Автоматично обновяване в Blogger

Amigo0o

Well-Known Member
В момента има ли такова животно, като автоматично обновяване и добавяне на статии в блогър от RSS примерно. Преди имаше едни начини, но вече не работят нещо и не се получава.

any ideas ? :)
 
От: Автоматично обновяване в Blogger

Единствения начин, който зная е нов акаунт в Г майл, абонамент към резлични имейл и РСС фиидове и през пощатата автоматични публикации..
 
От: Автоматично обновяване в Blogger

Единствения начин, който зная е нов акаунт в Г майл, абонамент към резлични имейл и РСС фиидове и през пощатата автоматични публикации..

как стават тез pcc feed-ове
и аз искам да пробвам бях чел за някаква нинджа
 
От: Автоматично обновяване в Blogger

Вие за XML-RPC не сте ли чували?
 
От: Автоматично обновяване в Blogger

Колегата се е оправил, но аз досега рових, че бях забравил как се прави. Така, че ще го споделя с хората, които за в бъдеще ще попаднат в темата.

1. Правиш нова поща в gmail.com - това няма да го обяснявам

2. авто-блог.jpg - Отивате в Настройките и създавате имейл, който да публикува в блога ви автоматично.
3. autoblog.jpg - настройвате новосъздадения имейл, да публикува автоматично цялата поща, която пристигне

Сега е нужно просто да подберете абонаменти, които искате да публикувате автоматично в блога.

:p
 
От: Автоматично обновяване в Blogger

И като ви пратят някой спам и той се публикува автоматично ще стане интересно.
 
От: Автоматично обновяване в Blogger

Аз го направих по малко по различен начин, прекарах един фийд през feedburner, направих малко настройки за email абонаменти и добавих мейла от блогъра.
 
От: От: Автоматично обновяване в Blogger

Колегата се е оправил, но аз досега рових, че бях забравил как се прави. Така, че ще го споделя с хората, които за в бъдеще ще попаднат в темата.

1. Правиш нова поща в gmail.com - това няма да го обяснявам

2. Виж файлът 6806 - Отивате в Настройките и създавате имейл, който да публикува в блога ви автоматично.
3. Виж файлът 6807 - настройвате новосъздадения имейл, да публикува автоматично цялата поща, която пристигне

Сега е нужно просто да подберете абонаменти, които искате да публикувате автоматично в блога.

:p

т.2 - В secretwords какво се пише ?
- имейл адрес за известяване кой адрес се пише ?
 
От: От: Автоматично обновяване в Blogger

Колегата се е оправил, но аз досега рових, че бях забравил как се прави. Така, че ще го споделя с хората, които за в бъдеще ще попаднат в темата.

1. Правиш нова поща в gmail.com - това няма да го обяснявам

2. Виж файлът 6806 - Отивате в Настройките и създавате имейл, който да публикува в блога ви автоматично.
3. Виж файлът 6807 - настройвате новосъздадения имейл, да публикува автоматично цялата поща, която пристигне

Сега е нужно просто да подберете абонаменти, които искате да публикувате автоматично в блога.

:p

т.2 - В secretwords какво се пише ?
- имейл адрес за известяване кой адрес се пише ?
 
Последно редактирано:
От: Автоматично обновяване в Blogger

Най-лесният начин за мен е чрез рецепта от ifttt.com. Добавяте си блогър блога, въвеждате RSS канал и при всяко обновление, автоматично се публикува в блога.
 
От: Автоматично обновяване в Blogger

Най-лесният начин за мен е чрез рецепта от ifttt.com. Добавяте си блогър блога, въвеждате RSS канал и при всяко обновление, автоматично се публикува в блога.
Не се бях сетил за рецепта в ifttt.com, мерси за подсказката nikolaicho. rep;-)
 
От: Автоматично обновяване в Blogger

Най-лесният начин за мен е чрез рецепта от ifttt.com. Добавяте си блогър блога, въвеждате RSS канал и при всяко обновление, автоматично се публикува в блога.

къде се слага rss канала ?
 
От: Автоматично обновяване в Blogger

Това е най-добрия вариант. Използвам съм го, но нещо от месец насам ми дава грешка. Явно има някакъв проблем, който не мога да открия.
Добри виж статията ми за автоматично обновяване в Блогър. Метода работи перфектно.
 
От: Автоматично обновяване в Blogger

Преди да инвестирате в проект хостван на Blogger прочетете това: Според политиката на Google вие всички сте спамери.

Спам филтрите се задействат ако често публикувате нови постове (особено ако е чрез гореописания начин - чрез електронна поща). Също така влияние оказват и някои ключови фрази.
 

Горе