АЛТЕРНАТИВИ на Adsense

brad1985

New Member
Пускам темата за споделяне на алтернативни рекл.мрежи, които приемат издатели от БГ.
На фона на последните събития и теми явно ще имаме нужда от план Б.
Споделете впечатления за първите 3 мрежи от ТОЗИ списък.
 
От: АЛТЕРНАТИВИ на Adsense

Аз имам регистриран акаунт в Bidvertiser, който никога не съм ползвал и не съм слагал техни реклами.
Преди няколко дни получих това писмо от тях:
We are happy to announce that starting March 2010, BidVertiser will be paying its publishers additional revenue - "Conversion Bonus" revenue.
So far, we have been paying the traditional CPC for each valid click, but from now on - publishers with high quality traffic that generate actual leads and revenue for our advertisers, will enjoy an additional Conversion Bonus at the end of each month, as part of the scheduled payment.
The Conversion Bonus payment will be listed as a separate row in your standard monthly payment report.
Now, more than ever, quality of traffic makes a difference - a huge difference. Publishers with high quality traffic (meaning, clicks that also generate conversions) will enjoy an additional revenue that in many cases - may even be higher than the traditional CPC revenue.
In order to enjoy this new Conversion Bonus, keep the BidVertiser Ads running on prominent spots (above the fold) on your website and make sure to use our most popular ad formats:
728x90
160x600
300x250
120x600
468x60
336x280

We look forward to apply the new Conversion Bonus in your upcoming payment!
 
От: АЛТЕРНАТИВИ на Adsense

тва за бг сайтове бива ли го?

Това за нищо не го бива май.
 
От: АЛТЕРНАТИВИ на Adsense

тва за бг сайтове бива ли го?
Първите 2 приемат сайтове и блогове от БГ.
Друг е въпроса дали имат рекламодатели на бг език.
В интерес на истината не видях някъде да пише, че не плащат редовно, дори и в 1-2 много стари теми в този форум.
 
От: АЛТЕРНАТИВИ на Adsense

Няма алтернатива на AdSense, която да плаща на клик толкова, колкото AdSense.

Обаче има алтернативи, които плащат за действие. Казват им афилиейт програми или CPA.
 
От: АЛТЕРНАТИВИ на Adsense

BidVertiser

Тези ги пробвах преди време имат възможно най скапаните реклами с хилада зора окло 40 дена им вла4их рекламите в един момент цяла седмица нямах и цент събран.Цялата сума която заработих беше 21$ и някви центове и 2 дена преди да ми ги платят по пейпал ми изпратиха съобщение 4е акунта ми е блокиран поради това 4е съм си кликал на рекламите.Най интересното беше 4е продължиха да ми спамят пощата и да ме канят като рекламодател с тези 20$ дето дават за бонус.Така 4е внимавайте с тях!
 
От: АЛТЕРНАТИВИ на Adsense

Няма алтернатива на AdSense, която да плаща на клик толкова, колкото AdSense.

Обаче има алтернативи, които плащат за действие. Казват им афилиейт програми или CPA.
Това е ясно, че няма ppc алтернатива на Adsense.
Иначе мнооого сайтове, които са си направили списъци или пишат за пари в интернет няма да ползват Adsense в сайтовете си:)
/Коментара за реф.линкове в ревютата ще го пропусна./
Само дето почти всички рекл.мрежи искат сайтове на англ.език или us трафик.
CPA за бг сайтове, такива има ли ?
 
От: АЛТЕРНАТИВИ на Adsense

В случай, че няма CPA за български сайтове можете да се договорите директно с някой търговец да направите сайт и за всички поръчки през този сайт да ви плаща комисионни. Мисля, че това е най-изгодния вариант. Обаче трябва да инвестирате в търсене на подходящ търговец и изграждане на професионален сайт.

В краен случай може само да си организирате търговията от оптимизацията за търсачки до обслужването на клиентите :)
 
От: АЛТЕРНАТИВИ на Adsense

Ооо, Happy, къде отиде темата с това...
Става въпрос човекът Х с какво да замени Ads при готови бг сайтове, защото така ще стане в най-скоро време май.
Тук май се разсъхват нещата за бг сайтове ?
Аз освен ADBRITE И BIDVERTISER и като изчетох незнам си колко FAQ на други програми, друго не намерих.
 

Горе