АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ако има война ние сме си изчезнали ... ние в мирно време изчезваме, пък по-време на война просто ще се ускори процеса за нацията...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Крим винаги е бил руски, тоест нещата си влизат в натуралното русло с това анексиране:)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не допускам да се стигне до сериозен военен конфликт. Най много така наречените Украински десни сили да се направят на бабаити и да изядат един пердах. В тази насока вече има съобщения за инцидент със анонимен снайперист стрелящ на посоки. Западняците нямат основание да се намесват със сила, едно че новата власт в Киев е компрометирана, друго че презумпция на руснаците за историческа принадлежност на крим към Русия е безспорна. Общо взето западняците се озоваха в необрано лозе и се чудят от къде да я подхванат. Щели да изолират Русия от международната общност и да налагат икономически санкции. Даже сами не си вярват и знаят че това ще рефлектира върху тях. Има информации че руски представители преговарят със Китай за ограничаване на американското икономическо влияни. И нищо чудно да е вярно като се съди по въздържаността на китайците и наличието на организация като БРИК.
То всичко добре но както се казва "Когато атовете се ритат, мухите страдат". За нас е по интересно да видим какво ще измъдрят нашите главочи. Досегашната формула за външна политика - Ние сме със Европа но не и срещу русия, в случая не може да се приложи. Намираме се в абсолютно разчекнато положени, не че ние сефте.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

И аз не допускам чак до война да се стигне, но ще има
сблъсъци между разните там украински националисти и обикновените хора.
Сегашното правителство на Украйна със свещ да го бяха избирали,
пак нямаше да могат да направят толкова идиотски избор.
Комбинацията пед-ст- националист е взривоопасна, а те повечето такива.
Ще си имат проблеми мирното население с тези, може и до жертви да се стигне.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Органите на реда в столицата на Крим Симферопол обявиха за задържането на снайперист. 17-годишен член на крайнодясната украинска организация "Десен сектор" вчера застана между поделение на украинската армия и части на проруски паравоенни формирования и откри огън и по двете страни. При стрелбата имаше убити.

Прочети повече на: http://www.novini.bg/news/184614-превзеха-щаба-на-украинския-вмф-в-севастопол-(обновена).html
демократи
ззз
 
Последно редактирано:
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

САЩ сами си определят в коя държава има диктатура и в коя не, както им изнася.
Кой ги кара да я свалят и да се бъркат в други държави?

Интереса клати феса, нали знаеш. :mrgreen:

Аз не им одобрявам месенето на всякъде само казвам, че не виждам как ще свалиш диктатор по мирен начин без кръвопролития.

ПП: Абре тук всички ли са фенове на руснаците - "братушките" де то ни дупят с най-скъп газ, най-скъп и калпав бензин?
 
От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Интереса клати феса, нали знаеш. :mrgreen:

Аз не им одобрявам месенето на всякъде само казвам, че не виждам как ще свалиш диктатор по мирен начин без кръвопролития.

ПП: Абре тук всички ли са фенове на руснаците - "братушките" де то ни дупят с най-скъп газ, най-скъп и калпав бензин?

Обичат трудната любов та и затова всички са фенове :) Стига да споменеш Русия и забелват очи :D
 
От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Интереса клати феса, нали знаеш. :mrgreen:

Аз не им одобрявам месенето на всякъде само казвам, че не виждам как ще свалиш диктатор по мирен начин без кръвопролития.

ПП: Абре тук всички ли са фенове на руснаците - "братушките" де то ни дупят с най-скъп газ, най-скъп и калпав бензин?

Освен на филмите им, на друго не съм им бил голям фен, от политика също не се интересувам,
но този път тази ситуация ме накара да се замисля и да попрочета това - онова и да навържа нещата.
Американците и ЕС просто прекалиха в нахалството си, а сега вече станаха жалки и смешни.
Затова си смених мнението - Путин излезе мъжкар и не им клекна, което ме изкефи на макс.:)
 
От: От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Теб, си те знаем, чи си фен на хамарика и на димукрацията. Сарказма ти е неуместен, тъпите хамериканци де и една крушка не могат си завият имат право да правят войни на всякъде само и само да си продават шибаните уръжия, а русия няма право да си защити нещо което си е нейно! Все-едно да се обявиш против България, ако си поиска Македония? Въобще про-аймериканското мислене е най-голямата грешка която може да направи някой. Това е най-голямата напаст заливала целия свят някога, и много ми е кеф, че в момента бухама му трябва куко, че иначе лошо...
Обичат трудната любов та и затова всички са фенове :) Стига да споменеш Русия и забелват очи :D
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Виц:

Любовницата на Путин си споделя с приятелка:
- Поисках му крем, а той разбрал Крим.
- Сега не смея да му поискам каляска...

:lol: :D
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Много показателно и поучително, какво е истински политик

Видео

Много малка част му пляскаха? каква група са?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ако има война ние сме си изчезнали ... ние в мирно време изчезваме, пък по-време на война просто ще се ускори процеса за нацията...

Аз предлагам да се проведе референдум за присъединяване на България към .......Швейцария! :D

Излишно е да ви говоря за историческите връзки с братския швейцарски народ! :roll:

Вие знаете израза "България е Швейцария на Балканите", обичаме шоколад, умеем да си служим с крави, притежаваме часовникарска точност, имаме пари в банките (и наши и чужди) и ги обичаме много (банките). :p

Идеята ми дойде, когато чух, че Русия ще изравни пенсиите в Крим с руските (т.е. 50% повишение).

Знам, че в Швейцария има силна социална система и подготвят закон, който да гарантира минимален доход от около 2500 долара за всеки. :beer:

Съгласни ли сте? :evil:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ако има война ние сме си изчезнали ... ние в мирно време изчезваме, пък по-време на война просто ще се ускори процеса за нацията...
Няма да има война в БГ в близко бъдеще, защото на никой не му се занимава да има такава тук, то няма нито ресурси, нито нищо:). Много хора се оплакват, че в БГ няма усповия за живот..фактът, че няма конфликти от десетилетия тук е повече от добро условие за живот, а за тези 111к км2 си има всичко - планини, море, да не ги изброявам като някоя учителка по география:). Само където ни държат в лабораторна бедност, май само това е проблема на България:)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Много показателно и поучително, какво е истински политик

Видео

Това видео трябва да го гледта всичките дървени глави с проамерикански полюции
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

За нас е по интересно да видим какво ще измъдрят нашите главочи. Досегашната формула за външна политика - Ние сме със Европа но не и срещу русия, в случая не може да се приложи. Намираме се в абсолютно разчекнато положени, не че ние сефте.
То и през 2-та световна война БГ е била и на двата стола - договор с нацистите и съюзниците, то това май не е прецедент вече:) Абе с други думи, въртиме си задника към всички, които го поискат, но в крайна сметка това май е най-добрата политика за малка държава като БГ, която се намира между чука и наковалнята:). В крайна сметка, политическото торнадо се завъртя на Балканите, но не стигна тук, нали? В този ред на мисли, ще повторя горния си пост, че тук няма да налазят танкове, защото вънншната политика на страна като цяло е добра, но има какво да се направи от към вътрешна, де:)
 
От: От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Теб, си те знаем, чи си фен на хамарика и на димукрацията. Сарказма ти е неуместен, тъпите хамериканци де и една крушка не могат си завият имат право да правят войни на всякъде само и само да си продават шибаните уръжия, а русия няма право да си защити нещо което си е нейно! Все-едно да се обявиш против България, ако си поиска Македония? Въобще про-аймериканското мислене е най-голямата грешка която може да направи някой. Това е най-голямата напаст заливала целия свят някога, и много ми е кеф, че в момента бухама му трябва куко, че иначе лошо...

И ти ли си фен на диктатурата, д'ге?
 
От: От: От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

И ти ли си фен на диктатурата, д'ге?

А ти да не би да си фен на ето тези нови демократи?

Тука плачем за нови заводи и работни места, а тези са егати изродите.:cry:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

То и през 2-та световна война БГ е била и на двата стола - договор с нацистите и съюзниците, то това май не е прецедент вече:) Абе с други думи, въртиме си задника към всички, които го поискат, но в крайна сметка това май е най-добрата политика за малка държава като БГ, която се намира между чука и наковалнята:). В крайна сметка, политическото торнадо се завъртя на Балканите, но не стигна тук, нали? В този ред на мисли, ще повторя горния си пост, че тук няма да налазят танкове, защото вънншната политика на страна като цяло е добра, но има какво да се направи от към вътрешна, де:)


Сегашната ситуация в световен мащаб е показателна и дава много добър отговор защо трябва да имаме силна армия. При наличието на такава и стратегическото ни положение ( географски) шяхме да сме ухажвани доста интензивно и от Русия и от САЩ. Можехме да сме фактор в решаване на конфлитки на Балканите. И ако царя не беше нарязал ракетите СС-23 абе изобщо жалка държава сме...
 

Горе