АНОНИМНИТЕ ХАКНАХА САЙТА НА МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ

От: АНОНИМНИТЕ ХАКНАХА САЙТА НА МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ

Не искам да се изказвам против тия пичове, обаче това което правят е безсмислено. Каква е целта? Да оставим на страна, че за мен това не е хакване, бих искал да видя един истински дефейс на такъв сайт, както го правят другите анонимни отвъд океана. Имам чувството, че нашите са просто събрани хора от кол и въже, които не разбират много, обаче са си купили по един впн, сложили са си по една програмка написана от някой и флудят.
 
От: АНОНИМНИТЕ ХАКНАХА САЙТА НА МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ

Не искам да се изказвам против тия пичове, обаче това което правят е безсмислено. Каква е целта? Да оставим на страна, че за мен това не е хакване, бих искал да видя един истински дефейс на такъв сайт, както го правят другите анонимни отвъд океана. Имам чувството, че нашите са просто събрани хора от кол и въже, които не разбират много, обаче са си купили по един впн, сложили са си по една програмка написана от някой и флудят.

аМииииии............ Да. В общи линии това са нашите Анонимни.... Просто начина по който "вербуват" членове издава, че и по-напред няма да е нещо съществено.
 
Абе и на мен не са ми ясни целите им, но какво да се прави. Може сега да искат само да ги забележат и да видят, че са сериозни хора и техния глас трябва да се чува. Все пак когато не те взимат на сериозно е малко да се доказваш, преди да претендираш за нещо. ;)
 
От: АНОНИМНИТЕ ХАКНАХА САЙТА НА МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ

Каквато ни държавата, такива ни и "Анонимните".
 
От: АНОНИМНИТЕ ХАКНАХА САЙТА НА МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ

В крайна сметка допълнителен повод за господата да си оправдават разходи от по 6м лв за подобряване на сайтовете си.
 
От: АНОНИМНИТЕ ХАКНАХА САЙТА НА МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ

В крайна сметка допълнителен повод за господата да си оправдават разходи от по 6м лв за подобряване на сайтовете си.

Сега сигурно ще платят още 1 милион за оправянето на сайта...
 
От: АНОНИМНИТЕ ХАКНАХА САЙТА НА МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ

Най-интересното е, че DDoS не е престъпление :) До сега не съм чул да има осъден за ддос атака в България.
 
От: АНОНИМНИТЕ ХАКНАХА САЙТА НА МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ

Имам чувството, че нашите са просто събрани хора от кол и въже, които не разбират много, обаче са си купили по един впн, сложили са си по една програмка написана от някой и флудят.

Че то такива са хакерите по целия свят, като изключим истинските, които крадат пари, информация за банкови карти и т.н. Лидерът на едно от подразделенията на Анонимните, който го сгащиха преди време в щатите, се оказа трайно безработен търтей, живеещ отдавна на социални помощи. Изпял е на полицията всичко, което знае. В по-голямата си част обаче Анонимните са тийнове с много свободно време и малко акъл. То няма и как да е по друг начин.
 
От: АНОНИМНИТЕ ХАКНАХА САЙТА НА МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ

Истинския хакер за мен не е този който може да спре сайта за няколко минути, а примерно този който може да краде данни отвсякъде.. примерно да източва пари от банките.. ако е за доброто на хората, да краде важни данни от различни места и да ги публикува за да видят всички.. или да свали и изтрие някой сайт, завинаги повече да няма възможност да се оправи.. нещо като wikileaks
 
От: АНОНИМНИТЕ ХАКНАХА САЙТА НА МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ

Бразилският анонимен, който смъкна godaddy беше направил точно това - беше гепил някакви бд от тях и им беше дефейснал сайта + ддос от която изгубиха милиони или милиарди.
 
От: АНОНИМНИТЕ ХАКНАХА САЙТА НА МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ

Не знаех, че анонимните са сбирщина келеши от фасебука. хахаха
 
От: АНОНИМНИТЕ ХАКНАХА САЙТА НА МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ

Точно поради тези хакерски атаки хората им обърнаха внимание и поради това внимание станаха масовите успешни протести в цял свят. По точно протестите срещу ACTA, SOPA и PIPA ли какво беше последното.. Гътането на подобен сайт събужда патриотическият дух на повечето хора.
За разлика от някой хора ТЕ действат и резултатите са на лице. Началото трябва да започне от някъде. :)
 
От: АНОНИМНИТЕ ХАКНАХА САЙТА НА МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ

След като часове тази сутрин сайтът на Министерския съвет се оказа недостъпен и последваха съобщения, че е хакнат, от пресслужбата на кабинета обявиха, че интернет страницата е блокирала, а не е хакната.

В сайта не може да се влезе от днес сутринта, защото много хора се опитват да го направят едновременно и той блокира, казаха от Министерския съвет. От там уточниха, че екип от ИТ-специалисти работи по проблема.

:lol: :lol: :lol: :lol:
 
Re: От: АНОНИМНИТЕ ХАКНАХА САЙТА НА МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ

:lol: :lol: :lol: :lol:
То това не е смешно....за плач е. Много голям интерес, че и Дос атака се е получило. Не знам какви хора са наети за IT специалисти, но това ме разби и мен. :D :D :D
 
От: АНОНИМНИТЕ ХАКНАХА САЙТА НА МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ

Ами какъвто кабинета, такива и наетите обслужващи.
Някой да назначава на държавна хранилка компетентни, знаещи и можещи?
За заплатите, които предлагат, кой компетентен, знаещ и можещ би се кандидатирал?
И в пресслужбата са назначени хора, които да обслужват кабинетните хора, а не кабинета. :(
 
От: АНОНИМНИТЕ ХАКНАХА САЙТА НА МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ

За съжаление се случват такива неща.
 
От: АНОНИМНИТЕ ХАКНАХА САЙТА НА МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ

За съжаление се случват такива неща.
Е как за съжаление бре, нали и ти трябва да ядеш :p:lol:
 
От: АНОНИМНИТЕ ХАКНАХА САЙТА НА МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ

С цена от 18 стотинки на ден за проверяване на сайт дали е онлайн на всеки два минути ? Сигурно се шегуваш :)
 
От: АНОНИМНИТЕ ХАКНАХА САЙТА НА МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ

С цена от 18 стотинки на ден за проверяване на сайт дали е онлайн на всеки два минути ? Сигурно се шегуваш :)
Умря циганката дето те хвалеше :clap::-o
 

Горе