Абе ясно, че за всеки влак си има пътници, ама...

От: Абе ясно, че за всеки влак си има пътници, ама...

И аз съм на същото мнение колега. Аз съм нов в този форум и до сега съм посещавал само и единствено един форум за програмисти и други подобни. Като почнах да гледам тука какви дизайни се пускат от лапета на по 12 годинки, който от 7 дена отварят шопа ... лошо ми става. Също тука виждам доста опити да се продават готови системи, че дори и форуми. Човек, който не е на вътре поне малко в нещата, лесно може да бъде излъган от тези лапетии, а така се оронва и името на форума.
 
От: Абе ясно, че за всеки влак си има пътници, ама...

Мда, заради такива оферти ония от wannabe-webmasterbg само се е*ават с форума.
 
От: Абе ясно, че за всеки влак си има пътници, ама...

Да не е затворил някой форум за точки?
Продължават да се навъждат още подобни "дизайнери".
 
Имаме прилив на свежа кръв:D ама не са много ориентирани пичовете как се изкарват пари със сайтовете но поне имат желание :evil: надявам се в следващите няколко дни да се пренасортоят към по истински бизнес:clap:
 
От: Абе ясно, че за всеки влак си има пътници, ама...

Да де, той и Ал Капоне не бил много ориентиран в това как се прави бизнес, но също е имал добро желание.
 
Аз вече го натоварих единия :)

мдам видях ви че сте много дизайнери в последните дни по добре разгледай Старт в Интернет Бизнеса

щото не предричам голям успех в търговията с такъв дизайн щото виж кво прави конкуренцията http://www.templatemonster.com/wordpress-themes.php

а да не броим че има стотици по хубави от тези дето продаваш безплатни теми
 

Горе