Аз искам да съм в топ 7!!!!

uni-web

Well-Known Member
Вече тотално се оляха, с тея алгоритми и глупостите им, такъв цирк не бях виждал.
Реших да тествам само една нова статия дали се е индексирала и вижте резултата.
Тотално ненормален е:

FireShot Screen Capture #140 - 'История на.jpg :D
 
От: Аз искам да съм в топ 7!!!!

е нормално като напишеш нещо свързано с история да ти излиза на първите места Уикипедия :)
 
От: Аз искам да съм в топ 7!!!!

е нормално като напишеш нещо свързано с история да ти излиза на първите места Уикипедия :)

Никой, не схваща работата явно. Има 7 резултата на първа страница, и Около 18 900 000 резултата (0,12 секунди), разпределени на страници.

Никога до сега не съм виждал такова нещо от както ползвам гугъл, минимума за резултати на страница са 10, може да има и по един, но, ако няма други резултати.
 
От: Аз искам да съм в топ 7!!!!

Да няма някакви нови настройки(ако си логнат)?
Защото аз колкото и да гледам все по 10 резултата ми излизат :)
 
От: Аз искам да съм в топ 7!!!!

аз попадам на доста такива резултати при търсене. вади ти 5 уж най-релевантни и още 2-3 които ги води "Резултати за подобни търсения", като премахва някои от зададените при търсене кл. думи. често не са 10 резултатите на 1 страница както обикновено. Примерът, който си дал на мен ми излиза така 5 резултата + 2 подобни.
 
От: От: Аз искам да съм в топ 7!!!!

Да няма някакви нови настройки(ако си логнат)?
Защото аз колкото и да гледам все по 10 резултата ми излизат :)

До колкото знам няма.
 
От: Аз искам да съм в топ 7!!!!

Редовно си вади по 7 резултата при търсене. Има няколко причини:

- sitelinks
- няма достатъчно информация за този топик, за който правиш търсенето
- няма достатъчно "качествени" резултати, за да извади 10 на първа страница
- локални резултати (тогава вади 7 + 7 в общия случай)
 
От: Аз искам да съм в топ 7!!!!

И аз искам да съм в топ 77 ама нема :D

Иначе кат махнеш топ 3 дет са жълтопрозрачните и точно остават 7 за останалите герои :)
Явно при тебе толкова е избледнел фона, че накрая и самите линкове са изчезнали :lol:
 

Горе