Азис - нашето лице в чужбина

От: Азис - нашето лице в чужбина

И отговорът на Азис:

[video=youtube;2IUwfrHOlz8]http://www.youtube.com/watch?v=2IUwfrHOlz8&feature=related[/video]

Нямало проблем, че бил с двама мъже в леглото, защото единият гледал надясно, а другият наляво.
 
От: Азис - нашето лице в чужбина

Азис е голем бе , световноизвестен стана по училищата вече играят на неговите песни ахахха
 
От: Азис - нашето лице в чужбина

Президент, направо се гордея, че съм българин... :oops:
 
Re: От: Азис - нашето лице в чужбина

Президент, направо се гордея, че съм българин... :oops:
Така е. Ние си имаме Азис, румънците Инна, турците - Таркан, сърбите - Цеца и те така. за това което ни върви, това е. Не сме ние виновни, като са ни слаби другите, изпъква вървежното - това е максимата. Ако "великата". Нали сега обявиха Мария Илиева за певеца на Балканския полуостров за миналата година? Да, ама пак си остава Азис №1 и този, който държи то позициите. Мен реално не знам от кое да ме е срам повече от това, че той ни представя или че всичко друго не става за нищо. Не знам какво правят с живота си поп и рок звездите ни, но явно не успяват да стигнат по далеч от концертите си, което е леко жалко. Как може webmaster-ите ни да са на световно ниво, а нашите да не могат даже да минат границата ни поне за малко. Сори, но всеки трябва да си извоюва славата по един или друг начин.

Ето и малко сравнение:

[video=youtube;9vCTlNnJAk0]http://www.youtube.com/watch?v=9vCTlNnJAk0[/video]

и това:

http://www.youtube.com/watch?v=heTirFqqe-8

Според вас кое е по-атрактивно и кое би ви провокирало повече. Защото точно провокацията продава в този бизнес. В момента реални примери за думите са ми Lady Gaga, Rammstein. Не знам, но реално хората имат своите предпочитания и те са насочени към новото, нестандартното, екзотичното и провокиращото. Не искам да съм защитник на това, но реално това иска пазара и ако не можеш да се вместиш, то не си за него. Нека после ми обясняват, че единия е гей, другия - брутален, третия - откачен. Факт е, че имат успех и точно това е измерителя.
 
От: Азис - нашето лице в чужбина

Второто парче ми е банално и скучно, а първото не ме провокира - отвращава ме.
 
От: Азис - нашето лице в чужбина

Blinky, за съжаление това е целенасочена държавна политика, и то не от сега, а от 90-те. Подкрепя се многостранно чалгата и по възможност изпълнителят, ако е циганин или турчин - още по добре.
 
От: Азис - нашето лице в чужбина

[video=youtube;3lHzk-azHX0]http://www.youtube.com/watch?v=3lHzk-azHX0[/video]
Изрусен, изсребрен, циганин, дебел, педераст, чалга певец :D
 
От: Азис - нашето лице в чужбина

[video=youtube;WYqze9Mg130]http://www.youtube.com/watch?v=WYqze9Mg130&feature=related[/video]
 
От: Азис - нашето лице в чужбина

Горките жълтури, нещо нежни души ми изглеждат.
 
От: Азис - нашето лице в чужбина

Открийте разликата

12111112.jpg
 
От: Азис - нашето лице в чужбина

Човек как сравни Рамщайн с нашия педро :) Аз те разбрах де, ама малко ме жегна отвътре като ги сложих на кантара... баси...

[video]https://www.vbox7.com/play:864847d4[/video]
 
От: От: Азис - нашето лице в чужбина

Аз те разбрах де, ама малко ме жегна отвътре като ги сложих на кантара... баси...
Предлагам Блинки да го сложи за лого на форума, защото е известна и преуспяла личност - ще ни мотивира.
 
От: От: Азис - нашето лице в чужбина

Предлагам Блинки да го сложи за лого на форума, защото е известна и преуспяла личност - ще ни мотивира.

мани недей ще стане проблем накрая :rolleyes:

a vs b.jpg
 
Re: От: Азис - нашето лице в чужбина

Blinky, за съжаление това е целенасочена държавна политика, и то не от сега, а от 90-те. Подкрепя се многостранно чалгата и по възможност изпълнителят, ако е циганин или турчин - още по добре.

Не съм съгласен... държавата никога не се намесвала като подкрепа... просто тази музика си изгради модел на печалба... въпреки мп3ките... докато други само се оплаквахавна... че държавата не давала пари за култура...

единствената държавна политика която съм срещал е била анти... значи би трябвало да си спомняте около 2000г втората вълна на бг хипхопа... единствената музика която можеше да се противопостави на чалгата и се развиваш добре имаше много черни партита.. чалгата не беше станала това което е... но се случи инцидента в индиго :( като вътре Имаше участие на Колумбиеца и Мъгалата (не са виновни те и рапа а държава и общината който са разрешили така проектирана дискотека)... ама се почна каква лоша музика било как пречело на развитието... променяло ценностите... ми добре щом като живеехме в гетото и искахте да спрем музиката в която се е пееше как да успееш със собствени сили да станеш някой, да си берет сега плодовете на музиката в която се възхвалява това че да лапаш п*шки и да си даваш задника е нормално за да успееш...

ПП същото за кеча... кеча го даваха по скай спорт от около 7 вечерта (5 следобед БГ време) а в БГ след полунощ... малоумни управници
 
От: Re: От: Азис - нашето лице в чужбина

Не съм съгласен... държавата никога не се намесвала като подкрепа... просто тази музика си изгради модел на печалба... въпреки мп3ките... докато други само се оплаквахавна... че държавата не давала пари за култура...

единствената държавна политика която съм срещал е била анти... значи би трябвало да си спомняте около 2000г втората вълна на бг хипхопа... единствената музика която можеше да се противопостави на чалгата и се развиваш добре имаше много черни партита.. чалгата не беше станала това което е... но се случи инцидента в индиго :( като вътре Имаше участие на Колумбиеца и Мъгалата (не са виновни те и рапа а държава и общината който са разрешили така проектирана дискотека)... ама се почна каква лоша музика било как пречело на развитието... променяло ценностите... ми добре щом като живеехме в гетото и искахте да спрем музиката в която се е пееше как да успееш със собствени сили да станеш някой, да си берет сега плодовете на музиката в която се възхвалява това че да лапаш п*шки и да си даваш задника е нормално за да успееш...

ПП същото за кеча... кеча го даваха по скай спорт от около 7 вечерта (5 следобед БГ време) а в БГ след полунощ... малоумни управници

Абе може. Не съм следил двете култури как са се развивали през годините. Ааама си мисля и друго... гледах едни снимки от 3-ти март- салфетките, коланчета с пайети и т.н. как си му е реда. Та най просто казанооо, нас си ни избива отвътре на гюбек и тФа е :)
 
Re: От: Re: От: Азис - нашето лице в чужбина

Абе може. Не съм следил двете култури как са се развивали през годините. Ааама си мисля и друго... гледах едни снимки от 3-ти март- салфетките, коланчета с пайети и т.н. как си му е реда. Та най просто казанооо, нас си ни избива отвътре на гюбек и тФа е :)

Мойте спомени от врмената преди чалгата

Черни партита , джим биим , домино/алигатор, енигма, грайфер, индиго, клубът на шамара ... ретрото от 90те не беше станало модерно като ретро... а и си беше сравнително ново..... на много места го пускаха него като не беше рап..... (дискотека цецо спасов - в последствие трафик - сега е Плаза също май пускаха черно но не съм сигурен) и в олимпия мисля че пускаха черно... 33 също не беше чалга... юлита

Чалга партита - не съм напълно сигурен защото не съм бил фен !!! ако някой знае повече коригирайте ме плс!!!

Чака Рака - първата по масова чалга дискотека в софия (атракция било танцуване на бъчва) насочена към обикновените хора не към мутрите- ФАЛИРА кажете да стане това сега... и стана рап заведение на Шамара...

Чалга във високия сегмент с участия и мутри.... Ресторант Кошарите- атракция Коко Динев :) и мисля тогава беше ресторант БИАД не беше дискотека (атракция - митничарска салата- салата от 4 вида луканка в онези години на няма и 100 долара заплати си беше лукс) Нерон в подлеза на ндк и дотук се свърши с чалгата...

чалга телвизия нямаше (имаше класация на канал 3 софия кабел с един инженер Бойко Брайков веднъж седмично)
http://www.bulphoto.com/image.php?img=19910


а чалгата беше на пазара 5-6 години.... не беше дръпнала въобще... ама заклеймиха рапа като музика която разваляла децата и нещата се промениха... сега си берът плодовете на това....
 
Последно редактирано от модератор:
Честно казано, пука им на народа какво слуша, като ги гледам и как се носят по улиците, повечето не знаят как да се обличат, ние тук за музика си говорим. Може ли да сложиш на 30 години дънки с висящи тиранти и някакви железа по тях, с обувки - целите лъскави в златист цвят и пайети, вталени ризи с къс ръкав, който приличат повече на клоунско горнище, а не на нещо като риза, прически стил калник - модерно отгоре и късо от страни. Ние за Азис сме се хванали. :)

Рапът беше едно много хубаво време, но след като ги удариха те не успяха да станат и в последствие загубиха и интереса на хората. Чалгата беше много по-отдавна и от рапа тук, каквото и да си говорим:

Освен това ни връща в зората на попфолка и първият голям хит на Тошко Тодоров „Радка Пиратка” от 1991 година.

Като не искат рап, на им чалга. Всеки сам си избира. Това се нарича отворен пазар. Лошото е, че сега няма и такъв избор. Рапът липсва много. Последното нещо, което стигна до моите уши беше нещо на Криско, Галена и Кристо и това е. Ако не съм прав нека някой да даде някое ново бг рап клипче.
 

Горе