АТАКА предаде избирателите си и България!

От: Re: АТАКА предаде избирателите си и България!

И да спорите и да не спорите, мандалото хлопна.
Честит ви учебник по майчин език.

Точно това са националните интереси които защитава волен, смятай каква свята кауза има.. ако не беше трагично можеше всички да се смеем с глас...
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Не им ли стана ясно, на избирателите на ДПС и Атака, че двете партии са комбина, набирайки избиратели именно заради уж привидната вражда помежду си, докато сега стана ясно, че Атака си подкрепя ДПС, макар и да го отричат.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Когото лидерът на партията за която си гласувал, подмени твоя вот. Когато приказва едно, а върши друго. Когато властта е самоцел, и се постига чрез заблуда на собствените ти избиратели, не търси вината у мен. Съжалявам, ако се случи на мен, ще бъда повече от бесен.


Поста ми не беше към теб точно..
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

rombeca ти си много, ама много заблуден кон с капаци. По-добре си пий млякото и си трай там. Никой не парадира с омразата към турците, а човека иска да защити националните интереси, ама ти си ограничен ЛУМПЕН и не можеш да го осъзнаеш. Крий се в дупчицата и мишкувай

Кой обяви преди няколко дена, че няма да подкрепи противоконституционна партия бе кретен?
Абе аз си знам, че ви е къса паметта, ама чак път толкова...

Ама те и такива го подкрепят де.... мозък нула... набий му в главата няколко изречения да си ги повтаря и това му стига. Маймуните имат повече интелект - учат се от грешките си.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

И ако беше гласувал "против" какво щеше да стане? Нови 2-3 месеца за подготовка на избори. Служебно правителство, което нищо не може да прави и да промени. Цените на тока ще се надуят, плащанията към бизнеса няма да се осъществят, бавят се парите по програмите за социалните помощи, батака става все по-голям. Какво искаше да направи? Да продължава да бъде идиот като Тиквата ли и да се бори за още и да ламти за власт? Човека реши да види какво ще направи правителството и това, че ги е подкрепил в момента, не означава, че няма да бъде опозиция. Осъзнай се малко и си отвори очите!
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

И ако беше гласувал "против" какво щеше да стане? Нови 2-3 месеца за подготовка на избори. Служебно правителство, което нищо не може да прави и да промени. Цените на тока ще се надуят, плащанията към бизнеса няма да се осъществят, бавят се парите по програмите за социалните помощи, батака става все по-голям. Какво искаше да направи? Да продължава да бъде идиот като Тиквата ли и да се бори за още и да ламти за власт? Човека реши да види какво ще направи правителството и това, че ги е подкрепил в момента, не означава, че няма да бъде опозиция. Осъзнай се малко и си отвори очите!

Хахах, разбира се че ще бъде опозиция то това му е ролята. Ще бъде опозиция до тогава докато на турците не им потрябва пак 1 глас, познай тогава кой ибрикчия първи ще се претече на помощ. Свали ги тия розови очила малко и погледни реално на нещата !!!
 
Re: От: АТАКА предаде избирателите си и България!

И ако беше гласувал "против" какво щеше да стане? Нови 2-3 месеца за подготовка на избори. Служебно правителство, което нищо не може да прави и да промени. Цените на тока ще се надуят, плащанията към бизнеса няма да се осъществят, бавят се парите по програмите за социалните помощи, батака става все по-голям. Какво искаше да направи? Да продължава да бъде идиот като Тиквата ли и да се бори за още и да ламти за власт? Човека реши да види какво ще направи правителството и това, че ги е подкрепил в момента, не означава, че няма да бъде опозиция. Осъзнай се малко и си отвори очите!

Не знам защо, но имам чуството че при служебното правителство нещата в държавата вървяха най-добре в сравнение с последните години, не само последните 4 а доста повече.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

И ако беше гласувал "против" какво щеше да стане? Нови 2-3 месеца за подготовка на избори. Служебно правителство, което нищо не може да прави и да промени. Цените на тока ще се надуят, плащанията към бизнеса няма да се осъществят, бавят се парите по програмите за социалните помощи, батака става все по-голям. Какво искаше да направи? Да продължава да бъде идиот като Тиквата ли и да се бори за още и да ламти за власт? Човека реши да види какво ще направи правителството и това, че ги е подкрепил в момента, не означава, че няма да бъде опозиция. Осъзнай се малко и си отвори очите!

Ти смяташ ли, че сега няма да стане същото? Тока ще се повиши. Парите за социалните помощи, ще ги вземат на заем, който пак ще плащаме ние. Батака си е батак. Никой не може да го оправи.

Въпроса беше, защо твоя човек говори едно а прави друго? И заслужава ли си да го подкрепяте?

И стига с тая Тиква. Всичките са един дол дренки, ама вие се палите и ги защитавате.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Ако беше гласувал против Волен :
Бойко Борисов към Орешарски: Нашата врата като партия е отворена, когато пожелаете можете да разговаряте с мен или хора от ГЕРБ. Ако се обадите и ви откажа, кажете го от трибуната, че не съм си удържал думата, завърши Борисов.

Сладка е властта, всеки я иска :) ... Как беше лафа: "Ако изборите променяха нещо щяха да ги забранят." Цялата работа ми се струва на един голям цирк.

Иначе:
- Волен опита да легитимира "Атака" в Европа подавайки ръка на ДПС
- Никой от избраниците не иска предсрочни избори
- Много важно е Тиквата да си стегне редиците и да направи силна и градивна опозиция (в което се съмнявам)
- Орешарски макар и от популизъм да "поотпусне каишката" стегнала бизнеса.
- Да не се отпускат левите У лево (но има нужда от подобряване на соц. политика и реформи в пенсионното осигуряване и здравеопазването)
- ДА СЕ ДАДЕ ДОСТЪП НА ОБИКНОВЕНИЯ ПРЕДПРИЕМАЧ ДА РАБОТИ С ЕВРОФОНДОВЕТЕ БЕЗ ДА МУ ИСКАТ КОМИСИОННИ И РУШВЕТИ!


И още ама ме мързи да пиша..
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Защитавам го, защото само той има добри идеи и цели. Ако подкрепи турците за поне 1 проектозакон ти обещавам, че ще се откажа от АТАКА, но ако продължи да си върши работата - ти ще спреш да мрънкаш? Съгласен ли си?
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Защитавам го, защото само той има добри идеи и цели. Ако подкрепи турците за поне 1 проектозакон ти обещавам, че ще се откажа от АТАКА, но ако продължи да си върши работата - ти ще спреш да мрънкаш? Съгласен ли си?

Добре казано, дано не се уака още повече Сидеров, че подкрепи ли ДПС за някой техен закон е аут от политиката и жалко за избирателите му
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Защитавам го, защото само той има добри идеи и цели. Ако подкрепи турците за поне 1 проектозакон ти обещавам, че ще се откажа от АТАКА, но ако продължи да си върши работата - ти ще спреш да мрънкаш? Съгласен ли си?

Пътят към ада е постлан с добри намерения.
Преди избори, всички декларират добри идеи и цели. А после?
Сега обаче е по сложно. За БСП+ДПС няма значение вече дали ги подкрепя. И да гласуват против Атака+ГЕРБ (което не ми се вярва) пак правят 120 гласа. И какво става - пат. Не могат и да ги свалят вече, ако се усерат (а това ще стане вЕрвайте ми).

Страх го беше, да не предизвика нови избори защото след последните му изцепки, щеше да загуби няколко места. Това е.

И няма да спра да мрънкам. Не обичам и уважавам хора, които си менят мнението, позициите и възгледите заради облаги и/или партийни, "национални" и други интереси.
Това включва всички политици де.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Колеги, моля ви, не се обиждайте лично, избягвайте да се нападате лично. Не използвайте цинизми и други обидни определения. Все пак нека да запазим добрия тон на форума и да се получи конкструктивна дискусия с ясни факти. Няма нужда да спорите помежду си и да се нападате един друг. Всички имаме една цел, не е нужно да се обиждаме. Опитайте се с нормална дискусия без нерви да говорите. :D
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Евалата на Волен - Доказа че става за държавник постави партийните интереси след държавните

Има моменти в живота когато трябва да се правят жертви и той я направи лично а не мишкарски обявявайки че еди кой си негов депутат се е отцепил и ще подкрепи коалицията.

Преди четири години когато подкрепи правителство на ГРОБ що не ревахте - Самият ББ на няколко пъти хлипа по телевизията че ако го поканели от БСП и ДПС щял да ги подкрепи и да им даде няколко депутата само и само да оттърве кожата.

Волен много добре разбира че ГРОБ е туморът в българската политика който трябва да бъде изрязан на време преди да се е разпространил тотално и жертва част от подкрепата си в името на България.

Герберастите сега ще вият на умряло защото много скоро ще почнат да им излизат кирливите ризи и тогава ще разберете защо го е направил.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

...че ГРОБ е туморът в българската политика...

Останалите са супер. Честни, почтени, никога не са крали, никога не са правили обръчи от фирми, никога не са взимали подкупи, комисиони за "консултантски" услуги, никога не са лъгали, винаги са изпълнявали казаното от тях, никога не са поддържали чужди интереси, не са гледали собственото си благоденствие преди държавното (народното) и т.н.

Да се слави името им, во век и веков амин.

Преди малко гледах Станишев. Речта му беше нещо средно между тая на царчето (някой помни ли го), и на Бойко от преди 4 години.
С една дума: Нищо не се е променило.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Ромбоец ти не можеш да направиш май разлика между дребен джебчия и мародер - Всички крадът в цял свят е така иначе нямаше да се занимават, разликата е че ГРОБ освен че краднат в особено големи размери и вредят след тях държавата е опоскана като след нашествие от скакалци бизнеса е убит демокрацията е смачкана - просто не може да ми го побера главата как може нормален човек да иска да се повтори този кошмар отново.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Сидеров: Аз осигурих кворум, но ”Атака” няма да подкрепи кабинета
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Добре направиха атака - какво очаквахте вие? Нови избори и какво? пак същите резултати! Време е да започне да се работи.
Успех на новото правителство - сигурен съм,че Орешарски ще извлече полезни неща от Сидеров.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Евала Волен ефенди, машала.

Останах потресен, когато разбрах, че краен националист подкрепя етническа партия създадена за да разединява държавата ни и да разпалва етническо напрежение. Точно Сидеров, който вечно е бил против тях. Е те такава простотия само в нашата мила държава може да стане.

Вече кой каквото и да си говори и да защитава Сидеров, ще изглежда комично и смешно. Големият борец, националист и милеещ за родината. Ама вие сериозно ли?

пс. Изключително ми е тъжно за децата ми, които ще растат в тази държава с такива управници. Избирани от цигани, пенсионери и фанатици. :(
 
  • Like
Реакции: Rock
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Сидеров: Аз осигурих кворум, но ”Атака” няма да подкрепи кабинета

Т.е. - шизофренично поведение.
 

Горе