Адсенс на БГ Сайт.

От: Адсенс на БГ Сайт.

Поздрави от мен, аз май съм най-новата ма'уна на клона, т.е. регнах се преди 2 минутки 8)
Искам да си изплача моите оплаквания, макар и на някого да прозвуча малко нуубски, какъвто съм. От някой друг месец се опитвам да си направя сайт за да изкарвам по някой лев, но не съм много запознат с уеб дизайна. Затова реших да си направя първоначално блог в един от родните блогерски сайтове. Проблемът обаче се оказа, че там единствен начин за печелене ми разрешават чрез Адсенс, и то само 1 поле. Ок! Написах няколко поста, популяризирах си до някъде блога така, че да прави по 50-100 посещения на ден, имайки предвид че става дума за блог със специфична тематика. Захванал съм се да пиша специално за фитнес, но от гугъл казаха, че те щели да подберат най- подходящите реклами - ОК! Сложих си адсенса, очаквайки да ми сложат реклами за хранителни добавки, фитнес уреди и евентуално реклами от типа здраве. Те ми пуснаха рекламки от типа на златарска борса, гледане на карти, недвижими имоти и разни подобни... Резултатът е, че за 300 посещения за 3 дни, аз имам 4 клика, които и 4-те са на мои хора :mad: Не знам, може и аз нещо да греша или нещо да съм пропуснал, но ако не съм значи ще кажа просто - Адсенс СЪКС!:?

Няма как да ти рекламират хранителни добавки.
Всякакъв вид хапчета и подобни, са позволени само в САЩ и Канада.
 
От: Адсенс на БГ Сайт.

Да сложиш Адсенс да БГ сайт е като да се застреляш в главата... 2 пъти. Аз ти препоръчвам да докара достатъчно потребители, че да може да продаваш реклама директно, както и да вханеш ПР за да може да продаваш линкове, заедно с това да рекламираш афилиейт продукт.
 
От: Адсенс на БГ Сайт.

Да сложиш Адсенс да БГ сайт е като да се застреляш в главата... 2 пъти. Аз ти препоръчвам да докара достатъчно потребители, че да може да продаваш реклама директно, както и да вханеш ПР за да може да продаваш линкове, заедно с това да рекламираш афилиейт продукт.

Много ги разбираш нещата :)))
 
От: Адсенс на БГ Сайт.

Netsurfer не е ли така? Не че много ги разбирам, просто споделям опит. :wink: Адсенсе просто няма смисъл за български сайтове.
 
От: Адсенс на БГ Сайт.

Netsurfer не е ли така? Не че много ги разбирам, просто споделям опит. :wink: Адсенсе просто няма смисъл за български сайтове.

Колко голям сайт имаш и колко си печелил, че даваш такива мнения?
 
От: Адсенс на БГ Сайт.

Български сайтове нямам, но знам че кликовете са до 50 цента попринцип.
 
От: Адсенс на БГ Сайт.

Аз ако имам клик от 50 цента банкет ще вдигна до сега всеки клик ми е по 0,03 кожи ;)
 
От: Адсенс на БГ Сайт.

Аз ако имам клик от 50 цента банкет ще вдигна до сега всеки клик ми е по 0,03 кожи ;)

Мани го ти кво ти приказва. В българия ше дават толкова когато кафето стане 100$.
 
От: Адсенс на БГ Сайт.

Netsurfer пиша за да може хората да не се набутват да правят български сайтове, много по-добре е на английски. Това, че в момента нямам български сайтове, не означава, че никога не съм развивал. Имал съм сайт с около 500 уникални на ден, който печелише, колкото сега печеля с около 100 уникални на ден.

П.С: Не знам кви сте такива, някои в предприемач, като видите различно мнение лепвате червена репутация.
 
От: Адсенс на БГ Сайт.

Netsurfer пиша за да може хората да не се набутват да правят български сайтове, много по-добре е на английски. Това, че в момента нямам български сайтове, не означава, че никога не съм развивал. Имал съм сайт с около 500 уникални на ден, който печелише, колкото сега печеля с около 100 уникални на ден.

П.С: Не знам кви сте такива, някои в предприемач, като видите различно мнение лепвате червена репутация.

Не съм аз я дал, но що да е различно мнение?! Просто е тъпо за това явно са те лепнали.
 
От: Адсенс на БГ Сайт.

Не казвам, че си ти, все тая не съм за репутацията. Кое е тъпото, повечето хора в този форум знаят, че от адсенсе за БГ сайт полза няма и аз препоръчах алтернативи на човека. А тоя нетсъфер скача, все едно е Адсенсе милионер с български сайт.
 
От: Адсенс на БГ Сайт.

Не казвам, че си ти, все тая не съм за репутацията. Кое е тъпото, повечето хора в този форум знаят, че от адсенсе за БГ сайт полза няма и аз препоръчах алтернативи на човека. А тоя нетсъфер скача, все едно е Адсенсе милионер с български сайт.

Защо все едно??
 
От: Адсенс на БГ Сайт.

Правят са пари и на бг сайт ама трябва да имаш мега мощен трафик или с други думи фейсбук страници с над 500 000 к :)
 

Горе