АТАКА предаде избирателите си и България!

От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Т.е. - шизофренично поведение.
Не мога ти дам + ряпа

Aз като говорих преди вие не та не :D
Само едно нещо не разбрах, мразим ББ че е самосиндикален, а Волен същия каквото един каже то е закон :)

Иначе много ми е жал за продадените националните интереси на всички гласували за Атака. Вижда се, че политиката защитава само свои интереси. Ако искаше защити национални интереси, нямаше осигури кворум и дори и да имаше трябваше НЕ да гласуват, но ...
 
  • Like
Реакции: Rock
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

НАПЪЛНО ЗАСТАВАМ ЗАД БИАРОО (БРАТЛЕ, НЕ СИ САМ!!!!) И ВСИЧКИ, КОИТО ДАДОХА ГЛАСА СИ НА АТАКА!!! НЕ СА ВИНОВНИ ХОРАТА, ГЛАСУВАЛИ ДОВЕРИЕ, ЧЕ ПАРТИЙНИТЕ ХОРА СЕ ОКАЗАХА БОКЛУЦИ!!!
И да ви контрирам, мама ви проста - ВИЕ ЗАЩО ГЛАСУВАХТЕ ЗА БСП, А?! КРЕТЕНИ?! ЗАЩО ОСИГУРИХТЕ ТОЛКОВА ГЛАСОВЕ НА БСП, СЛЕД КАТО ТЕ СА ТЕЗИ, КОИТО ВИНАГИ СА БИЛИ И ВИНАГИ ЩЕ БЪДАТ С ДПС?!! ЗАЩО ПОДКРЕПИХТЕ БСП?? ЗАЩО ПОДКРЕПИХТЕ ДПС?! НИЕ СМЕ ГЛУПАВИ, ЧЕ СМЕ ПОДКРЕПИЛИ АТАКА, А ВИЕ КАКВИ СТЕ БЕ, НЕЩАСТНИЦИ?!

Напълни се с лайна тоя форум, ей!! Куул и Блинки да вземат да направят една чистка и без това повечето хора с нищо не допринасят и не са допринесли...
Поздравления на всички, които са гласували за БСП и ДПС - да ви е честито и ФОСТАТА!!!
 
  • Like
Реакции: Rock
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

И да ви контрирам, мама ви проста - ВИЕ ЗАЩО ГЛАСУВАХТЕ ЗА БСП, А?! КРЕТЕНИ?! ЗАЩО ОСИГУРИХТЕ ТОЛКОВА ГЛАСОВЕ НА БСП, СЛЕД КАТО ТЕ СА ТЕЗИ, КОИТО ВИНАГИ СА БИЛИ И ВИНАГИ ЩЕ БЪДАТ С ДПС?!! ЗАЩО ПОДКРЕПИХТЕ БСП?? ЗАЩО ПОДКРЕПИХТЕ ДПС?! НИЕ СМЕ ГЛУПАВИ, ЧЕ СМЕ ПОДКРЕПИЛИ АТАКА, А ВИЕ КАКВИ СТЕ БЕ, НЕЩАСТНИЦИ?!
!!!

Тук защитниците на БСП са малко. То 70% от поддръжниците на БСП са цигани и пенсионери, които не присъстват (все още) във форума.
 
  • Like
Реакции: Moko
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Ако нямаше кворум, кво щеше да стане
Пък ако гласуват против и проекто кабинета на Орешарски, кво следва

Или избори до дупка, това ли е решението?
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

По-добре избори до дупка, отколкото нови 4 години агония, не мислиш ли?
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

По-добре избори до дупка, отколкото нови 4 години агония, не мислиш ли?

Още довечера на протести, това мисля аз!! За другите не знам...
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

И на следващите избори кой мислехте, че щеше да спечели? Отново ГРОБ щот щяха да хвърлят всичките си средства за купуване на гласове. Осъзнайте се малко. От нови избори никой няма изгода. Относно служебното правителство, което "било най-добре" - та кое да му е зле, като не прави нищо. Малко сладки приказки, някой друг лев и никаква отговорност. Трябва да се даде шанс на Ореха и да се види какво ще направи, пък ако няма промяна, то със сигурност ще има масови протести и нови избори.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Ако нямаше кворум, кво щеше да стане
Пък ако гласуват против и проекто кабинета на Орешарски, кво следва

Или избори до дупка, това ли е решението?

Има и друг виариант ама от там няма да дойдат кинти - подкрепя кабинет борисов и така остава чист през избирателите, но той си избра турците машала..

v8XVWn4.jpg
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Сега имам интересен въпрос към всички фенчета на Боленчо, какво ще стане след 1 седмица като се гласува кабинета.

А) Атака няма да се регистрират отново и ще подкрепят скрито, като мишки БСП и ДПС
Б) Ще кажат НЕ и ще има бързи нови избори
В) Ще кажат ДА

аз мисля, че А ще стане. Много ще се радвам ако кажат НЕ!

Това е песен за всички патриоти обичащи родината и отечеството си.
[video=youtube;Hx5oNXm2Ztw]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Hx5oNXm2Ztw[/video]
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Ако нямаше кворум, кво щеше да стане
Пък ако гласуват против и проекто кабинета на Орешарски, кво следва

Или избори до дупка, това ли е решението?

Какво ти говорих лично на теб миналата седмица, ти беше заслепен.
Имаше няколко избора, а те избраха най-продажния

Абе я да питам ние за какво гласувате бе, да е*а мамка му? Гласуваме за тези да ни защитават интереса и да са в батака без значение, но да взимат решение и да гласуват - а не да не се регистрират. Това какво е - Атака просто трябва се забрани - партиите са там да гласуват не да лаят и да мишкуват.

Сори ако съм краен, ама истината е такава - някой продаде интереси на национално ниво и предаде идеята на нашите гласове, ако е така то по-добре да няма партии щом няма да гласуваш.

Не знам с какви очи ще гледа Волен хората си, просто максимата се повтаря - НАРОДА ДА ГО ДУХА!
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Статуквото се запазва, как им светнаха личицата, като им гласуваха кабинета ;)

Единствения начин да махнем статуквото са нови избори. Иначе добро впечатление ми направи министърката на здравеопазването.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Статуквото се запазва, как им светнаха личицата, като им гласуваха кабинета ;)

Единствения начин да махнем статуквото са нови избори. Иначе добро впечатление ми направи министърката на здравеопазването.

А на мен онази дето ще ме кара уча майчин език :evil:
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

А на мен онази дето ще ме кара уча майчин език :evil:

Аз предлагам да учат майчин език само тези дето са гласували за бсп и дпс !!!!!
 
Абе който гласувал, гласувал - дет се вика "кака Мара се ожени".

Сега да се хващаме да работим здраво, че 1 милион цигани на нас чакат.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Аз пък да ва и*ба всичките писали в темата,затова бях против секцията за политика.
Уж сме интелигентни и големи хора а какви глупости се изписаха в темата не е истина.
От тук нататък решението е едно - БАН за авторите на политически теми!
И не ми казвайте, че най-лошата неграмотност била политическата, това важи за белите държави, но не и за тук в България
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

По-добре избори до дупка, отколкото нови 4 години агония, не мислиш ли?

Ами мисля, че няма да се оправим, щото петдесет процента от българите въобще не гласуват и са пълни нихилисти, а пък националистическия вот е толкова разпокъсан
Ето защо имат шанс комунистите и дупесарите да направят правителство, всички негласували и гласували за малки партии също имат вина

Гласувах за АТАКА и днес не им харесвам поведението, но какво могат да направят всъщност
Имаме три партии в Парламента, като едната има 120 мандата, това е постоянната коалиция на БСП и ДПС
Герб са с 97, а АТАКА с 23 мандата
И какво очаквате да направи АТАКА? Нито може да подкрепи едните, нито другите и не искат отново избори
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Аз съм убеден, че повечето тука, които плюят дори не са гласували. А като не гласуваш ще си траеш, защото точно това е грешката на всички българи. Всеки си вика "аз няма да гласувам, щот всички са еднаки", а после почваш да плюеш и да изискваш. Като не си дал, няма и да искаш!
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

И двете партии - ДПС и Атака трябва да бъдат забранени,
защото са партии единствено на етническа основа,
нещо, което е недопустимо в уважаващите себе си бели държави.
Като чета някои постове в тази тема, направо се чудя какви цинизми пишат някои от вас.:shock:
Какво толкова се палите, не ви ли беше ясно отпреди, че всичките пеят в един хор?!
Сега стана като в оня лаф - "Пляснали с ръце и се прегърнали" и маските най-сетне паднаха.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Сериозно ли някой вярва, че чрез процедурни хватки малцинството в парламента може да попречи на мнозинството да си избере правителство? Как може да има толкова наивни хора. Всеки си има пристрастия, но в крайна сметка е редно да управлява коалицията с най-много депутати. Днес ако няма кворум ще пробват утре, вдругиден и т.н. Така може да се продължи месеци наред, докато не започне заседанието. През това време няма да се приемат никакви закони, годишни бюджети и няма да работи парламентът, а това е най-лошото нещо, което може да стане. Все някой трябва да ревизира свинщините на Дянков, Цв. Цв. и компания. Има само един начин, по който даден депутат може да каже категорично, че не е съгласен с нещо в парламента. Той е като гласува против него. Останалото са курвенски номера. А и не смятам, че в момента е лошо да има правителство, на което Атака по всяко време може да дръпне килимчето под краката. Това е голяма спирачка и няма да смеят да правят свинщини, като знаят кой ги чака в парламента. ДПС неслучайно сложиха само един турчин за министър, а другите са от техните кадри с български имена. Знаят, че са във властта, но само символично.

И на мен не ми е много приятно какво става, но в крайна сметка на изборите имаше рекордно ниска избирателна активност. Половината избиратели не гласуваха. Ако бяха гласували резултатът на ДПС щеше да е двойно по-нисък и сега нямаше да са в правителството. Не виждам какво има да се пенявим тука след като резултатите са такива каквито са. Като викаш силно това не прави гласа ти по-важен или значим от този на другите. Важно е какво зачеркваш на бюлетината по време на изборите. След това нищо не зависи от теб.

А относно обидите, в интернет е така. В реалния живот изказвания като някои в темата не са възможни, защото обикновено, който най-много обижда от дистанция е и най-страхлив на една ръка разстояние. Да обиждаш събеседниците си през интернет е признак на слабост. Номерът е да й се поддаваш възможно най-рядко.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Мислех и аз да напиша нещо защото гласувах за атака за да не влезе гущеро-подобната Кунева но ще оставя тая песен да говори вместо мен:

[video=youtube;jyVKbRdZFRU]http://www.youtube.com/watch?v=jyVKbRdZFRU[/video]

Честит ни майчин език и протурско правителство.
 

Горе