Абе цесекарите срам малко немате ли бе?????

От: Абе цесекарите срам малко немате ли бе?????

Е, няма лошо - празнувайте си спокойно. И без това друг повод за гордост нямате в последните години, що направо не се насочите към организиране на банкети и вечеринки и не оставите футбола на тия, дето го могат?:)

Вие защо не спрете да се опитвате да си продавате акциите, като се вижда, че не можете да си ги продадете? Както гледам как се карат шефовете ви, много ги бива. Чудесна съпунка си спретнахте, защо не вземете да направите една? Там може да успеете да продадете нещо, не като с акциите.
За футбол няма смисъл да си говорим, понеже вие пък много по-добре играете от нас. FIFA ви призна за ЕвроИдиотите на България, което подвърдихте тази година със Зимбру ;)
 
От: Абе цесекарите срам малко немате ли бе?????

Вие защо не спрете да се опитвате да си продавате акциите, като се вижда, че не можете да си ги продадете? Както гледам как се карат шефовете ви, много ги бива. Чудесна съпунка си спретнахте, защо не вземете да направите една? Там може да успеете да продадете нещо, не като с акциите.
За футбол няма смисъл да си говорим, понеже вие пък много по-добре играете от нас. FIFA ви призна за ЕвроИдиотите на България, което подвърдихте тази година със Зимбру ;)

Така е, прав си, ама не те ли е поне малко срам ''евроидиотите на България'' да ви млатят, като за последно? Пък за скандалите в клуба - айде да не говорим, че ще взема да те питам стана ли ред на Наско Насраков да се върне или Гонзо ще се помъчи още малко - те там рокадите са трудни за проследяване, особено ако не се интерсуваш от говеждия отбор.:) Няма смисъл да се дърлим повече, за да не прерасне лековатото спорче в груби нападки. Темата беше друга, а левски и ЦСКА ще бъдат врагове, дори и в С група.:)
 
От: Абе цесекарите срам малко немате ли бе?????

Така е, прав си, ама не те ли е поне малко срам ''евроидиотите на България'' да ви млатят, като за последно? Пък за скандалите в клуба - айде да не говорим, че ще взема да те питам стана ли ред на Наско Насраков да се върне или Гонзо ще се помъчи още малко - те там рокадите са трудни за проследяване, особено ако не се интерсуваш от говеждия отбор.:) Няма смисъл да се дърлим повече, за да не прерасне лековатото спорче в груби нападки. Темата беше друга, а левски и ЦСКА ще бъдат врагове, дори и в С група.:)

Гледай сега, без тези дръпаня няма да е интересно. Аз не влагам нищо лично към теб. Двата отбора са зле в момента, но поне едно остава - враждата която ни крепи.
 
От: Абе цесекарите срам малко немате ли бе?????

Гледай сега, без тези дръпаня няма да е интересно. Аз не влагам нищо лично към теб. Двата отбора са зле в момента, но поне едно остава - враждата която ни крепи.

Така е. Въпросът вече е не кой е по-добър, а кой е по-зле от другия и тука спора може да продължава дълго.:lol:
И аз нямам лоши чувства, но се опасявам, че може да възникнат, като се поразпалим и да стане леко грозно.:)
 
От: Абе цесекарите срам малко немате ли бе?????

Добре де аз съм левскар, за къв чеп да се радвам за лудогорец?
Ако беше националния отбор да. Всеки е свободен да подкрепя който си иска.

Големи патриоти станахте всички, изкарахте хората които не подкрепиха лудогорец национални предатели.
 
От: Абе цесекарите срам малко немате ли бе?????

Знае ли някой, откъде мога да гледам запис или да се изтегли мача Лудогорец - Стяуа
 
От: Абе цесекарите срам малко немате ли бе?????

Добре де аз съм левскар, за къв чеп да се радвам за лудогорец?
Ако беше националния отбор да. Всеки е свободен да подкрепя който си иска.

Големи патриоти станахте всички, изкарахте хората които не подкрепиха лудогорец национални предатели.


Ще видиш как хилядите патриоти дори няма да разберат, че националният отбор има мач на 10ти октомври. Ще се направят на приятно разсеяни, защото националният ни отбор не е достатъчно национален, ще се оправдаят с лошите фенове и пак 1000 човека общо на трибуните..
Друго си е да раздават безплатни билети, сандвичи, превоз и тн...
 
От: Абе цесекарите срам малко немате ли бе?????

Ще видиш как хилядите патриоти дори няма да разберат, че националният отбор има мач на 10ти октомври. Ще се направят на приятно разсеяни, защото националният ни отбор не е достатъчно национален, ще се оправдаят с лошите фенове и пак 1000 човека общо на трибуните..
Друго си е да раздават безплатни билети, сандвичи, превоз и тн...

А имаме ли повод да се гордеем и подкрепяме националния отбор по футбол? Аз лично не виждам причина да се гордея с постиженията на нежните половинки на чалга певиците, понеже те са предимно на кръчмарския фронт.
 
От: Абе цесекарите срам малко немате ли бе?????

Оооо ще се ходи явно. Само да има билети, разбира се. Големи вечери ще са това с Поол и Реал :)
 
От: Абе цесекарите срам малко немате ли бе?????

А имаме ли повод да се гордеем и подкрепяме националния отбор по футбол? Аз лично не виждам причина да се гордея с постиженията на нежните половинки на чалга певиците, понеже те са предимно на кръчмарския фронт.

Тъй де, няма лошо в това. Просто нека не се набива като национална кауза, щото си е просто ходене със силния на деня.
 
От: Абе цесекарите срам малко немате ли бе?????

Тъй де, няма лошо в това. Просто нека не се набива като национална кауза, щото си е просто ходене със силния на деня.

Че аз никога не съм била инициатор на национални каузи. Ако някога реша да го направя ще бъде нещо от сорта: ''Нека спрем да си хвърляме боклуците, където ни падне'' и ''Когато ползваме обществена тоалетна, нека не забряваме, че след нас ще влезе и някой друг''.:)
 
От: Абе цесекарите срам малко немате ли бе?????

Националният ни отбор играе пред 5 000 души, волейболния такъв играе световна лига пред наполовина пълна Арена Армеец. Когато тези от североизтока, които идват с автобуси дойдат да подкрепят националните ни отбори-тогава и аз ще подкрепя Лудогорец.
Цесекар съм, но никога няма да очаквам от шефовете на Левски да ме поканят да ги подкрепям в международен мач. Както и никога не искам други фенове да подкрепят ЦСКА, защото сме играели за България. Всеки има право да подкрепи когото си иска.
Колкото и грубо да звучи-това ми е мнението.
 

Горе