АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Хаха това е добро: „Аз знам стотици начини да изкарам руската мечка от бърлогата й, но не знам нито един начин да я върна обратно. Никога не дразнете руската мечка” – Ото фон Бисмарк.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Нещата си отиват към 3 световна и то заради САЩ. Няма как да не предизвикат война. Няма война = банкрут за $ който скоро ще става за бърсане на задници само. Трябва да започне да се търгува нефт в рубли или злато , а не в $.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Нещата си отиват към 3 световна и то заради САЩ. Няма как да не предизвикат война. Няма война = банкрут за $ който скоро ще става за бърсане на задници само. Трябва да започне да се търгува нефт в рубли или злато , а не в $.

Да се надяваме че няма да се стигне до там, ами САЩ ще фалират без война. Хората не искат война. Също така никое европейско правителство не иска война. Китай не искат война. Най-много САЩ да се опитат някъде да провокират пак, но няма да им се получи вече им знаем номерата.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Докато вие сваляте звезди на Путин в тая тема ето какво мислят руснаците за вас - Руски дипломат: Ще върнем българите с шутове, където им е мястото

Такива са ни държавниците, не виждам нищо странно, след като президентшата ни се прави на евродипломат и раздава такива клалификации, каквито дори травестита меркел не си позволява, като например, че Русия ще ни окупира и ще ни обяви война. Даже малко са ни хранили малко.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Такива са ни държавниците, не виждам нищо странно, след като президентшата ни се прави на евродипломат и раздава такива клалификации, каквито дори травестита меркел не си позволява, като например, че Русия ще ни окупира и ще ни обяви война. Даже малко са ни хранили малко.

Аз също не виждам нищо странно, просто ви показвам какво мислят за вас, докато на вас мед ви капе от устата докато говорите за Русия. Колкото до теб "експерте" ти защо не вземеш да смениш лентата защото последните ти 5 коментара в тая тема започват със "такива са ни държавниците", какво им е на държавниците ни нали в момента управлява про руската партия наследник на БКП?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Докато вие сваляте звезди на Путин в тая тема ето какво мислят руснаците за вас - Руски дипломат: Ще върнем българите с шутове, където им е мястото

Ако от ЕС ни считаха за нормални хора, нямаше да предлагат в записа на руснаците да ни вземат обратно.
Сега и руснаците не ни искат, обаче.
Не виждам на какво се кефиш толкова и какво искаш да покажеш.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Аз също не виждам нищо странно, просто ви показвам какво мислят за вас, докато на вас мед ви капе от устата докато говорите за Русия. Колкото до теб "експерте" ти защо не вземеш да смениш лентата защото последните ти 5 коментара в тая тема започват със "такива са ни държавниците", какво им е на държавниците ни нали в момента управлява про руската партия наследник на БКП?

Aма ти недей ми говори глупости какво са мислели някакви измислени дипломати - ти, докато си виждал руснаци само на снимка и видео - аз цяло лято руснаци виждам и знам какво мислят за нас, така че недей ми обяснявай, че ни мразели или че не ни харесват.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Aма ти недей ми говори глупости какво са мислели някакви измислени дипломати - ти, докато си виждал руснаци само на снимка и видео - аз цяло лято руснаци виждам и знам какво мислят за нас, така че недей ми обяснявай, че ни мразели или че не ни харесват.

Хахха, къде на сънито ли? :D
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

bioz, а евродепутатите какво мислят за нас, щом искат да ни разкарат от ЕС?
Нали изгледа клипа - вземете си обратно българите и румънците предлагат.:-o
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

bioz, а евродепутатите какво мислят за нас, щом искат да ни разкарат от ЕС?
Нали изгледа клипа - вземете си обратно българите и румънците предлагат.:-o

Да, е и? Нищо ново под слънцето това е ясно и на бай драган от село долно уйно - ние сме воденичен камък за ЕС.

Но това да не променя факта, че и също като ЕС и братушките за който се говори само с любоф не на искат? Пуснах клипа с цел отрезвяване( и лека подигравка ) на всички облъчени в темата, Русия не мисли по различен начин за БГ от една Румъния например. Нека сме реалисти!!!
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Днешната новина:


Газпром може да предложи на чуждестранни клиенти да купуват газ за рубли


Газпром проучва въпроса за по-активното използване на рублата в плащанията с контрагенти в чужбина, заяви за в. „Ведомости“ говорителят на компанията Сергей Куприянов . От своя страна “ Газпром нефт “ обсъжда прехода от долари в евро при износ. Според изпълнителния директор Александър Дюков, 95 % от клиентите са съгласни с това.

Плащанията в евро са резервен вариант, той е проучен от управлението на „Газпром нефт“ в случай на нови санкции на САЩ , поясни Дюков.

“ Но аз не съм готов да кажа, че може да се осъществи това и всичко да мине напълно безболезнено и без загуби „, – добави той.


Битката продължава, а дали ще има война?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Донецка област обяви, че се отделя от Украйна и създава Донецка народна република.
Гласували са единодушно всички областни представители.
Благодарили са на войските на Беркут за подкрепата.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Май ще има военни действия в Донецк.
Турчинов - нелегитимният президент на Украйна е изпратил войска в Донецк
за антитерористична акция, т.е смята хората по митингите за терористи.
Днес е кацнал самолет - гледайте видеото.
Преди това Турчинов официално се е обявил против всякакви референдуми.
В Донецк такъв са назначили около 11 май.
От своя страна жителите на Донецк са поискали помощ от Путин.:rolleyes:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Недейте да говорите че Руснаите не ни искали. Това че някой някъде нещо казал няма никакво значение. Важно е какво мислят обикновенните хора един за друг, аз със Руснаци се разбирам перфектно и знам че те уважават Българите. Смятат ни за братски народ, имат ни доверие също. Какво по важно от това? Само който има контакт с Руснаци може да коментира темата. Останалите, които само четат в интернет и гледат телевизия имат изкривено мнение. Никой да не се обижда, знам че няма как човек да знае и да разбира от всичко и е нормално да си съставя мнение за много неща от мнението на медиите.
Пак повтарям, който общува с образовани Руснаци, знае за какво говоря.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Недейте да говорите че Руснаите не ни искали. Това че някой някъде нещо казал няма никакво значение. Важно е какво мислят обикновенните хора един за друг, аз със Руснаци се разбирам перфектно и знам че те уважават Българите. Смятат ни за братски народ, имат ни доверие също. Какво по важно от това? Само който има контакт с Руснаци може да коментира темата. Останалите, които само четат в интернет и гледат телевизия имат изкривено мнение. Никой да не се обижда, знам че няма как човек да знае и да разбира от всичко и е нормално да си съставя мнение за много неща от мнението на медиите.
Пак повтарям, който общува с образовани Руснаци, знае за какво говоря.


Рядко точен коментар! Поздравления!
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Май ще има военни действия в Донецк.
Турчинов - нелегитимният президент на Украйна е изпратил войска в Донецк
за антитерористична акция, т.е смята хората по митингите за терористи.
Днес е кацнал самолет - гледайте видеото.
Преди това Турчинов официално се е обявил против всякакви референдуми.
В Донецк такъв са назначили около 11 май.
От своя страна жителите на Донецк са поискали помощ от Путин.:rolleyes:

Няма страшно тези вежливите и те може да кацнат скоро

aKHDZpMI2-U.jpg
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Докато вие сваляте звезди на Путин в тая тема ето какво мислят руснаците за вас - Руски дипломат: Ще върнем българите с шутове, където им е мястото

Казали са го заради призива на Плевнелиев за по големи евро санкции към Русия и това че румънското правителство гласува увеличаване на американските военни части на тяхна тяхна територия, ето за това е станало въпрос и за нас и комшиите румънци
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Интересно ми за какво са говорили представителите на Нато, и защо темата се крие. Тия политици ако не се вземат в ръце, голям таралеж ще ни вкарат в дупето.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Излезе официално заявление от МИД на Русия

https://www.facebook.com/MIDRussia/posts/475475109218602?stream_ref=10

В него се иска Украйна да спре подготовката за въоръжени действия.
В операцията по потушаване протестите на жителите били включени
150 американски специалисти от частната военна организация «Greystone»,
преоблечени в униформи на бойци от подразделението «Сокол».
 

Горе