Абе мисля да се разгарам вече от бизнеса

waldes

Well-Known Member
Преди имах офлайн бизнес, стана ми скучно, вече доста годиннки врътнах и в онлайн бизнеса, мисля да започвам нещо ново, корено различно. Стана ми скучно, всичко е едно е също. Белким се срещнеме в новото начиние:)
 
Стани работник. Намери си шеф-идиот. Започни да разчиташ само на заплата. И няма да ти е скучно. :)
 
Желая ти Успех във всяко начинание към което се насочиш! Ако решиш, че ти трябва капитал бих погледнал какви "онлайн бизнеси" имаш.
 
Скучно си е. Всичко монотонно е скучно. Аз затова малко се разпилявам в много проекти, ама к'во да правиш - интереси :)
Погледни извън рамката. Използвай в онлайн бизнеса и офлайн похвати. Разнообразявай ангажиментите си, а за досадната работа - наеми човек или намери партньор. Така ще можеш да си позволиш и разрастване.

С какъв бизнес се занимаваш, ако не е тайна?
 
Бизнесът е скучна работа. Интересното е да го разработваш. Ако, обаче, бизнеса е само в сферата на продажбите - определено можеш да умреш от скука...
 
Да. Търговията е малко умряла работа. Имам приятел, който се занимава с търговия и няма такава тъпня - по цял ден с клиенти идиоти и доставчици кретени. Човекът е на моята възраст и пие хапове за нерви. А сферата му е такава, че клиентите му изискват много нерви и търпение - туко що родили майки. :)
 

Горе