Абе цесекарите срам малко немате ли бе?????

VMiloykov

Well-Known Member
За разлика от преди по-малко от година, когато няколко левскара подкрепиха Лацио за малко, то вчера агитката на цесека подкрепи Стияуа. Когато 50-те Левскара викаха за няколко минути на стадиона за Лацио, то вчера цесекарите издигнаха плакат срещу Левски и пяха през повечето време срещу Левски, ето малко от материялите:
http://www.sportal.bg/video.php?video=69310
http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?category=107&video_page=1&video=69308

Сега искам да чуя мнението на цесекарите да видим, как сега ще коментират тази ситуация :)
 
От: Абе цесекарите срам малко немате ли бе?????

а левскарите имате ли?
не е ли ви срам, че собственика на клуба е престъпник и изритан от България :lol:
 
От: Абе цесекарите срам малко немате ли бе?????

а левскарите имате ли?
не е ли ви срам, че собственика на клуба е престъпник и изритан от България :lol:

Едноличен собственик(колкото и жалко да е) е Тодор Батков, тоя дето е изритан отдавна не е собственик. Обнови си информацията (rofl)
 
От: Абе цесекарите срам малко немате ли бе?????

все ми е тая :lol:
имаш достъп до информация, точно толкова колкото и аз
 
От: Абе цесекарите срам малко немате ли бе?????

Това със собственика е един от най-нелепите аргументи на света..
 
От: Абе цесекарите срам малко немате ли бе?????

Абе хора, успехът е грандиозен за България, вие се занимавате с Левски и ЦСКА. Едните отпаднаха от Лига Европа, другите даже не се класираха за там. Дайте да уважаваме малко повече и другите отбори, аз също не съм от Разград, но се кефя на класирането. Ми помислете - на ст. "Васил Левски" ще дойдат Реал Мадрид или Ливърпул или подобни грандове...
Иначе категорично не одобрявам викането на Цесекарите против Лудогорец... Това е все едно да викам срещу нац. ни отбор срещу Африка...
 
От: Абе цесекарите срам малко немате ли бе?????

За викането съм съгласен, за грандиозността на успеха - също. Но той си е само на Лудогорец и на никой друг.
 
От: От: Абе цесекарите срам малко немате ли бе?????

Абе хора, успехът е грандиозен за България, вие се занимавате с Левски и ЦСКА. Едните отпаднаха от Лига Европа, другите даже не се класираха за там. Дайте да уважаваме малко повече и другите отбори, аз също не съм от Разград, но се кефя на класирането. Ми помислете - на ст. "Васил Левски" ще дойдат Реал Мадрид или Ливърпул или подобни грандове...
Иначе категорично не одобрявам викането на Цесекарите против Лудогорец... Това е все едно да викам срещу нац. ни отбор срещу Африка...

В друга тема казах, че напълно подпрепям Лудогорец в Евро битките им, аз съм Левкар. За мен лично е напът да се сбъдне една мечта Ливърпул да дойде тук и да игра срещу друг отбор от свинете. Аз съм на принципа ако не подкрепяш едните не викай против тях(ако са Българи).
 
От: Абе цесекарите срам малко немате ли бе?????

Ливърпул само с ЦСКА ли са играли тук? ;)
 
От: Абе цесекарите срам малко немате ли бе?????

Аз лично се умилявам от такива патриотични напъни. ''Червен трактор''- с. Дружево победили ''Руски комбайн''- Брашова и утре вече е факт, че сме на фимала на междугалактическото първенство по футбол и ще вземем купата. Айде, малко по-сериозно да гледаме на нещата, пичове.
Цесекар съм и никога няма да подкрепя левски, дори и да играят с главорезите на Ал Кайда. Колкото до шизо-горец и техните победи - живи и здрави да са, но на мен ми е всьо равно.:)
Дали трябва българи да викат срещу български отбор на международен мач - разбира се, че не.
 
От: Абе цесекарите срам малко немате ли бе?????

Единствения срам за Левски е че се бори да влезе в първата седмицата и че няма вкаран гол срещу ЦСКА от 5-6 мача насам :D
 
От: Абе цесекарите срам малко немате ли бе?????

Аз лично се умилявам от такива патриотични напъни. ''Червен трактор''- с. Дружево победили ''Руски комбайн''- Брашова и утре вече е факт, че сме на фимала на междугалактическото първенство по футбол и ще вземем купата. Айде, малко по-сериозно да гледаме на нещата, пичове.
Цесекар съм и никога няма да подкрепя левски, дори и да играят с главорезите на Ал Кайда. Колкото до шизо-горец и техните победи - живи и здрави да са, но на мен ми е всьо равно.:)
Дали трябва българи да викат срещу български отбор на международен мач - разбира се, че не.

Нормално да не подкрепяш Левски, нито няма да седна да ви подкрепям дори да сте в ШЛ. Опа извинявам се, вие никога не сте играли там :D :D
 
От: Абе цесекарите срам малко немате ли бе?????

Единствения срам за Левски е че се бори да влезе в първата седмицата и че няма вкаран гол срещу ЦСКА от 5-6 мача насам :D

Ех ако помним миналото колко мачове сме ви били, вечената статистика продължава да е в наша полза, така че едни 5 мача поредни нямат значение. Да биете ни, но пък колелото се върти ;) Пак ще има 7:2, 7:1, 5:0 и подобни :)
 
От: Абе цесекарите срам малко немате ли бе?????

Единствения срам за Левски е че се бори да влезе в първата седмицата и че няма вкаран гол срещу ЦСКА от 5-6 мача насам :D

Левски има достатъчно добра статистика срещу ЦСКА и може да си го позволи. Друго си е поредица от 11 поредни победи, нали?
 
От: Абе цесекарите срам малко немате ли бе?????

Ех ако помним миналото колко мачове сме ви били, вечената статистика продължава да е в наша полза, така че едни 5 мача поредни нямат значение. Да биете ни, но пък колелото се върти ;) Пак ще има 7:2, 7:1, 5:0 и подобни :)

Ееех, колко ли е хубаво да лежиш на стари спомени и да се надяваш, че колелото ще се завърти.:) То и ние сме срам и резил, ма поне вас си ви пердашим, ей така - за самочувствие.:wink: Пък вие се радвайте на статистиката, щото няма на какво друго...
 
От: Абе цесекарите срам малко немате ли бе?????

То цскат да говори за стари лаври е наистина смешно...
 
От: Абе цесекарите срам малко немате ли бе?????

То цскат да говори за стари лаври е наистина смешно...

Нали? И въпреки това ви пердашим, като маче у дирек, та поне се посмейте на ''старите ни лаври'', вместо да плачете и да се срамувате.:wink:
 
От: Абе цесекарите срам малко немате ли бе?????

Нали? И въпреки това ви пердашим, като маче у дирек, та поне се посмейте на ''старите ни лаври'', вместо да плачете и да се срамувате.:wink:

Заразлика от вас ние направихме чудесно празнество, избрано за 2-рото най-добро шоу на публиката тази година! Вие какво направихте?
-Не можахте да си продадете акциите ;)
- На 50 или 60-та годишнина стадиона беше празен понеже бил слаб сезона ;)

Ех, ех :) Жалки сте :)
 
От: Абе цесекарите срам малко немате ли бе?????

Заразлика от вас ние направихме чудесно празнество, избрано за 2-рото най-добро шоу на публиката тази година! Вие какво направихте?
-Не можахте да си продадете акциите ;)
- На 50 или 60-та годишнина стадиона беше празен понеже бил слаб сезона ;)

Ех, ех :) Жалки сте :)

Е, няма лошо - празнувайте си спокойно. И без това друг повод за гордост нямате в последните години, що направо не се насочите към организиране на банкети и вечеринки и не оставите футбола на тия, дето го могат?:)
 

Горе