АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

А ти защо смени аватара си с Волов?
Ако ще вдигаме въстание, да слагам и аз Бенковски,
че ей го - месец април дойде?!:)
Щото ме кефи :)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Кви санкции, кви пет лева. Тези простотии са прах в очите.

Забранили на 30-40 висши ръководни кадри да пътуват из Европа и им блокирали парите (ако имат такива).


Войната ще е студена и икономическа както беше преди 25 години - дълга и продължителна и ще се води изцяло на икономическия фронт - без да се закачат фирми, щото и от двете страни имат много да губят.

Намаляване на цените на петрола, алтернативни доставки на газ за Европа, намаляване на цените на природния газ.

САЩ за пръв път от 23 години освободиха 1% от петролните си резерви и петролът падна под 100$ за барел.

Петролът ако падне до 80$ за барел - Русия е фалирала. Няма приходи в бюджета - няма пари за пенсии и заплати на държавните служители.

Рублата пада, хората почват да си обръщат рублите в долари и евро, рублата пада още, хората протестират, псуват Путин и го свалят по познатия сценарий.

Ама няма да стане от днес за утре, щото Европа зависи от руски газ. Така че ще мине време - години.


Пак ви повтарям - вижте Венецуела. Изключително богата държава на петрол, но некъдърно управляване и без грам инвестиции - комунягите там се погрижиха да разчистят всичкия частен бизнес - и чужд и местен. Голям износител на петрол - 3 или 4 по ред - след Саудитска Арабия, Русия и още някой може да има пред тях.

Резултатите в момента са 50% годишна инфлация, недостиг на клюпачка по магазините, социални бунтове и 20-30 трупа от последните сблъсъци между протестиращи и полиция.


Западът няма нужда да се напъва даже, за да постигне същото в Русия - Путин сам си го вкара. :lol: :lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ето ви малко да почетете за военната мощ на Русия :lol: :lol: :lol:

Чак жално ми става като чета.

http://by24.org/2014/03/17/russian_vice_pm_said_russia_will_loose_war_against_us_in_six_hours/

http://www.mk.ru/politics/army/article/2013/06/28/876621-rossiya-proigraet-amerike-voynu-za-6-chasov.html


Накратко гадните Американци могат да отнесат руснаците за около 6 часа. Или по-конкретно за 6 часа могат да им унищожат 80-90% от ядрения потенциал.

Въпросният човек е вицепремиер на Русия (действащ в момента - изказването е направено много преди Украинската криза) - все пак имало някой който знае за какво иде реч.

Същия признава че руснаците са изостанали над 10 години от военните технологии от САЩ. И освен назад били и у лево 5 години. :lol: :lol: :lol:


Алкохолизмът и надъхването води до това. Накрая на статията човекът заклеймява престъпната безотговорност на руските фуражки.

Малко трудно предвид технологията на руснаците, Топор-М може да бъде спряна само при изстрелването, някога учихме математически модели на произволна точка в пространството и намирането на нейната позиция полковника, който ни преподаваше, ходеше цивилен и спомена, че метода се използва за насочване на ракети. И за мен е интересно дали една с-250 може да потопи самолетоносач. Адмирал Кузнецов май свали два харпуна на израелците в Сирия, та Кери и компания биха отбой.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

A какво е САЩ, ако светът се откаже от долара и започне да търгува с друга валута? :)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не знам кой какво може и кой какво не може, но е факт че НАТО за момента се насраха, а Путин им се подигра брутално.


Русия има доста големи валутни резерви.

Само да ти кажа, че рублата пада още преди украинската криза. И тези 20 милиарда дето пишеш, че са ги спечелили (за което силно се съмнявам) - Руската Централна Банка ги хвърля за 1 седмица да крепи рублата да не се изсипе, а пропадането и да е по-бавно. Само за последния месец са изразходвали 100 милиарда да крепят рублата и въпреки всичко тя падна 5%.

Споко имат кинти да крепят рублата още няколко 3-4-5 месеца, може и повече. Ама после ще стане интересно.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Малко трудно предвид технологията на руснаците, Топор-М може да бъде спряна само при изстрелването, някога учихме математически модели на произволна точка в пространството и намирането на нейната позиция полковника, който ни преподаваше, ходеше цивилен и спомена, че метода се използва за насочване на ракети. И за мен е интересно дали една с-250 може да потопи самолетоносач. Адмирал Кузнецов май свали два харпуна на израелците в Сирия, та Кери и компания биха отбой.

Ако беше прочел статията щеше да видиш, че ти и авторът твърдите едно и също нещо.

Демек че САЩ могат да им спрат ракетите още преди да се излетели.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

A какво е САЩ, ако светът се откаже от долара и започне да търгува с друга валута? :)


Кажи го на руснаците, баце. Нека почнат си държат спестяванията в нещо друго, а не в долари, примерно в рубли.

Ако искаш да им помогнеш веднага си обръщай спестяванията и ти в рубли. :lol: :lol: :lol:


Всички приказвате - ако светът спре да ползва долари, ама всички си държите спестяванията в долари (ако ги имате де).
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ето това е военната мощ на Русия
[video]http://vbox7.com/play:926dd7c9b4[/video]
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Малко трудно предвид технологията на руснаците, Топор-М може да бъде спряна само при изстрелването, някога учихме математически модели на произволна точка в пространството и намирането на нейната позиция полковника, който ни преподаваше, ходеше цивилен и спомена, че метода се използва за насочване на ракети. И за мен е интересно дали една с-250 може да потопи самолетоносач. Адмирал Кузнецов май свали два харпуна на израелците в Сирия, та Кери и компания биха отбой.

Ааа, и пропуснах. Ти господин Никой твърдиш разни неща, а той е вицепремиер на Русия (действащ в момента) - на кой ли да вярвам? :lol: :lol: :lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ако беше прочел статията щеше да видиш, че ти и авторът твърдите едно и също нещо.

Демек че САЩ могат да им спрат ракетите още преди да се излетели.

САЩ трябва да са на 150 км, тоест в Крим за да използват 30 секундното ускорение след това ракетата не може да се унищожи. Ракетния щит не дава резултати, а и Русия не е Афганистан и Ирак. Дето минат трева не никни, Немците помнят още шамарите в Берлин, до колкото съм чел са го изравнили със земята. За Обама има предсказание, че ще е последния президент на Америка, да видим дали ще се сбъдне.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Щом са толкова силни сащ,нека пробват да изпратят "миропазващи" сили в Крим.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ако беше прочел статията щеше да видиш, че ти и авторът твърдите едно и също нещо.

Демек че САЩ могат да им спрат ракетите още преди да се излетели.

mathematician наистина ли мислиш, че държавен служител руски в интервю ще сподели реалната военна мощ на държавата си. Това да не е гербаджииския министър Младенов дето искаше да издава книга със секретните документи на БА....

Ако американците имаха и един милиметър превес във евентулане военен конфликт Крим вече щеше да е пълен стехния башибозук. Обама е смотан политик, но не е глупак. Много добре знае, че тръгне ли с лошо 2/3 от Северна Америка ще прилича на бунище
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ааа, и пропуснах. Ти господин Никой твърдиш разни неща, а той е вицепремиер на Русия (действащ в момента) - на кой ли да вярвам? :lol: :lol: :lol:

Прав си, аз повече от теб искам да видя какво ще стане, симпатизирам на Путин защото без капка кръв си увеличава територията, и не му пука от никой.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ето ви малко да почетете за военната мощ на Русия :lol: :lol: :lol:

Чак жално ми става като чета.

http://by24.org/2014/03/17/russian_vice_pm_said_russia_will_loose_war_against_us_in_six_hours/

Накратко гадните Американци могат да отнесат руснаците за около 6 часа. Или по-конкретно за 6 часа могат да им унищожат 80-90% от ядрения потенциал.
Въпросният човек е вицепремиер на Русия (действащ в момента - изказването е направено много преди Украинската криза) - все пак имало някой който знае за какво иде реч.
Същия признава че руснаците са изостанали над 10 години от военните технологии от САЩ. И освен назад били и у лево 5 години. :lol: :lol: :lol:
Алкохолизмът и надъхването води до това. Накрая на статията човекът заклеймява престъпната безотговорност на руските фуражки.

Грешката ти е, че се информираш от Белоруски сайтове - този е регистриран в Минск.
Несериозно е с личен мейл на частно лице в гмайл, а и всички статии са доста тенденциозни,
също като в нашите медии.:)
Първоизточникът явно е този белоруски сайт, другият е копнал.
Да разсъждваме разумно - ако са толкова напред американците,
защо почти навсякъде, дори и в малките държави никакви ги няма?:rolleyes:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Накратко гадните Американци могат да отнесат руснаците за около 6 часа. Или по-конкретно за 6 часа могат да им унищожат 80-90% от ядрения потенциал.

Дори това да е истина, след това САЩ няма да я има на картата.
Системата "Периметър"
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Вие сте бахти хората - никой не иска такава война. Щото ще има много жертви и то невинни. Никой нормален човек няма да одобри подобен план.

Ето го оригинала - Московски Комсомолец - вестник. Изказването е направено на 29 юни 2013 по време на конференция за сигурността на Русия. Там се обсъждат и идеи за преодоляване на проблемите, може да ги видите на края на статията. Ама вие и руски не знаете - предполагам. :lol: :lol:

Барем го научите, иначе кви русофили сте. :lol: :lol:


http://www.mk.ru/politics/army/article/2013/06/28/876621-rossiya-proigraet-amerike-voynu-za-6-chasov.html
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Я се сетете и ми припомнете една война, която американците са спечелили самостоятелно,
че не съм силен в историята...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Дори това да е истина, след това САЩ няма да я има на картата.
Системата "Периметър"


Именно - точно за същото пише в статията - че въпросното нещо е разработено като Путин е ходел прав под масата (демек преди 40 години) и е толкоз остаряло, че е детска игра за САЩ да го опукат.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Я се сетете и ми припомнете една война, която американците са спечелили самостоятелно,
че не съм силен в историята...

Само дето сега целия свят е срещу Русия. :lol: :lol: :lol:

Западна Европа правеше мили очи на Путин и търгуваш с него, ама сега изведнъж обърна палачинката.

Китай винаги е подкрепял Русия - за квото се сетите - за Ирак, за Сирия, във всякакви поводи. Ама сега Китай пасува - дали на някой е светнала червената лампичка.
 

Горе