АПИ търси IT-спец - заплата 510 лв.

Абе папагал неизмътен, колко пъти да ти набивам в гладкия кортекс, че не съм програмист?!? Стената зад тебе го разбра, ти обаче не вдяваш.
Измътен съм си, за разлика от теб. Ако не схващаш “тънкия” намек, значи наистина си много зле. С каквото и да се захванеш, все тая... пълен провал
 
Измътен съм си, за разлика от теб. Ако не схващаш “тънкия” намек, значи наистина си много зле. С каквото и да се захванеш, все тая... пълен провал
На блинки хубавеца!
 
тъжно за сертифицираните специалисти в България и за работодателите. Пусни една сонда в LinkedIN да направиш съпоставка.
Безкрайно си прав, но сравнението е подобно на лекар в спешното в Брацигово (примерно) и лекар в Осло (Норвегия) ...
 
Кво излиза? Че има хляб в ITIL сертификатите ли?
Има, даже по много евро програми има изискване за такива специалисти. Граждански договори колко щещ, само името ти да фигурира във ведомостта.
 
Измътен съм си, за разлика от теб. Ако не схващаш “тънкия” намек, значи наистина си много зле. С каквото и да се захванеш, все тая... пълен провал
измътен си по твоите критерии. По общоприетите си още едноклетъчно. btw Нямам спомен лично да съм отговорен за нечий провал. Не знам от къде си ги съчиняваш такива.
 
Последно редактирано:
Форумен трол, с 8-и клас завършен след няколко опита, 0 сделки във форума и нито 1 полезно изказване...

Но пък с различни форумни имена (uphero, sky) и един и същ маниер на общуване. Всъщност, не си прав за сделките във форума. Черната тъма е пълна с негови търговски успехи, освен ако Блинки не ги е поразчистил.

п.с. Сега чакам туловското говедо Ивайло да ревне как нямам един пост по темата на форума, :)
 
Кво излиза? Че има хляб в ITIL сертификатите ли?
Изчакай, скоро излиза ITIL 4
Самото сертифициране е лесна работа (40 въпроса и вече си в бизнеса). Ако не си в ИТ, неща като ITIL/ITSM не ти трябват, ама хич.
А дали има хляб - даже и бобец има. Комбинирай го с едно PMP (мен ако питаш - по-добре PRINCE II) и вече имаш добра тежест на пазара.
 
Но пък с различни форумни имена (uphero, sky) и един и същ маниер на общуване. Всъщност, не си прав за сделките във форума. Черната тъма е пълна с негови търговски успехи, освен ако Блинки не ги е поразчистил.

п.с. Сега чакам туловското говедо Ивайло да ревне как нямам един пост по темата на форума, :)
Аз тебе си те обичам. Що така ме обиждаш :(
 
Аз тебе си те обичам. Що така ме обиждаш :(

Теб??? Погрешна интерпретация на казаното, любов моя. :)

ха, сега виждам, че вместо "тема" съм написала "тъма" - случаеност??
 
Теб??? Погрешна интерпретация на казаното, любов моя. :)

ха, сега виждам, че вместо "тема" съм написала "тъма" - случаеност??
Значи още се обичаме.:cool: Ами пояснявай кой Ивайло, че за един час от кокошка на говедо да стана ми дойде повече
 
За по голяма подиграфна не бях чувал скоро, не знам какви хора ги измислят тези работи
 
Абе папагал неизмътен, колко пъти да ти набивам в гладкия кортекс, че не съм програмист?!? Стената зад тебе го разбра, ти обаче не вдяваш.
До колкото помня си сис админ? И обичаш много оръжия.
 
До колкото помня си сис админ? И обичаш много оръжия.
Тихо сега, че cross-а ще съчини нещо и по тоя повод.
 

Горе