Предлагам: Авторски статии

kpetrov

Well-Known Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
Предлагам авторски статии, по всяка една тема, ако не съм запознат с темата ровя и търся автентични източници.
Статиите, които пиша за себе си ги качвам ТУК

Основните ми интереси са в сферата на хуманитарните науки, конспирации, кино, спорт, литература, но мога да пиша по всяка тема.
Цени,
в броя думи НЕ включвам думи с под три букви.
Цените ми са 0.80 лв. за 100 думи.

П.П. Превеждам и от английски не буквалистично. Ето ТУК, мой превод на част от СТАТИЯТА на английски.
И аз, като нов, виждам че се ползва Advigo Plagiatus, за проверка, и аз си минах статиите, пре тази програма.
Статиите ми според Advigo Plagiatus, са над 90% уникалност за текст, и почти, или точно 100% за фрази.
П.П.С.
1.Пиша, или превеждам статия безплатно, до 150 думи, срещу вмъкване на линк към мой сайт.
2. Размяна на авторски статии с линк, ваша статия на моя сайт с линк към вас, и моя статия на ваш сайт с линк към мой сайт.
3. Написана от вас авторска статия за мой сайт, срещу линк в статията към ваш.
4. Вмъкване на линк в статия от мой сайт към ваш сайт с/у минимално заплащане.
5. Размяна на линкове в статия в мой сайт към ваш и с/у същото от ваша страна.
 
Последно редактирано:
тези от 50 стотинки уникални ли са и каква е дължината
 
Пълния член за нищо го нямате, като гледам примера, а и пунктуацията.
 
Пълния член за нищо го нямате, като гледам примера, а и пунктуацията.
До два-три дни, ще видиш статиите ми в перфектен правописен и пунктуационен вид.
 
Ти да видиш аз тоя член пък изобщо не му и обръщам внимание Хаха. Я прати цени на уникални статии. Че ако има някакви народни цени. Защо не?
 
Цена?
 
Писах на ЛС.
 
Ново:
1.Пиша, или превеждам статия безплатно, до 150 думи, срещу вмъкване на линк към мой сайт.
2. Размяна на авторски статии с линк, ваша статия на моя сайт с линк към вас, и моя статия на ваш сайт с линк към мой сайт.
3. Написана от вас авторска статия за мой сайт, срещу линк в статията към ваш.
4. Вмъкване на линк в статия от мой сайт към ваш сайт с/у минимално заплащане.
5. Размяна на линковев в статия в мой сайт към ваш и с/у същото от ваша страна.
 

Горе