малко и като сложим златните залежи, които са най големи в Европа, значи сме си паднали на х*я
Интересно, още не са почнали проучванията, а ти знаеш колко газ има, така ли? Има вероятност да има газ, нищо не е доказано още и плюс това няма да го добива българска държавна компания. Какво повече да коментираме.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Оо добре бе русофил, да кажем че нямаме газ, не е ли по добре и да се привържем към Русия като енергиен център, те братушки ще ни клатят по братушки. Злато повече ли имат или и там не се знае, мамка му и прасе, вода газиш жаден ходиш
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ами ако нямаме газ, какъв избор имаме, освен да внасяме?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Тъй като икономическото отклонение в темата стигна до ниво детска забавачница, то ще си позволя да се върна към основната - тази за Украйна.

Искрено съжалявам, че повечето потребители на този форум не знаят руски. Защото, когато знаеш български и руски, то можеш да разбереш и усетиш красотата на такива езици като сръбския, чешкия, словашкия, полския дори без да се налага да ги учиш специално. Можеш да разбереш, че и само английският не е достатъчен в тази палитра международни езици, които се ползват официално в ООН, но промитото поколение не слуша на какви езици се говори там, тъй като е полусляпо и полуглухо за испанския, френския, руския и т.н.


И когато настъпи някой по-сериозен момент, когато две пропагандни школи се сблъскат, това поколение става напълно сляпо и глухо. Тъй като дори и да включи видеокамерите и стриймовете, няма да разбере какво казват украинците и руснаците по тези стриймове от събитията, тъй като основният език и при двата народа е руски. Не може да сравни това, което е видял, с това, което после се казва било по западна, било по руска телевизия и по този начин да разбере коя от тях лъже повече. Принуден е да чете и да слуша преведени на български цензурирани новини, а дори и да чуе истината на английски, то тя идва 5 дена след конкретното събитие.


За тези, които разбират руски, ще пусна две писма (видео) от украинци. Интересни са аргументите в тях, тъй като единият подкрепя превратаджиите от Киев и обвинява руснаците за всичко, а другият му обяснява, че не са виновни нито превратаджиите, нито руснаците - виновни са украинците, които сами допуснаха това да се случи през годините.

[video=youtube;IOF00jxMefA]http://www.youtube.com/watch?v=IOF00jxMefA[/video]
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

И от къде ще е газа от Южен Поток, от кой газов басейн, да ни би да има нещо старобългарско та да държим толкоз инфантилно на този газ
 

Горе