Агента на Държавна сигурност Красимир Гергов си призна: Аз съм собственик на Би Ти Ви

От: Агента на Държавна сигурност Красимир Гергов си призна: Аз съм собственик на Би Т

От 18 февруари 2010 г. bTV, bTV Comedy, bTV Cinema са собственост на Central European Media Enterprises на американския милиардер от еврейски произход Роналд Лаудер, който до тогава притежава каналите PRO.BG и RING.BG.

В резултат на това днес имаме една антибългарска милиционерско чифутска телевизия
 
От: Агента на Държавна сигурност Красимир Гергов си призна: Аз съм собственик на Би Т

Аз доколкото знам Рупърт Мърдок никога не е бил мажоритарен собственик на БТВ,а е имал процент.
 
От: Агента на Държавна сигурност Красимир Гергов си призна: Аз съм собственик на Би Т

Добре де, аз имам един въпрос към niks относно извадките от публикации, които е пуснал тук: Не ти ли звучат написани малко в стил жълт вестник, имам предвид наистна ли ги приемаш за чиста монета? Възможно ли е в тях да има поне малко изопачена истина, в смисъл PR в интерес на някого?

Благодаря предварително за коментара! :)
 
От: Агента на Държавна сигурност Красимир Гергов си призна: Аз съм собственик на Би Т

Добре де, аз имам един въпрос към niks относно извадките от публикации, които е пуснал тук: Не ти ли звучат написани малко в стил жълт вестник, имам предвид наистна ли ги приемаш за чиста монета? Възможно ли е в тях да има поне малко изопачена истина, в смисъл PR в интерес на някого?

Благодаря предварително за коментара! :)

Истината е някъде там... потърси я ...не чакай друг да е открие вместо теб

Ти очи, уши и други органи имаш ли, телевизор намира ли се у вас, пусни и сам прецени дали това което съм написал е истина

.................

Я да видим коя e бившата шефка на Бунак ТВ и настояща на НОВА, потомствена комунистическа шантонерка

Преди четири години Светлана Василева приключва 20-годишния си брак с бившия посланик в Швейцария Красимир Станков заради много по-младия Васил Димов. Въпреки че има две деца - 19-годишния Виктор и 14-годишната Криста, от брака си и въпреки че в голяма степен дължи тв кариерата си на съпруга си.

Красимир Станков е застрахователен брокер, главен акционер и управител на „Ариста Брокери”. Завършил е УНСС, специалност застрахователен мениджър, и Московския университет за международни икономически отношения. Бил е постоянен представител на България в ООН, Ню Йорк.

След като съпруга на Василева, Красимир Станков, беше върнат от посолството в САЩ в България или по-точно след нареждането на Стоян Ганев всички агентури от посолствата се прибраха в България, Красимир уреди свръх интилигентната си женица за преподавателка в ПУ.

Василева има диплома по английска филология от Софийския университет , на в Пловдивския беше назначена като асистентка по руски език, т.е. водеше упражненията на студентите по руска филология. Повечето от бяха завършили руски гимназии и горката Василева доста поизпотяваше , докато си проведе упражнението.Не особенно лицеприятната гледка , когато преподавател знае по-малко от студентите си , или по-точно когато стдентите говорят добре руски, а преподавателката пелтечи на руско-български.

Изключително грозна ситуациика , но това се повтаряше всяка седмица в продължение на 1 год., докато тогавашния ректор на ПУ Огнян Сапарев не получи неколкократни оплаквания от Василева заради неграмотността й , и се наложи да бъде отстранена.За да избегне 28-годишната преподавателка по руски език срама от неграмотността си забременя и след около година роди дъщеричка.

А сега познайте , коя беше любимата студентка на неграмотната СВЕТЛАНА ВАСИЛЕВА? ЛЕСНО МОЖЕ ДА СЕ ПРОВЕРИ В АРХИВА НА ПЛОВДИВСКИЯ УНИВЕРСИТЕТ.


........................

“Завърших английска филология в Софийския университет, а от 3-ти до 7-и клас учих в Ню Йорк, тъй като баща ми беше дипломат, така че определено англосаксонската и американската култура са ми по-близки. След като завърших университета, работих две години в централата на ООН като гид на туристи. Тогава бившият ми вече съпруг работеше в ООН и това беше възможност да сме заедно”, разказва биографията си Светлана.

Говори се, че Станков е човекът, който я запознава с Красимир Гергов в зората на демокрацията. Бъдещият медиен бос я поканил да работи в прохождащата му тогава рекламна агенция “Крез”, Василева отказала, но приела офертата за телевизия “Триада”.
 
Последно редактирано:
От: Агента на Държавна сигурност Красимир Гергов си призна: Аз съм собственик на Би Т

Така е, напълно си прав - всеки трябва да прецени за себе си :) Аз наскоро четох едни публикации и не вярвам на ушите си: писани са от някакъв, който живее във Франция и издава вестник там. Едни хора го хвалят, други го плюят, а в публикациите му има писано доста неща против управляващи, престъпници и т.н. Предполагам, че ако е истина, биха го гръмнали. Освен това за да се добере до такава информация, значи не е случаен. Това ме кара да мисля, че са по-скоро свободни съчинения в стил в-к Шок, Уикенд, Телеграф...

Направо както казах чета и не знам дали да вярвам на ушите си!
 

Горе