Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Re: От: Re: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Небързай, не се знае дали ще дадът лиценз на стадиона да се играят мачовете на националния. Предстой да се вземе решение в УЕФА , но има голям шанс мачовете да не се играят в България.

Да, това е малко под въпрос, но в името на хубавия футбол и многобройните фенове, това е малко вероятно да се случи. Дано съм прав де, че иначе ще е тегавичко ходенето до чуджи държави, за да се гледат мачове. Но пак си заслужава.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Ясно Камене, гледаш телевизия.., интересно ми е, видя ли по телевизията как полицията нахлу в сектора без какъвто и да е повод за това и започна (полицията!) да замерва феновете? А на въпросния финал за купата пропусна ли да забележиш, че пожарът го направи пожарникаря до страничната линия? Или небти смелиха така информацията и феновете са виновни?
 
Аз предпочитам да поздравим Лудогорец и да прекратим темата, защото нещата не са съпоставими въобще. Левски е история, страст, злато, успехи, Лудогорец е модерен отбор, който СЕ ОПИТВА да играе интелигентен футбол, за което си свалям шапката :)

Ето това е мъжко поведение. Не плюя отбора а плюя 90 процента наркоманизирани фенове които опорочават цяллата красота и крадливи мутри като Батков.

Успехите и историята не ги отричам. Те са си там и ще ги има винаги.

Както съм звънял преди години да честитя на приятели левскари, нещо нямаше такива емоции снощи към мен, но както и да е.

Подчертавам, че не съм фен на Лудогорец, но още от как влязоха във Б група ме радваше случващотохсе в клуба и на много места съм поввтарял, че ще успее този проект и наистинапстана така.

Точно пожарникарят ще запали пожар. Едва ли полицията ще нахлуе да ви бие без причиина и феновете ще започнат да я бият с редове от седалки и патерици.

П.с. пичове, няма да се разберем, ясно ми е. Нито аз ще разбера вас, нито вие мен. Нека да спрем да пишем глупости и да се радваме на успехите на който и да е.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Ето клипове от случката в Ловече от сектора на Левски, ясно си личи какво се случва:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ghu9iVXUBD0
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JS4a5jmp18s

А това са част от феновете пребити по магистрала Хемус, след като полицайте ги застигат и потрошават колите, и самите тях :)

За вчера няма ли някой да каже нещо за цесекарите??? Или тяхното не важи ;) Ах, ах :)
 
От: Re: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Небързай, не се знае дали ще дадът лиценз на стадиона да се играят мачовете на националния. Предстой да се вземе решение в УЕФА , но има голям шанс мачовете да не се играят в България.

Да, има и такава вероятност. Според мен УЕФА ще дадат лиценз. Най-вероятно ще са нужни корекции по стадиона. Домусчиев също беше казал, че най-вероятно ще плати за ремонт на стадиона. Силно се надявам да играят на националния. Миналата година срещу Валенсия беше шоу, а сега ако дойдат големите грандове ще е лудница. Иначе една от шегите които тръгнаха след мача - Домусчиев казва на боса на Стяуа - "Запомни едно, румънецът ми е много по-добър от румънецът ти" :D
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Къде ги видя наркоманизираните фенове? Там където видя колко е страшно по стадионите ли?
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Ето това е мъжко поведение. Не плюя отбора а плюя 90 процента наркоманизирани фенове които опорочават цяллата красота и крадливи мутри като Батков.

Успехите и историята не ги отричам. Те са си там и ще ги има винаги.

Както съм звънял преди години да честитя на приятели левскари, нещо нямаше такива емоции снощи към мен, но както и да е.

Подчертавам, че не съм фен на Лудогорец, но още от как влязоха във Б група ме радваше случващотохсе в клуба и на много места съм поввтарял, че ще успее този проект и наистинапстана така.

Точно така, Левски е нещо велико. Лудогорец се опитват да станат велики, има още време за 3 години няма как да се случи.
Не отричам, че са фактора диктуващ футбола в момента и много се радвам за успехите им.
 
Re: От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Точно така, Левски е нещо велико. Лудогорец се опитват да станат велики, има още време за 3 години няма как да се случи.
Не отричам, че са фактора диктуващ футбола в момента и много се радвам за успехите им.
Да, с времето ще се отличат. Но в момента благодарение на тях всеки намазва, говоря за световното ни класиране - кредитите, които се получават от доброто им представяне последните години, другите малко липсват. :)
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Честно, не схванах кой какво намазва,с изключение на самия клуб, разбира се...
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Не само Лудогорец като клуб печелят от това. Българският футбол като цяло също печели, защото така се увеличава коефициента. При добри представяния в Европа няма да се налага нашите отбори да играят от първи квалификационен кръг.
 
От: Re: От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Да, с времето ще се отличат. Но в момента благодарение на тях всеки намазва, говоря за световното ни класиране - кредитите, които се получават от доброто им представяне последните години, другите малко липсват. :)

Като цяло другите отбори намазват само при солидно тяхно претставяне, сега например ако минат групите другата година ще имаме още един участник в ШЛ, само че има още няколко условни дето трябва станат.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Коефициентът няма никакво значение към момента, няма и да има скоро. А това с играенето не от първи кръг е по-скоро вредно.
 
Re: От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Коефициентът няма никакво значение към момента, няма и да има скоро. А това с играенето не от първи кръг е по-скоро вредно.

Коефициентът ще има значение малко по-натам. Но парите, които ще се изсипят, ще дойдат тук. А покачването в световните таблици - и това не е лошо, нали? :)
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Какви пари? Иначе за покачването си прав, но то е по-скоро за лична гордост ;)
 
Re: От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Какви пари? Иначе за покачването си прав, но то е по-скоро за лична гордост ;)

Е как какви, ще вземат няколко милиона влизайки в ШЛ. :) Или беше след групите. Миналата година взеха не малко милиончета. :)
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Само с влизането взимат около 8,5 милиона евро. След това вече за равен мач, победа и разни други показатели има бонуси. Иначе освен отбора най-малкото продавачите на фен артикули ще спечелят добри пари.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

@VMiloykov вярно че и сам воинът е воин, но няма как 3 беларуски, 2 полски, 2 датчански и 2 шведски да изкарат по малко точки от 1 български отбор ;). Релно шанса е да се качим една позиция нагоре до 24, което е много далече от 20 позиция, която дава право на 2 квоти за ШЛ.

Парите не са от значение за Лудгорец. С тия и без тия 8милиона(минимум) им е все тая на тях.
Коефициента на Лудогорец просто ще ги остави в същото положение... виж ако играят финал в ШЛ сигурно ще минат и отбор като Селтик и ще са 100% поставени следващият път :)
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Ще вземат 8,6 млн евро за класирането, отделно бонуси за всяка победа или равен, а след финала ще им преразпределят и някакви пари от ТВ права. Разбира се, това са много пари, но си отиват само при тях. Ако го броим като пари в икономиката ни, би трябвало да похвалим и всяка фирма, спечелила поръчка извън страната ни. А ние не го правим ;)
 

Горе