АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Предлагам Форума да излезем се единна позиция за кризата в Украйна и мерките срещу Русия. Айде ся да ви вида като намирате кусури на парламента и правителството как мислите дали е лесно да се излезе с общо становище
 
Re: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Предлагам Форума да излезем се единна позиция за кризата в Украйна и мерките срещу Русия. Айде ся да ви вида като намирате кусури на парламента и правителството как мислите дали е лесно да се излезе с общо становище

направо да пратим продавачите на фейсбук страници в техните форуми и да им прецакаме икономиката?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Хахаха, добро прпедложение, гласуване на първо четене, без процесуални изказвания
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Западни експерти посочиха защо ЦРУ и САЩ се провалиха в Крим

http://www.blitz.bg/news/article/257572

Четивото е много любопитно и е препоръчително за колегите, които казват, че само статии от руската преса сме давали.:)
Ако американското разузнаване е на нивото, на което говорят американски експерти тук,
направо жива да я оплачеш Америката.:)

Русия показа че не е за подценяване, тези разговори с Аштан и американския посланик с онази противната дето напсува Евро съюза показа че руските технологии не са за подценяване. Дори съм убеден, че са по-добри, просто Русия не тръби и не прави пропаганда.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Цената на газа вече е 480$ , минаха ни : )
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

ух олекна ми .. не е важно аз да съм добре, важно е на вуте да му е зле...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Е, то ние ще го отнесем. Няма Вуте няма Серьожа, всичко е изгода :wink:

Аз последно не разбрах, кой влиза и кой излиза? За учения, за сплашване или просто така на разходка ...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

ух олекна ми .. не е важно аз да съм добре, важно е на вуте да му е зле...

25613.jpg


Нали знаеш, че в Ада край българския казан няма нужда от дявол.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Руснаците няма да се лишат от почивката си, споко. Може да има спад от 5%-7%, но ще се компенсира от други държави.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Руснаците няма да се лишат от почивката си, споко. Може да има спад от 5%-7%, но ще се компенсира от други държави.
Няма, ще отидат в Крим.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Туристи ще има повече, но по-скъсани от миналата година. Плюс за големите хотелски и търговски вериги,производители, вносители и дистрибутори на алкохол, среден пръст за дребния и среден бизнес.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Хахахаха http://www.dnes.bg/world/2014/04/05/gazprom-poiska-ot-ukraina-11-4-miliarda-dolara.221442,2

Другаря Путин не случайно е толкова мразен и толкова обичан. Просто е голям политик каквото и да казват. Не мижитурка като нашите и оня палячо борисов, дето се опитваше да му подражава - да е все в новините, да открива, да закрива, той да дава парите :D
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Искат да са в Европа, ами на им сега европейска цена на газа :) Много правилно.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Във всички случаи ще има намаление на туристопотока както от Руснаци така и от Украинци.
Доколкото се разбира от санкциите предприети от ЕС ще има затруднения във визовия режим за Руснаци. Те като почнат със своите шенгенски истории и ограничения за достъп на граждани извън ЕС става едно мазало. А украинците от сега е видно, че са ударени от сериозна икономическа криза, която ще си окаже своето въздействие.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

В момента има големи размирици в Харков, Донецк и Луганск.
В продължение на няколко седмици правиха митинги с искане за референдум,
но украинските власти не им обръщаха внимание.
Днес четох, че в тези три града са превзели областните центрове,
а на митингите е имало по 15 хил.човека.
В Донецк активистите на Евромайдан били опънали голям банер
на покрива на областната администрация с надпис
"Россия, давай до свидания!", което ядосало митингуващите
и те като завзели администрацията, забили руското знаме.
Каквото и да ни говорят политиците, хората си искат Русия
и срещу волята на мнозинството не е здравословно да се рипа.:)

sparc ме е изпреварил:D
 

Горе