АТАКА предаде избирателите си и България!

От: Re: От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Досега не смятах, че и ти ще се присъединиш към групата на малоумните олигофрени. Честито олигофен Biaaro. :)

Имах друго мнение за тебе, затова ще се направя, че това не съм го видял. Но ще помоля админа да те банне поне за седмица или повече за грубата селска проява.:)
 
От: От: АТАКА предаде избирателите си и България!

А какво ще правим след 1 година, като хората изринат това правителство.

Голям оптимист си. Аз и 1 година не им давам. Сега лятото като вдигнат сметките за тока предстоят нови протести. За разлика от Бойко, който хората навремето го избраха като месия и с голяма любов, сегашните убавци взеха властта като втори и вече намразени от голям брой хора. Така че метежа ще е доста по-свиреп и бърз.

п.п. Това с министъра на културата, което прочетох в другата тема, направо им събира 10 бонус точки още от сега ;)
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Не може ли да спорите без да се обиждате?
Какви са тия нападки, какви са тия обиди? Не ви подхожда да се обиждате по този начин!
 
От: От: От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Голям оптимист си. Аз и 1 година не им давам. Сега лятото като вдигнат сметките за тока предстоят нови протести. За разлика от Бойко, който хората навремето го избраха като месия и с голяма любов, сегашните убавци взеха властта като втори и вече намразени от голям брой хора. Така че метежа ще е доста по-свиреп и бърз.

п.п. Това с министъра на културата, което прочетох в другата тема, направо им събира 10 бонус точки още от сега ;)

Не знам, тия трудно дават властта, с кръв я взеха и с кръв ще я дадът, последния път голям бой ядоха протестиращите и накрая си изкараха мандата, така че дупе да ни е яко !!!!!
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Не може ли да спорите без да се обиждате?
Какви са тия нападки, какви са тия обиди? Не ви подхожда да се обиждате по този начин!

да бе, прав си! :mrgreen:
все едно нещо зависи от нас

идиотите в парламента не сe обиждат така
a сега, в този момент, сигурно празнуват някъде... и утре пак се започва с ролите в цирка ("народното" "събрание") :lol:
 
От: От: От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Голям оптимист си. Аз и 1 година не им давам. Сега лятото като вдигнат сметките за тока предстоят нови протести. За разлика от Бойко, който хората навремето го избраха като месия и с голяма любов, сегашните убавци взеха властта като втори и вече намразени от голям брой хора. Така че метежа ще е доста по-свиреп и бърз.

п.п. Това с министъра на културата, което прочетох в другата тема, направо им събира 10 бонус точки още от сега ;)


Ей, че си значи - аз го пиша това специално за Куула и още няколко тука, да не им убивам надеждите.
В неделя се очакват протести срещу правителството, тока ще скочи добре, икономическите индкатори са мега зле, а и Орешарски смени курса ще вдига осигорвки и данъци + Белене. До зимата очаквам сериозни и масови протести, по-големи от Февруари - не за нещо, ами просто хората ще разберат - политик пет пари не дава за тях, а новата тройна колация още по-малко - дори ще взима повече. Не мерси :)

Проблем, че ББ наистина му пука малко или много за хората и бързо падна (то и така си консолидира вота, но друга бира), сеганшните протести яко бой ще има - 2009 БСП/ДПС ги знаехме какво направиха, а АТАКА си е силова групировка с такъв Лидер :D така че няма е красиво. Тази власт с кръв я взехме,с кръв ще е дадем. Тази максима тези месеци придоби още по-голямо значение!
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

За съжаление, семействата в БГ отиват към фалит. Много малко са тези, които без проблеми ще оцелеят.
Ако не стане някакво чудо, пишете държавата и нея фалирала.
Изобщо не ми пука кой е на власт, ако положението се оправи, но за първи път не съм оптимист,
защото този филм ми се струва, че съм го гледал вече. :( Всички са маскари!!!
Пък дано coolice излече прав и има почва за опитимизма му.Ще чакаме, друго не остана.:beer:

П.П. Знам, че всички сте / сме изнервени и разочаровани, но нека поне в този форум не се обиждаме персонално.
Всеки има право да си напише мнението. Не всички мнения ми харесват, но просто скролвам надолу.
 
От: Re: АТАКА предаде избирателите си и България!

@harkon ако още веднъж те видя да обиждаш някой ще почиваш от форума може и без това... и ще трябва да се клонираш ама да трупаш постове за да имаш аватар итнт

Можеш да изтриеш и моето мнение, че да не остане и помен о идиотията му. Разбирам да споря нещо с него, ама да ми изникне от нищото и да почне да нарежда ми идва в повече....
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

coolice това някъв двоен стандарт ли е, назад във темата не си ли видял за какво става въпрос или само когато някои те помоли се включваш?
 
От: Re: АТАКА предаде избирателите си и България!

@harkon ако още веднъж те видя да обиждаш някой ще почиваш от форума може и без това... и ще трябва да се клонираш ама да трупаш постове за да имаш аватар итнт

В грешка си. Нямам нужда да се клонирам, а още по-малко да имам аватар тук. Този форум няма никаква стойност за мен и го напускам завинаги сега.
 
Re: От: АТАКА предаде избирателите си и България!

А какво ще правим след 1 година, като хората изринат това правителство. Тук сте срещу ББ, като мислите новите тройни са панацeя. Питам какво ще стане, като се разбере, че и тези са същите като ББ, че и по зле?
Никой не казва ББ трябва да е, но това е още по-смешна теза, дай да гласуваме за БСП и ДПС, те ще ни оправят - и верно ще ни оправят ...... След няколко месеца, други ще са тезите, после ще ви напомня.

БСП/ДПС не е алтернатива на ББ, това са две страни на една момента - а Атака си е по средата - клони винаги или към едната или към другата или каквото им скимне - това ли е политиката?!

Блеки те много намачкаха демокрацията от ГЕРБ което беше най неправилното нещо и на което не трябва да се посяга... защото сътпка само след едно поколение като имаме деца да си имаме тоталитарно робство...

а за атомната вчера това което излезе макар че не знам дали е вярно е точно както аз и ти си го мислехме за правилно http://www.blitz.bg/news/article/202542 чужд инвеститор без гаранции за изкупуване на тока ... това за конференцията другата седмица ще видим дали е истина... но така проекта е приемлив въпреки че ми аз съм малко анти атомната енергия по принцип трябва да се стимулират домашните ВЕЙ и проекти за пасивни къщи който харчат 15 kWh/m² per year
 
От: Re: От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Имах друго мнение за тебе, затова ще се направя, че това не съм го видял. Но ще помоля админа да те банне поне за седмица или повече за грубата селска проява.:)
Мне, Харкон определено е гадно копеленце, но подмятанията му винаги са на база факти:) Без бан:)
 
От: Re: От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Блеки те много намачкаха демокрацията от ГЕРБ което беше най неправилното нещо и на което не трябва да се посяга... защото сътпка само след едно поколение като имаме деца да си имаме тоталитарно робство...

а за атомната вчера това което излезе макар че не знам дали е вярно е точно както аз и ти си го мислехме за правилно http://www.blitz.bg/news/article/202542 чужд инвеститор без гаранции за изкупуване на тока ... това за конференцията другата седмица ще видим дали е истина... но така проекта е приемлив въпреки че ми аз съм малко анти атомната енергия по принцип трябва да се стимулират домашните ВЕЙ и проекти за пасивни къщи който харчат 15 kWh/m² per year

То, аз друго четох http://www.ekipnews.com/news/politi...elene_s_novoto_bylgarsko_pravitelstvo/153884/

Ако е без грам гаранции - за строене и продажба, нямам абсолютно никакви проблеми и съм ЗА, но и аз съм с теб за ВЕИ. Аз съм за шистите и либералзииции в енергията. Нека си строят 5 АЕЦ-а ако искат, щом е частна собственост и без никви гаранции, на пазарен принцип.

Мислиш, че те няма намачкат демокрацията ли?!
 
Re: От: АТАКА предаде избирателите си и България!

coolice това някъв двоен стандарт ли е, назад във темата не си ли видял за какво става въпрос или само когато някои те помоли се включваш?

система за репорти има темата само я прехвърлям набързо (а това ми е любимот храните се и никой не подава репорт ) а вчера пак го трих харкон пак за същото първо трием без да казваме нищо като се съберът няколко пъти... даже сме прекалено толерантни тук ако си пуснеш адвансъд сърч за думата олигофрен със автор харкон и по постове ще откриеш над 100 такива където се заяжда а още колко сме изтрили :) плюс това мисля че ще му е бан номер 6 (или номер 4 вече не си спомням) на него по веднъж годишно... та после кажи двоен стандарт :) да явно сме прекалено меки в кой друг форум ще го изтърпя толкова :)

ако искам да се заям ще те жегна че нали не се надяваш че това е средностатистически избирател за герб :) цъкнете двапъти за да видите картинката извън лайт бокса а който иска може да си го пусне този сърч
Screenshot from 2013-05-30 17:04:39.png

с повече зуум да се види
Screenshot from 2013-05-30 17:11:42.png

attachment.php
 
Последно редактирано от модератор:
  • Like
Реакции: bioz
Re: От: Re: От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Мне, Харкон определено е гадно копеленце, но подмятанията му винаги са на база факти:) Без бан:)

тои ще е временен и както спомена ще му е номер 6 или номер 4 вече взех да не ги помня по веднъж годишно а за база факти виж принт скриините :)

Меки сме към harkon защото е доказал се коректен фрилансър и всички който са работили с него са доволни... Освен това неговите текстове нито една панда не ги е удряла - факт

ама прекалява с обидите от време на време
 
Последно редактирано от модератор:
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Гледайте сега, не съм съгласен, Харкон не е глупак, напротив - има много голяма база от знания, за която болшинството от форума биха само мечтали, но има мания за величие, надменен е и това му играе лоша шега. Податлив е на бъзик, само му настъпете ахилесовата пета и гледаме сеир:) Има доста мнения, които са полезни и информативни, просто нещо му лази в главата и не му дава покой.
 
затова не е баннат за постоянно нито веднъж... ама като прекали трябва да го предупредя иначе гони други потребители от форума а като почива за известно време се кротва ... това вече го знам от опит :)
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

А темата за какво беше, че да си дойдем на приказката?:)
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

А темата за какво беше, че да си дойдем на приказката?:)

Аз за това казах, че няма да пиша. Намеси се Харкона с епитетите си.

Иначе темата е: Йе ли Волен от БСП/ДПС, йе ли не е?

Аз лично, на следващите избори (когато и да са), ако ми писне, пускам една бюлетина за БСП (щото всички са еднакви) и кандидатствам за македонско (ганайско, нигерийско, севернокорейско и т.н) гражданство.

А вие тука националистите и родолюбците се оправяйте.
 

Горе