Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Това е ужасно. Само като си помисля че преди 2 месеца бях на това летище...
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Най-накрая да прочета нещо стойностно измежду помията http://economistbg.blogspot.com/2012/07/blog-post.html
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Все повече материали и източни потвърждават че ГРОБ са имали предварително информация за взрива! Ето един от материалите:

Нинова: ГЕРБ са знаели за атентата в Бургас
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Още в деня на атентата стана ясно, че е имало предупреждение. Това не е новина. За съжаление информацията, че нещо ще гръмне някъде няма как да свърши работа на нашите служби, които са на средновековно ниво. Освен това не бяха ставали бомбени атентати от 25 години и никой не е гледал достатъчно сериозно на тези предупреждения.
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Абе това че техния живот е е живот в полицейщина и са свикнали на топ полицейщина, топ право на службите и страната дето се разхождат въоръжени до зъби войници в централните част на градовете и ти правят 1001 проверки, това те са си го причинили .

В Израел ли? Никога не са ме спирали за проверка (като изключим рутинни проверки по гари и летища). Тел Авив е един много, много купонджийски град. В Йерусалим наистина има голямо струпване на войници, с цел да се осигури безопасността на туристите. Има и камери на всеки 3 - 4 метра.
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

%D0%90%D1%82%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B5+%D0%BE%D1%82+%D0%91%D1%83%D1%80%D0%B3%D0%B0%D1%81.jpg
%D0%90%D1%82%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%BE%D1%82%D0%B8%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B5+%D0%BE%D1%82+%D0%91%D1%83%D1%80%D0%B3%D0%B0%D1%81.jpg



Май година по - късно има светлина в тунела. Най - после конкретни имена. Още тук
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Израелците си направиха false flag и си взривиха сами автобуса. Също като атентатите в Бостън, атентатите на 11 септември и куп други такива фалшификации. Това дето говорят, че Хизбула били и т.н. - глупости на търкалета :)
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Израелците си направиха false flag и си взривиха сами автобуса. Също като атентатите в Бостън, атентатите на 11 септември и куп други такива фалшификации. Това дето говорят, че Хизбула били и т.н. - глупости на търкалета :)

Нали ги набутаха вече в черния списък, постигнаха целта си
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Нали ги набутаха вече в черния списък, постигнаха целта си

Да, но този път Русия, Китай, Иран и Сирия са си зад тях : ))
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Израелците си направиха false flag и си взривиха сами автобуса. Също като атентатите в Бостън, атентатите на 11 септември и куп други такива фалшификации. Това дето говорят, че Хизбула били и т.н. - глупости на търкалета :)

За пръв път да съм на твоето мнение! :twisted:
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Да, но този път Русия, Китай, Иран и Сирия са си зад тях : ))

Сирия и Иран къде ги броиш, отдавна не са фактор :) ама виж няма голяма полза, че Русия и Китай са зад тях. Винаги могат да ги ударят с някоя санкция
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Атентаторът от миналата година не беше ли друг?

Mehdi-Ghezali.jpg
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

@redrum от къде го изкопа тоя трофей :twisted: И аз имам някакви спомение, че не беше с някакво подпухнало лице
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Абе даже някакви снимки на един синеок младеж имаше из нета, ама са много грозно и неща да ги слагам.
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Този дето го мислеха за атентатор се оказа жив и здрав. Даже имаше интервюта с него по въпроса.
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Този дето го мислеха за атентатор се оказа жив и здрав. Даже имаше интервюта с него по въпроса.

хахахаххах :lol: това официално ли са го обявили или случайно са забравили :)
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Този дето го мислеха за атентатор се оказа жив и здрав. Даже имаше интервюта с него по въпроса.
Верно ли? Това съм го пропуснал. :lol:
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

@ Vasil Milev
Не, официално не са обявявали от МВР, че е той. Мисля че беше просто измислица на медиите, която представиха като свършен факт. Когато се оказа, че човекът е жив и си живее в Швеция някои медии направиха интервюта с него.

Търсете в Google по ключови думи "Мехди Гезали".
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Сирия и Иран къде ги броиш, отдавна не са фактор :) ама виж няма голяма полза, че Русия и Китай са зад тях. Винаги могат да ги ударят с някоя санкция

Иран са шести в света по производство на нанотехнологии. А и не знам дали си чел, но миналата година успяха да свалят най-новия безплилотен дрон самолет на САЩ, като даже го приземиха. Поеха контрол над него като им влезна във въздушното пространство и го свалиха., а Барак Обама после орева орталъка пред ООН, че Иран били длъжни да върнат на САЩ самолета... :D Точно Иран са един от основните фактори в Близкия изток и за това искат да го премахнат. Малко офтопик става ама..

Ето линк: https://en.wikipedia.org/wiki/Iran–U.S._RQ-170_incident
В гугъл можеш да намериш още много инфо.

800px-U.S._RQ-170_on_display_in_Iran_3.jpg


The government of Iran announced that the aircraft was brought down by its Cyber warfare unit stationed near Kashmar[3][4][5][6] and "brought down with minimum damage"[7] They said the aircraft was detected in Iranian airspace some 225 kilometers (140 mi) from the border with Afghanistan.[8]
 

Горе