Абе как да си изтрия профила

waldes

Well-Known Member
Във форума, писна ми вече от тези онлайн предпиемачески глупости.
 
кажи на админите и готово. чао и успехи за напред .

BTW: скоро може да те последвам и аз тъй като от 2 години само се говорят глупости и се търсят караници без никаква модерация.. Нищо полезно няма .. не се коментира нито сео нито друго..
 
Недейте да си ги трийте, аз мога да ги наглеждам от време на време. Ще ги изкарвам на разходка понякога, да не ръждясат, пък после като решите да се върнете у дома, ще си ги получите съвсем УУУУзряли... :D:) Не се шегувам...
 
Ще го изтрием, но моя съвет е да не го правиш. ;) Ще ти пиша на лично.
И как така няма нищо интересно? Кой каквото гледа с такова впечатление остана. Аз лично доста неща виждам последните месеци, от НАП регламенти до дропшипинг и кво ли не. ;)
 
Владооо с повече от половината, които си нарекъл мърши тук имаш какво да си кажеш на маса и съм сигурен, че като те отпусне това дето те е захапало в момента, ще мислиш по друг начин.
 
Екзистенциална криза ли, що ли... Нещо измъчва Валдеса. Подозирам, че става агресивен, понеже се е напил като говедо и не може да изтрезнее, та да се напие пак.:)
 
Добре де, изложих се малко, извинявам се за обидите.
 
Разбира се, че никой не се сърди. Всички тук сме наши хора и няма как да не се знаем. :)

Ще се радвам да си помагаме повече през новата 2018 година. :)
Много успехи да си пожелаем, колеги, поредната годинка:)
 

Горе