Абе откъде се появи тоя криско

testkiwi

Well-Known Member
почва да ме дразни вече с тоя криско бийтс

Откъде се появи, че не помня?

Той, 100 кила и оня pitbull с неговата voli водка са тримата дето във всяка песен пеят едно и също по един и същи начин братче :D
 
От: Абе откъде се появи тоя криско

Не ти разбирам проблема. Като не го харесваш просто не го слушай/гледай и готово. Съмнявам се някой да търчи след теб с уредба и да ти пуска Криско.
 
От: Абе откъде се появи тоя криско

Проблемът е, че го въртят навсякъде, а още по-големия проблем е, че свързват българския хип-хоп с него, което си е подигравка за културата. И хората си мислят, че рапърите са криско, ангел и моисей и тем подобни поп изпълнители :cry:
 
От: Абе откъде се появи тоя криско

Покрай 100 кила се зароди Криско и там стана известен, но тогава и 100 кила не беше още много известен.
 
От: Абе откъде се появи тоя криско

Как да не Ви дам линк към Химна на черното : цък
 
От: Абе откъде се появи тоя криско

Щом има хора, които да го харесват и слушат, значи ще го въртят често, а не Гошо от Почивка или на Спенс старите хитове. А защо има специални дискотеки където пускат само кючеци и маанета - защото и там има хора, които им се радват = пари за собствениците.
 
От: Абе откъде се появи тоя криско

Преди много години с брат ми се карахме какво да пуснем на касетофона , имахме 2 касетки - на Тони Дачева и The Black Power , брат ми слушаше за някви колесници на Тони Дачева аз пък си слушах Coolio. Тъй , че всеки с вкуса си
Как да не Ви дам линк към Химна на черното : цък
 
От: От: Абе откъде се появи тоя криско

Покрай 100 кила се зароди Криско и там стана известен, но тогава и 100 кила не беше още много известен.
Грешка. Ако трябва да се върнем много назад във времето (понеже Криско ми е съгражданин) стана известен с "Бело белисимо" и "Дялкам бяло", в които 100 кила на участва. А 100 кила стана известен покрай Мишо Шамара.
 
От: От: Абе откъде се появи тоя криско

А Шамара е вече световно неизвестен мишок :lol:
Грешка. Ако трябва да се върнем много назад във времето (понеже Криско ми е съгражданин) стана известен с "Бело белисимо" и "Дялкам бяло", в които 100 кила на участва. А 100 кила стана известен покрай Мишо Шамара.
 
От: От: Абе откъде се появи тоя криско

Грешка. Ако трябва да се върнем много назад във времето (понеже Криско ми е съгражданин) стана известен с "Бело белисимо" и "Дялкам бяло", в които 100 кила на участва. А 100 кила стана известен покрай Мишо Шамара.

Нали и аз това казвам, когато ги изкараха тея песни с криско, 100 кила си беше познат и тогава но не беше толкова известен както сега. 100 кила е мнооого по-отдавна познат от колкото криско още с лошите, ванко 1 и там другите пееха. :)
 
От: Абе откъде се появи тоя криско

Много ме дразнят тия наркомани, които пеят само за наркотици и подтикват малките да си съсипват здравето и живота. Мамицата им да се е.е, ако бяхме нормално държава тия боклуци трябваше да копат камъни на кариерата.
 
От: Абе откъде се появи тоя криско

Първи му промотирах албума (записван на домашен микрофон) 2007 година. Сега вече е дупе. :D
 

Горе